Tarz Kadın

Dalgalı Kısa Saç Modelleri İle Güzelliğinizi Öne Çıkarın

22.11.2019
684
Dalgalı Kısa Saç Modelleri İle Güzelliğinizi Öne Çıkarın

 Dalgalı Kısa Saç denilince akla rahatlık ve şıklık dışında bir dünya şey gelir. Bugün sizlere dalgalı saçların modellerinden bahsetmek istiyoruz. Kısa  saçların bakımı nasıl olur? Kısa saçlar kimlere yakışır? Kısa saçların kesimleri nelerdir. Sorularının cevaplarına bakalım.

Dalgalı Kısa Saç

Kısa saçlar ve modelleri yüz şekline göre yapılırsa inanılmaz güzel duracaktır. Kısa Saç şekillendirme fikirleri sayesinde saçlarınız daha güzel ve alımlı olacaktır. Dalgalı saçlarınızı nasıl kestireceğinize karar veremediyseniz yazımızın devamına bakın lütfen

Kısa saçların bakımı

Bob Saç Modeli

Özellikle yuvarlak yüze bob saç modeli mutlaka denenmesi gereken kısa dalgalı saç modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Yuvarlak bob köşeli yüzlerde de şık duracaktır.

Yuvarlak bob saç kesimi: Öndeki saçlar kısa, arkadaki saçlar ise daha uzundur. Dalgalı saçlarda saç dalgalarını belirginleştirerek de kullanabilirsiniz.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   2020-2021 Kısa Saç Kesimleri Modelleri

Pixie Kısa Saç 2020

Günümüzde pixie saç kesimi her daim havalı ve modern bulunmuştur. Pixie saç da kendi içinde seçeneklere sahiptir. Asimetrik pixie saç, pixie kesim için en gözde saç kesim modelidir. Dalgalı saçlar çok kabarır. Kabaran saç bakımı da oldukça zordur. Kabaran saç bakımının en kolay ve kestirme yolu pixie saç kesimi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kısa saç kesim için ultra kısalıkta saç modeli diyebiliriz pixie saç için. Saç köpüğü ile kulak arkası, ense ve kaküllerinizi sabitleyerek mükemmel saç modeline kavuşabilirsiniz.

Dalgalı pixie saçlar kısa

Önü Uzun Arkası Kısa Saçlar

Kısa saç modelleri arasında en şık saçlardan biri de asimetrik saç kesimidir. Genç gösteren saç modelleri arasında ilk sıralarda olan simetrik saç, kendisini genç hissedenlerin modeli olarak karşımıza çıkmaktadır.

Dalgalı  Kısa Saçlar Modelleri

Kısa dalgalı saç modelleri en kullanışlı saçlar arasında yer almaktadır. Dolgun bukleli saç için saç köpüğünü ellerine sıktıktan sonra saç uçlarından yukarı kısımlara doğru yedir. Böylece hacimli bukleler seni bekliyor olacaktır.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   2020 Uzun Saç Mı Kısa Saç Mı Moda

Dalgalı Kısa Saçlar Ve Renkleri Kısa

Hemen hemen her saç rengi kısa saçlarda şık ve alımlı olmanızı sağlayacaktır. Sarı saç, küllü saç, kızıl saç, siyah saç, karamel saç, kahverengi saç, küllü kahve saç, koyu kahve saç olarak karşımıza çıkmaktadır.

Aşağıda konu ile alakalı sezonun son trendlerinden oluşan resim galerisini sizler için yayınlıyoruz.

Konu ile ilgili diğer yazılar

En Trend Kısa Saç Modelleri 2019-2020

Kısa Erkek Saç Modelleri Ve Saç Trendleri

Orta Boy Saç Modelleri Yapımı Ve Çeşitleri

Resim Galerisi: Kısa Saç Kimlere Yakışır?

 

 

Bir önceki makalemiz olan Gelin Saç Modelleri 2021 başlıklı yazımızda gelin saç kesimi, gelin saç seçimi ve gelin saç stilleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu