Dalgalı Kısa Saç Modelleri Ve Kesimleri 20+Model

05.04.2021
3.165
Dalgalı Kısa Saç Modelleri Ve Kesimleri 20+Model

Dalgalı kısa saç modelleri başlıklı yazımızda dalgalı saçlar için inanılmaz derecede şık ve dikkat çekici dalgalı kısa saç kesimleri hakkında bilgiler vereceğiz. İri dalgalı kısa saç modelleri, önü uzun arkası kısa saç modelleri dalgalı, kısa katlı dalgalı saç modelleri, kısa küt dalgalı saç modelleri, dalgalı bob kesim gibi saç modellerinden bahsedeceğiz.

Dalgalı saça kısa saç modelleri araması dalgalı saçlara sahip olan kadın ve erkeklerin aradığı konuların başında gelmektedir. Bu nedenle bugün sizlere dalgalı kısa saç modelleri bayan stilleri hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Konu hakkında merak ettiğiniz sorularınızı yorum kısmından uzman ekibimize sorabilirsiniz.

Dalgalı Kısa Saç Modelleri

Dalgalı saçlar aşırı derecede kabarık ise kısa saç modelleri özenli ve dikkatli seçilmelidir. Unutmayın doğru saç modeli ile dalgalı kabarık kısa saç modelleri ile bile herkesi büyüleyebilirsiniz.

Dalgalı kabarık kısa saç modelleri

Dalgalı kabarık kısa saç modelleri

Kısa Küt Dalgalı Saç Modelleri

Dalgalı kısa saç kesim modelleri arasında en çok kullanılan modellerden bir tanesi küt saç olarak karşımıza çıkmaktadır. Kısa küt saç, doğal bukleler ile yüzünüzü çok daha dikkat çekici ve güzel gösterecektir. Uzun yüz şekline sahipseniz kahküllü kısa küt dalgalı saç modelini kullanmanız daha doğru bir seçim olacaktır.

Kısa küt dalgalı saç kesim modeli oval yüz şekline yakışan saç, üçgen yüz şekline yakışan saç ve minyon küçük yüz şekline yakışan saç modeli olarak karşımıza çıkmaktadır.

Dalgalı küt saç kesiminde eğer dalgalı kabarık kısa saç modelleri kullanacaksanız, dağınık dalgalar salaş bir görünüm sunarken sizi sandığınızdan daha havalı ve tarz gösterecektir.

Dalgalı Kısa Katlı Saç Modelleri

Dalgalı Kısa Saç Modelleri Ve Kesimleri; Kısa saç modelleri dalgalı şekilde tercih edilecekse en fazla omuz hizasında saçlar ile birlikte kullanabilirsiniz. Son saç trendleri arasında omuz hizasında dalgalı saçlar, gri saç renkleri ile birlikte kullanılmakta ve oldukça da beğenilmektedir.

Dalgalı kısa saç kesim modelleri bayan

Dalgalı kısa saç kesim modelleri bayan

Sizde perçemli omuz hizasında saçlar ile gri rengi buluşturarak tarz ve dalgalı modern saç modellerine sahip olabilirsiniz.

Dalgalı Kısa Saç Kesim Modelleri

Dalgalı saçlar için kısa saç kesimleri arasında çene hizasında saç modelleri de bu senenin saç modası olarak karşımıza çıkmaktadır. Çene hizasında saç modelleri olarak çene hizasında küt saç kesim, dalgalı bob kesim, dalgalı saç pixie kesim ve  dalgalı saç önü uzun arkası kısa saç modelleri tercih edilmektedir.

Minyon tipli ise ve küçük ve minyon yüz tipine yakışan saç modeli arıyorsanız çene hizasında dalgalı saç modelleri ile büyüleyici görüneceğinize garanti veriyoruz.

Dalgalı kısa katlı saç modelleri

Dalgalı kısa katlı saç modelleri

Eğer yuvarlak yüze sahipseniz ve yuvarlak yüze yakışan kısa dalgalı saç modelleri kadın stilleri arıyorsanız pixie saç modeli kullanmanızı öneriyoruz.

Asimetrik kısa saç kesimleri  yoğun dalgalı saçlarda çok fazla belli olmayacağı için asimetrik kısa katlı saç kesimini iri dalgalı saç modelleri tarzında kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Önü Uzun Arkası Kısa Saç Modelleri Dalgalı

Son dönemlerin genç saç modelleri olarak karşımıza önü uzun arkası kısa saç modelleri çıkmaktadır. Popüler en sevilen kısa saç modelleri arasında bob saç kesimi olarakta bilinen saç modelinin önü uzun arkası kısa saç bırakılan kesim şeklidir.

Hemen hemen her saç şekline yakıştığı bilinse de dalgalı saçlarda ayrı bir havalı ve tarz durmaktadır. Farklı dikkat çekici dalgalı kısa saç kesim modelleri arıyorsanız önü uzun arkası kısa saç modelleri dalgalı sitillerini mutlaka denemelisiniz diyoruz.

İri dalgalı kısa saç modelleri

İri dalgalı kısa saç modelleri

Aşağıdaki resim galerisinde dalgalı saçlar için kısa saç modelleri görselleri paylaşıyoruz. Bu senenin  dalgalı saç trendlerini merak ediyorsanız görselleri incelemelisiniz.

Resim Galerisi Kısa Dalgalı Saç Modelleri

 

 

 

 

Bir önceki makalemiz olan Düğün İçin Saç Modelleri- Trend Modeller başlıklı yazımızda Düğün için saç modelleri ve düğün saçı hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu