Ahşap Bebek Beşikleri 2024-2025 Model Ve Fiyatları

15.01.2024
2.953
Ahşap Bebek Beşikleri 2024-2025 Model Ve Fiyatları

Ahşap Bebek Beşikleri, anne yanı bebek beşikleri, tahta bebek beşiği şeklinde öne çıkmaktadır. Aslında ahşap beşik sağlık açısından da önerilmektedir. En kullanışlı bebek beşikleri arasında yer alan tahta bebek beşiği, bebeğinizin rahat etmesi açısından önemlidir. Ahşap bebek beşikleri ve fiyatları hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

Anne adayları bebekleri için kullanisli bebek beşikleri, bebek beşiği yatağı, bebek beşiği için şilteler aramaktadır. En guzel bebek beşikleri için bebek beşiği aksesuarları da öne çıkmaktadır. Ayrıca bebek beşikleri kendin yap tasarımları ile de evde bebek beşiği yapabilirsiniz.

Ahşap Bebek Beşikleri

Ahşap bebek beşikleri, erkek bebek beşikleri, kız bebek beşikleri şeklinde tasarlanmaktadır. Ancak her iki cinsiyet içinde kullanılabilecek ortak tasarımlar da yapılmaktadır.

tahta beşikler

tahta beşikler

Günümüzde bebek, cocuk besikleri olarak karşımıza büyüyen karyola, park yatak çıkmaktadır. Ayrıca ahşap bebek beşiği, anne yanı bebek beşiği, yeni doğan bebek beşikleri gibi modeller vardır.

Bebeği yanında hiç yatırmadan sadece odasında uyutacak anne ve babalar büyüyen karyolayı tercih etmektedir. Anne yanı bebek beşikleri ise ilk aylarda en çok kullanılan modellerdir. Anne adayları son aylarda sallanan beşik ahşap, ahşap park beşik, anne yatağı yanı beşik veya ahşap beşik mi derler.

Peki ahşap bebek beşik modelleri neler, ahşap bebek beşikleri kullanışlı mı? İşte cevaplar…

Bebek beşiği ahşap mı olmalı?

Ahşap beşik ile park yatak arasında kesinlikle tercihiniz şu olmalıdır diyemeyiz. Çünkü ikisininde tarzı ve işlevi biraz daha birbirinden farklıdır.

Bebeğinin dikkatini çeken oyuncaklar daha çok park yatak türlerinde kullanılmaktadır. Ancak günümüzde diğer bebek beşik modelleri için de farklı ve özel bebek beşiği aksesuarları bulunmaktadır.

Ahşap bebek beşikleri park yataklara göre daha şık ve dekoratiftir. Piyasada her tarza uygun çeşidi bulunur. Özellikle bebek mevlüdü yapacaklar için sıklıkla tercih edilir.

Bebek beşik tahta

Bebek beşik tahta

Spor ve avangart modelleri mümkün olmakla birlikte sallanan beşik modelleri de bulunmaktadır. Sallanır beşik tahta modelleri, annelerin işini fazlasıyla kolaylaştırırken bebeğe de konfor sunmaktadır.

Yeni doğan en kullanisli bebek beşikleri arasında ahşap beşik bebek modelleri vardır. Özellikle hafif olmaları nedeni ile gün içinde evin içinde istenilen alana rahatlıkla götürülmektedir.

En kullanisli bebek beşikleri arasında yer alan standlı bebek hamak ve beşikleri, ahşap kelebek beşikleri, de vardır. Ahşap sepet beşikler de annenin doğumdan sonraki en büyük destekçisidir.

En Güzel Bebek Beşikleri Ahşap

Anne yanı veya ayrı bebek beşikleri tahta seçenekleri çocuğun daha sağlıklı bir yatakta uyumasını sağlar. Ancak şu unutulmamalıdır ⇒beşik üzerinde kullanılan boya maddesinin çocuk sağlığına zarar verip vermeyeceği iyice araştırılmasıdır.

Gerekirse eski tahta beşik tarzında olan boyasız doğal ahşap beşikler kullanılmalıdır. Günümüzde ahşap beşikler arasında bu seçenekler de vardır.

Bebek Bohçasında neler olur? bebek bohçası nasıl hazırlanır başlılı yazımızı da inceleyin. İçeriğimizde merak edilen anne bebek bohçasından anneanne, babaanne bebek bohçasına kadar tüm detayları bulabilirsiniz.

Aslında en güzel beşikler, ahşap bebek beşikleri şeklindedir.

Bebek ahşap beşik kullanışlı mı?

Bebeğin ilk aylarda ayaklanması, ayağa kalkması nedeni ile beşikten sarkma ve düşme sorunları görülmektedir. Bu nedenle en kullanışlı bebek beşik modelleri düşme olaylarının önüne geçecek şekilde tasarlanmaktadır.

En güzel ahşap beşikler

En güzel ahşap beşikler

Sallanan ahşap bebek beşiklerini bebek iyice hareketlenip, kendi kendine kalktığı zaman kullanamazsınız. Özellikle sallanan sepet bebek beşiği ilk 6 ay bebek beşiği ve 12 ay bebek beşiği olarak kullanılmaktadır. Bu süre bebeğin gelişimine göre değişmektedir.

Bebek Beşiği Yatağı

Bebek yatağı nasıl olmalı? Aslında bebek beşik yatağı, anatomik yapısına uygun ortopedik yatak modellerinden seçilmelidir. İç dolgu malzemesi sağlıklı olmalıdır.

Bebek yatağı ne çok yumuşak, ne de çok sert olmamalıdır. Bebek yatak seçenekleri arasında yaylı yatak, sünger yatak, lateks yatak ve visco yatak olarak karşımıza çıkmaktadır. En kullanışlı ve sağlıklı yatak olarak karşımıza lateks yataklar çıkmaktadır.

Bebek Beşik Aksesuarları

Bebek belli bir ay sonra her şeyi ağzına götürerek öğreneceği için bebek beşiği aksesuarları sağlıklı malzemelerden yapılmalıdır. Boyanmamış ahşap doğal ürünler, en sağlıklı aksesuarlar arasında yer almaktadır.

kullanisli bebek beşikleri

kullanisli bebek beşikleri

Beşik için tekstil ürünleri, bebek beşiği için şilteler yatak örtüleri doğal boyalı sağlıklı malzemelerden üretilmelidir.

Ahşap Bebek Beşik Modelleri Ve Fiyatları

Sallanan beşik modelleri, tahta beşik veya ahşap beşik fiyatları kullanılan ahşap malzemeye göre ve ürün konforuna göre değişmektedir. Piyasada 1500-50000 TL arası ahşap beşik bulabilirsiniz. Aslında ahşap bebek beşikleri ve fiyatları kullanılan malzemeye, modele ve işçiliğe göre değişmektedir. Yani bütçenize uygun seçenekler mutlaka vardır. Bu nedenle bebeğinizin sağlığı için ahşap bebek beşik modelleri arasından seçim yapabilrsiniz.

Kullanışlı ahşap bebek beşikleri farklı ve şık tasarımları ile anne adaylarının gözdesidir.

Aşağıdaki bu senenin ahşap bebek beşik modelleri arasından seçip derlediğimiz görselleri inceleyebilirsiniz. Bebekler için beşik almadan önce görselleri inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Bu makalede ahşap beşik kullanışlı mı? Ahşap sallanan beşik kullanışlı mı? Bebek Yatağı Nasıl Olmalı? Ahşap Bebek Aksesuarları Nelerdir gibi soruları cevaplamaya çalıştık. Kullanişli bebek beşikleri hakkında sorularınız varsa yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Resim Galerisi: Ahşap Beşik Bebek Beşiği

Bir önceki makalemiz olan Yeni Sezon Nevresim Takımı Modelleri: Tek Ve Çift Kişilik Modeller başlıklı yazımızda Yeni Sezon Nevresim Takımı Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu