Tarz Kadın

Dalgalı Kısa Saç Modelleri İle Güzelliğinizi Öne Çıkarın

22.09.2020
2.216
Dalgalı Kısa Saç Modelleri İle Güzelliğinizi Öne Çıkarın

Dalgalı Kısa Saç modelleri denilince akla rahatlık ve şıklık dışında bir dünya şey gelir. Bugün sizlere dalgalı saçların modellerinden bahsetmek istiyoruz. Kısa  saçların bakımı nasıl olur? Kısa saçlar kimlere yakışır? Kısa saçların kesimleri nelerdir. Sorularının cevaplarına bakalım.

Dalgalı Kısa Saç Modelleri

Kısa saçlar ve modelleri yüz şekline göre yapılırsa inanılmaz güzel duracaktır. Kısa Saç şekillendirme fikirleri sayesinde saçlarınız daha güzel ve alımlı olacaktır. Dalgalı saçlarınızı nasıl kestireceğinize karar veremediyseniz yazımızın devamına bakın lütfen

Kısa saçların bakımı

Bob Saç Modeli-Dalgalı Bob Kesim

Dalgalı saç modelleri kısa; Özellikle yuvarlak yüze dalgalı bob saç modeli mutlaka denenmesi gereken kısa dalgalı saç modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Yuvarlak bob köşeli yüzlerde de şık duracaktır.

Yuvarlak bob saç kesimi: Öndeki saçlar kısa, arkadaki saçlar ise daha uzundur. Dalgalı saçlarda saç dalgalarını belirginleştirerek de kullanabilirsiniz.

Pixie Kısa Saç 2021

Günümüzde pixie saç kesimi her daim havalı ve modern bulunmuştur. Pixie saç da kendi içinde seçeneklere sahiptir. Asimetrik pixie saç, pixie kesim çok kısa saç modelleri içinde en gözde saç kesimi modelidir. Dalgalı saçlar çok kabarır. Kabaran saç bakımı da oldukça zordur. Kabaran saç bakımının en kolay ve kestirme yolu pixie saç kesimi olarak karşımıza çıkmaktadır. Kabarık kısa saç modelleri olarak pixie saçı mutlaka denemelisiniz.

Kısa saç kesim için ultra kısalıkta saç modeli diyebiliriz pixie saç için. Saç köpüğü veya saç şekillendirici ile kulak arkası, ense ve kaküllerinizi sabitleyerek mükemmel saç modeline kavuşabilirsiniz.

Dalgalı pixie saçlar kısa-dalgalı kısa saç kesimleri

Önü Uzun Arkası Kısa Saçlar

Kısa saç modelleri arasında en şık saçlardan biri de asimetrik saç kesimidir. Genç gösteren saç modelleri arasında ilk sıralarda olan asimetrik saç, kendisini genç hissedenlerin modeli olarak karşımıza çıkmaktadır.

Asimetrik saç kesimlerinde saçın bir yanı diğer yanından mutlaka uzun bırakılmalıdır. Asimetrik saç kime yakışır sorusunun cevabı olarak ise yuvarlak ve köşeli yüze diyebiliriz.

Dalgalı  Kısa Saçlar Modelleri

Kısa dalgalı saç modelleri en kullanışlı saçlar arasında yer almaktadır. Dolgun bukleli saç için saç köpüğünü ellerine sıktıktan sonra saç uçlarından yukarı kısımlara doğru yedir. Böylece hacimli bukleler seni bekliyor olacaktır.

Kısa Saçı Dalgalı Yapmak

Kısa düz saçlara sahipseniz doğal dalgalar ile saçlara şekil vermek çok daha alımlı görünmenizi sağlayacaktır. kısa saçı dalgalı yapmak, su dalgası kısa saç görünümü için evde kısa saçı dalgalı yapma yolundan bahsedeceğiz. Aşağıdaki videoyu isleyerek kısa saçlara maşasız dalga yapmayı öğrenebilirsiniz.

Dalgalı Kısa Saçlar Ve Renkleri Kısa

Hemen hemen her saç rengi kısa saçlarda şık ve alımlı olmanızı sağlayacaktır. Sarı saç, küllü saç, kızıl saç, siyah saç, karamel saç, kahverengi saç, küllü kahve saç, koyu kahve saç olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kısa Katlı Dalgalı Saç modeli

80’lerin modası olan kısa katlı saç modeli, modern bir görünüme bürünerek tekrar trend saç kesimleri arasında yerini almış görünüyor. kısa katlı dalgalı saçlarda mükemmel bir görünüm kazanıyor.

Su dalgası kısa saç

Seyrek saçlara sahipseniz, saçlarınızın daha hacimli ve sağıklı görünmesi için kısa katlı dalgalı saç kesimi yaptırabilirsiniz.

Aşağıda konu ile alakalı sezonun son trendlerinden oluşan resim galerisini sizler için yayınlıyoruz.

Konu ile ilgili bir diğer yazı ⇒ Orta Boy Saç Modelleri Yapımı Ve Çeşitleri

Resim Galerisi: Kısa Saç Kimlere Yakışır?

 

 

Bir önceki makalemiz olan En Trend Kısa Saç Modelleri 2022-2023-75+Fikir başlıklı yazımızda En Trend Kısa Saç Modelleri, kısa saç ve kısa saç renk modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Nadia dedi ki:

    Sizin Setinizi çok hoşuma gitti çok her gün bakiyorum

Tarz Kadın Blogu