Ceketin İçine Ne Giyilir?

22.10.2023
276
Ceketin İçine Ne Giyilir?

Ceketin içine ne giyilir başlıklı yazımızda blazer ceketin içine ne giyilmelidir, deri ceket içine ne giyilmelidir konularına değineceğiz. Ayrıca kot ceketin içine ne giyilmelidir sorusunun cevabını göreceğiz. Giyim kombinlerinde önemli bir yere sahip olan ceket modelleri ile günlük ve resmi kombinler yapılmaktadır. Hemen hemen her türlü ortamda kullanılan ceket modelleri vardır. Gardıroplarının olmazsa olmaz neyin parçası olan ceket modelleri ile hangi kombin parçalarını eşleştirmeliyiz? İşte detaylar…

Ceketin İçine Ne Giyilir?

Kadınla erkek modasında geniş renk ve ürün yelpazesi olan ürünlerden biri de ceket modelleridir. Resmi kombinlerin olmazsa olmazı ceket modelleri ile tarz ve stil sahibi kombinler yapılmaktadır. Peki, hangi ceketin içine ne giyilmelidir? Ceketin içine ne giyilir sorusunun en çok kullanılan rengi siyah ve beyazdır. Tüm kombin parçaları ile siyah beyaz üst kombin parçalarını kullanabilirsiniz.

bordo Bayan ceket içine ne olur

bordo Bayan ceket içine ne olur

Blezer Ceketin İçine Ne Giymelidir?

Blazer ceket modelleri kadınların en çok kullandığı ceket modelleri arasında yer almaktadır. Resmi kombinlerden yarı resmi kombinlere kadar tüm alanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Hemen hemen tüm giyim parçaları ile rahatlıkla eşleştirmektedir. Yani blazer ceket altına elbise, pantolon, etek, şort, kapri etek pantolon kullanabilirsiniz.

Blazer ceketin altına elbise, gömlek, tişört, sweatshirt, bady, yelek, kazak ve crop kullanabilirsiniz.

Ceket içi bluz, blazer ceket ile eşleştirildiği zaman istediğimiz ortamda kullanabileceğiniz kombin ortaya çıkmaktadır. Tercih edeceğiniz bluz modeli, içinde bulunacağınız ortama göre seçilmelidir. Böylece resmi, yeri resmi ve günlük kombinlerde kullanacağınız fitil ortaya çıkmaktadır.

Blazer ceket içine giyeceğiniz kombin parçası ile alt kombin parçası da doğru eşleştirilmelidir. Örneğin birader ceket içine sade tişört altına kot pantolon kullanabilirsiniz. Tişört ile spor pantolon modelleri kullanmanızı daha doğru olacaktır. Blazer bayan ceket içine ne giyilir konusunda renk ve desen de önemlidir.

Aslında sade renklerde sade modeller her zaman daha şık kombinler demektir. Çünkü karmaşık desenler ve renkler göz yoracaktır. Bu da kombinde karmaşaya neden olduğu için şıklıktan uzaklaşılmaktadır. Yani, bilezer ceket kadın kombini yaparken sade renklerle eşleştirmeye dikkat edilmelidir.

Deri Ceketin İçine Ne Giyilmelidir Kadın

Özellikle ilkbahar ve sonbahar kombinlerinde sık kullanılan deri ceket kombinleri kadınların gözdesidir. Birçok giyim parçasıyla eşleştirilmektedir. Ancak deri ceketin içine veya altına kıyafet seçerken içinde bulunulacak ortam baz alınmalıdır. Böylece daha uyumlu kombinler ortaya çıkacaktır.

deri ceketin içine ne gider kadın

deri ceketin içine ne gider kadın

Deri ceketin altına kazak, gömlek, tişört, sweatshirt kullanabilirsiniz. Ayrıca crop, yelek ve elbise kullanarak da şık deri ceketli kombinler yapabilirsiniz.

Okurlarınız buna da baktı ⇒ Deri Ceket Kombinleri Kadın

Kot Ceketin İçine Ne Giyilmelidir?

İlkbahar ve sonbahar kombinlerinin çabasız şıklık sunan kombin parçaları arasında kot ceketler yer almaktadır. Çok farklı renklerde kot ceket modelleri bulunsa da daha çok mavi ve yeşil kullanılmaktadır.

Kot ceket genelde tişört, boğazlı badi ve sweatshirt gibi spor kombin parçaları ile eşleştirilmektedir. Ancak siyah kumaş pantolon üstüne beyaz slim tilki gömlek ve kot ceket kombini gibi kombinler de yapılmaktadır.

kot ceketin içine ne gider

kot ceketin içine ne gider

Modern ve şık kadın kombinlerinde elbise kot ceket kombini ve tişört kot ceket kombini yapılmaktadır. Ayrıca kot ceket sweatshirt kombini, kot ceket gömlek kombini de birçok ortam için çabasız şıklığın adresidir.

Okurlarınız buna da baktı ⇒  Kot Ceket Kombinleri Kadın

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin kadın ceket kombinleri çerçevesinde görseller paylaşılmıştır. Görselleri inceleyerek ceketin içine ne giyilir konusunun detaylarını fark edebilirsiniz.

Resim Galerisi: Ceket Altına Ne Gider?

 

Bir önceki makalemiz olan Birbiriyle Uyumlu Renkler | Renk Uyumu Tablosu başlıklı yazımızda Birbiriyle Uyumlu Renkler Hangileridir hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu