Beyaz Tenlilere Yakışan Saç Renkleri

19.07.2021
2.545
Beyaz Tenlilere Yakışan Saç Renkleri

Beyaz tenlilere yakışan saç renkleri başlıklı yazımızda beyaz ten kızıl saç, beyaz ten sarı saç, beyaz ten siyah saç, beyaz ten kumral saç gibi beyaz ten saç renkleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Sarı alt tonlu beyaz ten sahibi kişilere birçok saç rengi yakışmaktadır. Birçok kişiyi doğal saç renginden farklı bir renge geçerken bu saç bana yakışır mı diye endişelenmektedir.

Beyaz ten saç rengi konusunda esmer tenli güçleri kişilere veya kumral tenli kişilere göre biraz daha şanslıdırlar. Esmere veya kumrala yakışmayan saç renkleri beyaz tenlilerde kesinlikle etkileyici bir görünüm sunacaktır.

Gelin şimdi hep birlikte kadın saç renkleri arasında beyaz ten rengi için saç renkleri nelermiş görelim.

Beyaz Tenlilere Yakışan Saç Renkleri-Beyaz Ten Siyah Saç

Birçok kişiyi beyaz tenlilere siyah saç renklerini yakışmadığını düşünür. Oysaki siyah saç beyaz tenli kişilerde inanılmaz derece etkileyici ve dikkat çekici bir görünüm sunmaktadır. Kara kaş, kara göz ve beyaz ten sahibi kişiler siyah saçlarla çok daha çekici etkileyici görünüm sunacaklardır.

Beyaz ten siyah saç

Beyaz ten siyah saç

Beyaz Ten Sarı Saç

Sarı saç renkleri beyaz tenlilerin en çok kullandığı saç renkleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle platin sarısı rengi, açık sarı saç rengi, küllü sarı, altın sarısı, bal rengi, açık karamel saç renkleri beyaz tenli kişilerde oldukça doğal ve dikkat çekici görünecektir.

Beyaz ten sarı saç

Beyaz ten sarı saç

Beyaz ten yeşil göze hangi renk gider sorusunun cevabında da bahsettiğimiz sarı saç renkleri, beyaz tenliler için saç boyama renkleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Beyaz Ten Kızıl Saç

Beyaz tenlilerin bulundukları ortamda tüm gözleri üzerine çeken saç renkleri arasında yer alan kızıl saç renkleri iddialı görünüm sonuçlarını sağlayacaktır.

Beyaz ten kızıl saç

Beyaz ten kızıl saç

Pembe alt tonlu beyaz tenliler kızıl saç rengini daha iyi taşıyacaklardır. Kızıl ve bakır saç renkleri gibi iddialı saç renkleri, sizin saç renkleriniz hiç vakit kaybetmeden bakir ve kızıl saç boyası arasından seçimler yapabilirsiniz.

Beyaz Ten Kumral Saç

Beyaz ten kumral saç renkleri olarak açık kahve tonlarını öneriyoruz. Tercih edeceğiniz  açık kahve tonları cildinizi daha duru doğal gösterecektir. Koyu kahve saç renkleri ise özellikle solgun cilt alt tonuna sahip olan kişilerin cildini daha canlı ve daha bakımlı gösterecektir.

Beyaz ten kumral saç

Beyaz ten kumral saç

Aşağıdaki resim galerisinde beyaz tene yakışan saç renkleri hakkında derlediğimiz beyaz ten için saç renkleri görsellerini sunuyoruz. Daha fazla detay ve ayrıntı için trend saç renkleri arasından seçtiğimiz beyaz ten saç rengi görsellerini inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Beyaz Tene Yakışan Saç Renkleri Nelerdir

 

Bir önceki makalemiz olan Saçı Yumuşatmak İçin Ne Yapılır? başlıklı yazımızda Saç nasıl yumuşatılır, saç yumuşatma ve Saç yumuşatmak için ne yapılır hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu