Boydan Elbise Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

23.01.2022
1.153
Boydan Elbise Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Boydan elbise altına nasıl ayakkabı giyilir başlıklı yazımızda özellikle tesettür dünyasının en çok beğenilen elbise modelleri arasında yer alan boydan elbise kombinleri hakkında bilgiler vereceğiz. Boydan elbise, her mevsimde ve her koşulda kullanılabilecek tasarımlarda üretilmektedir. Her yaşta bayan kişiliğine ve tarzına uygun boydan elbise modelleri arasından seçimler yaparak cool  boydan elbise kombini yapabilir.

Çok fazla renk ve model seçeneği olan açık ve tesettür boydan elbise modelleri için boydan elbise ayakkabı kombinleri önem taşımaktadır.

Boydan Elbise Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Bu senenin en güzel boydan elbise modelleri arasında günlük boydan elbise modellerinden özel davetlerde stil sahibi olduğunuzu fark ettirecek elbise modelleri ne kadar pek çok seçenek mevcuttur.

Boydan elbise altına nasıl ayakkabı giyilir

Boydan elbise altına nasıl ayakkabı giyilir

Boydan elbise altına ayakkabı tercih ederken farklı vücut tiplerine göre tasarlanan kumaş ve modeller ile ayakkabı modelinizin uyum sağlaması gerektiğini unutmayın.

Günümüzde günlük elbise kombini olarak spor boydan elbise modelleri birçok bayanın en çok tercih ettiği kombinler arasında yer almaktadır.

Yazlık boydan elbise kombinleri ve kışlık boydan elbise kombinleri farklı kumaş, farklı renk ve tasarımlara sahiptir.

Boydan elbise  ayakkabı kombinlerinde stiletto en çok tercih edilen ayakkabı olarak öne çıkmaktadır.

Spor boydan elbise modelleri ile sneakers ayakkabı, spor ayakkabı  kombinin yapabileceğiniz gibi makosen ayakkabı ve leopar ayakkabı da kullanabilirsiniz.

Kışlık boydan elbise altına ayakkabı olarak bilek boy bot kullanabileceğiniz gibi ara boy bot ve çizme modelleri de kullanabilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Midi Boy Elbise Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Boydan Elbise Kombini Nasıl Yapılır?

Boydan elbise ile kombin yapılırken elbisenin kumaş haklarınızı belirgin hale getirip getirmediğidir. Vücut hatlarınızı öne çıkaracak tarzda boydan elbiseler dar kesim yerine a kesim elbise olarak tercih edilebilir.

Boydan elbise altına stiletto

Boydan elbise altına stiletto

Kadife gibiyim kalın dokuya sahip boydan elbise modelleri ise doğru model tercih edilmediği zaman kullanıcısını daha kilolu gösterebilir. Özellikle büyük beden boydan kadife elbise kombinleri için a kesim elbiseler haklarınızı belli etmeyecek hem de sizi aşırı derecede kilolu göstermeyecektir.

Kilolular için boydan kadife elbise kumaşı ince kadife kumaşından tercih edilir çok daha zarif ince güvenebilirsiniz.

En güzel boydan elbise kilolu kadın kombinleri için büyük desenli boydan elbiseler yerine daha küçük desenli ve çizgili elbiseler tercih edilmelidir.

Kısa boylular için boydan elbise modelleri olarak tam boy veya dizüstü boydan elbiseler arasından seçim yapılmalıdır.

Kemerli boydan elbise modelleri basen bölgesinde aşırı kiloları olan kişiler için çok da uygun değildir.

Aşağıdaki resim galerisinde boydan elbise ayakkabı kombinleri görselleri paylaşılmıştır. Resim galerisini inceleyerek daha fazla detaya sahip olabilirsiniz. Düşüncelerinizi ve tarzınızı yansıtan boydan elbise kombinlerimiz yorum bölümünden takipçilerimizle ve bizlerle paylaşabilirsiniz.

Resim Galerisi: Boydan Elbise

 

Bir önceki makalemiz olan Zümrüt Yeşili Kombin başlıklı yazımızda Zümrüt Yeşili Kombin hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu