Cam Tavan Dekorasyonu Modelleri

18.02.2023
418
Cam Tavan Dekorasyonu Modelleri

Cam tavan dekorasyonu son zamanlarda cam tavanlı daire, cam tavan ev modelleri gibi seçenekler sunmaktadır. Günümüzde ev dekorasyonlarında daha ferah ortamlar için cam tavan yaptırma popüler hale gelmiştir. Daha ferah daha aydınlık olmasının yanı sıra dua ile iç içe hissi vermektedir. Cam çatı modelleri olarak da bilinen cam tavanlar hakkında merak edilen soruların cevaplarını sizler için derledik. Peki, cam tavan konusunda merak edilen sorular nelerdir?

Cam tavan nedir konusu ile başlayarak tavan modelleri ve son olarak ev cam tavan fiyatları konusunda bilgiler vereceğiz.

Cam Tavan Nedir?

Birçok araba modellerinde cam sunroof vardır. Bu da arabanın daha fazla ışık almasını sağlayarak üst düzeyde konfor sunar. Birçok kişi daha aydınlık iç mekanlar için cam tavan tencereleri yaptırmaktadır. Yüksek kalitede ışıklandırmayı vurgulayan cam tavan pencereleri ile daha güzel ortamlara sahip olabilirsiniz.

Cam-cati-modelleri

Cam çatı modelleri

Cam Tavan Dekorasyonu Modelleri

Birçok kişi cam tavan yaptırma konusunda bazı tereddütlere sahiptir. Günümüzde cam tavanı daha fazla aydınlık alan isteyenler yaptırmaktadır. Düşük tavanlı kısımlara cam tavan ekleyerek ortamı daha ferah gösterecek dinleye sahip olabilirsiniz.

Ev cam tavan seçenekleri olarak bütün odalara cam tavan ekletebilirsiniz. Örneğin yatak odası tavanına cam tavan penceresi açtırarak her gece yıldızları seyredebilirsiniz. Gökyüzünü seyretmeyi seven kişiler cam tapan fikrini inceleyerek her gece yıldızların ve gökyüzünün tadını çıkarmaktadır.

Cam tavan yaptırma seçenekleri sadece yatak odası için değil elbette. Koridor için cam tavan, mutfak için cam tavan, salon için cam tavan yaptırabilirsiniz. Tüm bunların dışında tavan arası cam tavan tencere seçenekleri ile daha ferah iç mekanlar olacaktır.

Cam Tavan Kırılır Mı?

Cam tavanlı daire almak isteyen kişilerin en çok merak ettiği sorular arasında cam tavan dayanıklılığı gelmektedir. Örneğin, şiddetli dolu yağışı ve aşırı kar yağışı sonunda cam tavan kırılır mı sorusu merak edilmektedir.

cam-tavan-ev

cam tavan ev

Özel malzemeler ile dirençli üretilen cam tavanlarda hayati risk bulunmamaktadır. Çok güçlü darbelerde çatlamalar olur. Ancak bu kişinin hayatını tehlikeye atacak boyutta değildir. Cam tavan konusundaki tereddütlerinizi satın aldığını mağaza yetkilisinden daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Banyo Asma Tavan Modelleri 2023

Bulunduğu ortama daha estetik görünüme kavuşturan panoramik cam tavan ile iç mekanlarınızı daha ferah yapabilirsiniz. Aşırı sıcak bölgelerde cam tavanın bulunduğu ortamı daha çok ısıttığı bilinmektedir.  Ancak aşırı sıcak cam tavan kullanımının önüne geçmemektedir. Bu nedenle birçok kişi güneş ışığını engellemeye yönelik cam film kullanmaktadır.

Cam-tavan-nedir

Cam tavan nedir

Cam tavanda su sızması olur mu?

Aslında cam tavan kullananlar düzenli bakım yapılması halinde herhangi bir problemle karşılaşılmadığını belirtmektedir.

Ev Cam Tavan Fiyatları

Cam tavan fiyatları yapılacak alan büyüklüğü ve kullanılan malzeme kalitesine göre değişmektedir. Bu nedenle en doğru bilgiyi cam tavan alacağız yerlerden öğrenebilirsiniz. Yapılacak alan büyüklüğü ise fiyat belirlemede en büyük etkendir. Ortalama cam tavan fiyatları 11000 tl ile 83.000 arasında değişmektedir.

Aşağıdaki resim galerisinde dubleks cam tavan, çatı katı cam tavan gibi cam tavanlı daire görselleri vardır. Görselleri inceleyerek daha fazla detaya sahip olabilirsiniz. Böylece daha fresh dekorasyonlara imza atabilirsiniz. Görsel kaynağı: Pinterest

Resim Galerisi: Cam Tavanlar

Bir önceki makalemiz olan Ahşap Bebek Beşikleri 2024-2025 Model Ve Fiyatları başlıklı yazımızda Ahşap Bebek Beşikleri 2021-2022, ahşap beşikler ve sallanan ahşap beşik hakkında bilgiler vermekteyiz.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu