Tarz Kadın

Bebek Mavisi Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

01.10.2019
484
Bebek Mavisi Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Bebek Mavisi Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir başlıklı yazımızda bebek mavisi elbise kombinleri, bebe mavisine uyan renkler, bebe mavisi renk uyumu, bebe mavisi kombin, bebe mavisine uyan renkler, bebe mavisine uygun makyaj, bebe mavisi hangi renkle kombinlenir gibi başlıklara değineceğiz. Hiç vakit kaybetmeden detaylara geçelim.

Bebe Mavisi Elbisenin Altına Hangi Renk Ayakkabı Gider?

Konumuzun detaylarına geçmeden önce bebe mavisi kombinler hakkında birkaç bilgi ve iyi fikir paylaşalım dedik, ne dersiniz?

Bebe Mavisi Hangi Renkle Kombinlenir?

Bebe mavisini sevmeyenlerin sayısı oldukça azdır diye düşünüyorum. Çünkü gerek bebe mavisi kombin kadın, gerek bebe mavisi kombin erkek her tarzda ve her kesimde kullanılmaktadır. Tatlı mı tatlı olan bebe mavisi, kullanıcısını özgür hissettirirken huzuru da beraberinde getirmektedir.

Bebe mavisi hangi renkle kombinlenir sorusuna o kadar çok cevabımız var ki…

Konumuz ilk olarak bebe mavisine yakışan renkler ile başlayalım.

Bebe mavisi elbiseye ne renk ayakkabı

Bebe Mavisine Uyan Renkler

 • Vizon rengi
 • Mercan rengi
 • Pudra
 • Gri
 • Lacivert
 • Beyaz
 • Yavru ağzı
 • Kırmızı
 • Lame
 • Dore
 • Nar çiçeği
 • Mor
 • Turuncu
 • Kahve tonları
 • Taba rengi ve bu renklerin tonlarını bebe mavisi kombin yapımında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bebe Mavisi Renk Uyumu

Bebek mavisi hemen hemen her renge yakışır. Ancak bazı renklerle doğru oranda kullanıldığında şiir gibi bebe mavisi kombinler ortaya çıkmaktadır.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Anne Bebek Kombinleri Tesettür

Peki

Bebe mavisi hangi renkle kombinlenir?

Bebe mavisine en çok yakışan renkler nelerdir?

Bebe mavisi hangi renkle kombinlenir?

Bebe Mavisi Kırmızı Uyumu

Bebe mavisini sakinliğini ve dinginliğini kırmızının enerjisi ile uçurmak ve bomba gibi bir kombin yapmak için kırmızı rengi kullanabilirsiniz. Bebe mavisi ayakkabı kombinleri yaparken de kırmızı ayakkabı, çanta veya aksesuardan yararlanabilirsiniz.

Bebe mavisi ayakkabı kombini yaparken birde bronz ten, canlı hacimli ve hareketli saçlar varsa büyüleyeceksiniz diyebiliriz. Gece ve gündüz kullanabileceğiniz bu kombinde altın veya camel renklerde takılar öneriyoruz.

Bebek Mavisi Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir

Bebe Mavisi Pudra Uyumu

Abartısız, sakin ve huzur verici bebe mavisi elbise kombinleri için pudradan yararlanabilirsiniz. Soft bir renk olan bebe mavisi elbiseye de bebe mavisi elbiseye hangi renk ayakkabı sorusunun cevabı olarak pudra rengini öneriyoruz.

Özel gün ve gecelerde, bebe mavisi abiye altına ayakkabı olarak pudra rengini şiddetle öneriyoruz. Bu kombinde taşlı ve canlı aksesuar kullanımı ise kombininizi daha da coll kılacaktır.

Bebek mavisi elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilir

Bebek Mavisi Kot Uyumu

Mavi mavi ile kombin edilir mi diye soracak olursanız cevabımız evet olacaktır. Özellikle buz mavisi veya kot mavisi kullanarak şık mı şık bebe mavisi elbise ayakkabı kombinleri yapabilirsiniz.

Günlük elbise kombinleri veya spor elbise kombinleri yaparken bebe mavisi kullanacaksanız bu kombinde kot mavisi ayakkabıyı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bebe mavisi ile tonsür ton kombin yaparken de kot mavisi, ayakkabıyı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu kombinde ise aksesuar olarak gri veya lacivert tonlarını kullanmanızı öneriyoruz.

Bebe Mavi Kahverengi Uyumu

Bebek mavisiyle uyumlu renkler arasında yer alan kahverengi ve taba renk ayakkabıları bebek mavisi elbiseye hangi renk ayakkabı sorusunun cevabını verebilirsiniz.

Bebe mavisi abiye elbise ile ne renk ayakkabı sorusuna sarı alt tonlu taba ve kahverengiyi öneriyoruz. bu kombinde bebe mavisine uygun makyaj olarak da parlak ruj ve şeftali tonlarında makyaj öneriyoruz.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Somon Rengi Elbiseye Hangi Renk Şal Gider?

Bebe Mavisi Siyah Uyumu- Bebe Mavisi Beyaz Uyumu

Bebe mavisinin her tonu ile rahatlıkla kullanabileceğiniz siyah ve beyaz ayakkabı kombininizi daha da ağır ve ciddi bir görünüme kavuşturacaktır. Özellikle ofis elbise modelleri ile rahatlıkla siyah, beyaz ayakkabı kullanabilirsiniz.

Bebek mavisi elbise altına ne renk ayakkabı giyilir başlıklı içeriğimizde son olarak bebe mavisi elbiseye nasıl makyaj yapılır demek istiyoruz.

Bebe mavisi kombinler

Bebe Mavisi Elbiseye Nasıl Makyaj Yapılır?

Bebe mavisi elbiseye makyaj yaparken kullandığınız elbise modeli, elbiseyi giyeceğiniz ortam ve ten renginiz de önemlidir. Bütün bu parçalar birleştirilerek bütünlük oluşturan kombinler yapabilirsiniz.

Bebe mavisi elbiseye ne renk ruj olmalı diyorsanız size ten renginiz ile uyumlu renkler doğrultusunda seçimler yapmanızı öneriyoruz.

 • Pembe
 • Ten rengi
 • Nude tonları
 • Şeker pembesi
 • Gül kurusu
 • Somon
 • Dumanlı bir göz makyajı ve dudak renginden bir, iki ton koyu ruj kullanımı da hemen hemen tüm cilt renkleri ile uyumlu bir makyajdır.

  Bebe mavisi elbiseye nasıl makyaj yapılır,

Bebe mavisine uygun makyaj olarak abartıdan uzak ve doğal makyaj yapmanız öneriyoruz.

Bebe mavisi tesettür kombinleri için ise Bebe Mavisi Elbiseye Hangi Renk Şal? başlıklı içeriğimiz okumanızı öneriyoruz.

Resim Galerisi: Bebe Mavisinin Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

 

Bir önceki makalemiz olan Lacivert Elbisenin Üstüne Hangi Renk Şal Gider? başlıklı yazımızda Lacivert Elbisenin Üstüne Hangi Renk Şal Gider hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu