Altın Rengi Ayakkabı Kombinleri

20.08.2021
3.512
Altın Rengi Ayakkabı Kombinleri

Son birkaç sezonda oldukça sık kullanılan altın rengi ayakkabı kombinleri  bu sezonda abiye kıyafetlerde, özel gün ve gecelerde hatta günlük kıyafet kombinleri içinde kullanılır hale gelmiştir.

Altın sarısı ayakkabı geçmişte sadece ilkbahar yaz modası için en çok tercih edilen ayakkabı renkleri arasında iken günümüzde dört mevsim kullanılan ayakkabı rengi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Öyle ki altın rengi ayakkabı artık sadece gece kıyafetlerinde değil her türlü kombinlerle kullanılır hale gelmiştir. Gelin şimdi altın rengi ayakkabı ne ile kombinlenir sorusunun cevaplarını birlikte görelim.

Altın Rengi Ayakkabı Kombinleri

Altın sarısı ayakkabı, gold ayakkabı kombinleri, dore ayakkabı kombinleri olarak da bilinmektedir. Dore ayakkabı nasıl kombinlenir? Altın rengi ayakkabıyı etek, şort, abiye, pantolon, elbise ile kombin ederek mükemmel kombinler yapabilirsiniz.

Altın rengi spor ayakkabı kombinleri

Renkli ayakkabı kombinleri çerçevesinde kendisine geniş bir kullanıcı kitlesi bulan altın renk ayakkabı, altın sarısı sandalet, altın sarısı spor ayakkabı, altın sarısı topuklu ayakkabı olarak öne çıkmaktadır. Zengin duruşlu gold ayakkabı kombinleri arasında spor ayakkabı ile kombinler, topuklu ayakkabı kombin ve dolgu topuk kombinleri yapabilirsiniz.

Dore Ayakkabı Nasıl Kombinlenir

Dore ayakkabı kombinleri yapılırken dore renge hangi renk gider sorusunun cevabı doğrultusunda kombinler yapılmalıdır. Gold ile uyumlu renkler sıralanırken birçok renk kendisine yer bulmaktadır. Ancak dore renk ile en çok kullanılan renkler beyaz, ten rengi, dore, beyaz, sarı, pudra, bej rengi, ekru renk, gri gibi renklerdir.

Bu renkler dışında mavi, turunu ve pembe tonları ile de dore rengin kullanıldığını görüyoruz.  Sıradanlıktan farklı ve şık pantolon kombinleri için altın rengi babet kombini yapabilirsiniz.

Kombin önerisi: Örneğin, bembeyaz tonsürton kombinini altın rengi sandalet veya altın rengi spor ayakkabı ile renklendirerek daha şık hale getirebilirsiniz.

Krem beyaz renklerindeki kısa maksi etek kombinleri ile altın rengi dolgu topuk ayakkabı kullanabilir ve bu kombini altın rengi aksesuar ile tamamlayabilirsiniz.

Sadece açık renklerle mi kullanacaksınız altın rengi ayakkabıyı? Tabi ki değil.

altın-dore rengi topuklu ayakkabı

Siyah bir elbise ile altın rengi topuklu ayakkabı ve altın sarısı minik bir çanta veya aksesuar kullanarak mükemmeli yakalayabilirsiniz.

Sade günlük yazlık elbise ve evde giyilen elbise içinde altın rengi ayakkabı kullanabilirsiniz.

Özel gün ve gecelerde ise kırmızı abiye ve gümüş rengi abiye altına altına dore topuklu ayakkabı giyebilirsiniz. Siyah abiye elbise altına, beyaz abiye altına, pudra abiye altına altın rengi topuklu ayakkabı kullanarak göz kamaştırıcı kombinler yapabilirsiniz.

Ayrıca dore abiye elbise altına da altın sarısı topuklu ayakkabı modelleri arasından tercihler yapabilirsiniz.  Abiye işlemelerinde gold renk sıklıkla kullanılmaktadır.

Minimum düzeydeki gold işlemeli abiye modellerinde, dore renk ayakkabı kullanarak çok daha etkili kombinler yapabilirsiniz. (Abiye elbise modeline göre ayakkabı modeli de değişebilir)


Gold Ayakkabı Kombinleri

Pudra rengi salaş gömlek ve kalem etek altına, altın rengi ayakkabı modelleri arasından seçimler yapabilirsiniz.

Mavi veya lacivert spor elbise altına altın rengi spor ayakkabı kombini yaparak rahatlığın ve şıklığın tadını çıkartabilirsiniz.

altın rengi spor ayakkabı

Şık şort kombinleri için altın rengi dolgu topuk ayakkabı veya altın rengi ince topuklu sandalet kullanabilirsiniz.

Koyu renk elbise kombinlerinde dore rengi topuklu ayakkabı, kemer veya çanta ile son derece etkileyici bir görünüm yakalayabilirsiniz.

altın – dore ayakkabı

Birçok kişi her türlü kıyafetle altın rengi ayakkabı kullanmaya cesaret edemez. Oysaki altın rengi ayakkabı modelleri her türlü kombinle rahatlıkla kullanılabilir.

Sizler de yaptığınız gold ayakkabı kimbinlerini bizimle yorum bölümünde paylaşabilirsiniz. Altın sarısı ayakkabı kombinleri için sizlerin fikirlerini alalım:)

Resim Galerisi: Dore Ayakkabı Kombinleri

Bir önceki makalemiz olan 70 li Yılların Kıyafetleri | 70 ler Modası başlıklı yazımızda 70'li Yılların Kıyafetleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu