2017 Tesettürlü Nişan Elbiseleri

0
1184

2017 yılında da hız kesmeden üretilmeye devam edecek olan 2017 tesettürlü nişan elbiseleri, birbirinden şık ve birbirinden renkli modeller ile bu yıla da damgasını vurmaya hazırlanıyor. Dilediğiniz her an her yerden rahatlıkla bulabileceğiniz bu nişan elbiselerinde yepyeni modelleri ve renkler, yepyeni süslemeler ve taşlar, yepyeni parlaklıklar ve şekiller ile oldukça harika bir görünüme kavuşabileceksiniz. Nişan yapmaya hazırlanan ya da yeni yıla nişanlı olarak girmeyi düşünen çiftlerin en heyecanlı alışverişlerinden biri, nişan kıyafetlerini tam zamanında ve uygun fiyatlarla alabilmek ve nişanı kutlarken harika görünmektir. 2017 yılında en güzel şekilde karşımıza çıkacak olan nişan elbisesi modellerinde, en fazla tercih edilen renkler toz pembe ya da kırmızı gibi ateş grubu renklerdi. Ancak yeni yılda en fazla tercih edilen renkler mor, siyah ve altın sarısı olarak gözler önüne serilecektir.

2017 Tesettürlü Nişan Elbiselerinde Mor Renk Tercihi

2017 tesettürlü nişan elbiseleri modellerinde, seneye damgasını vuracak olan renklerden biri mor olarak akıllarda yer ediyor. Mor rengin aşkı simgelemesi, heyecanı ve isteği gözler önüne sermesi, spot ışıklar altında duran şıklığı ve parlaklığı sayesinde, daha fazla tercih edildiği bilinmektedir. Özellikle de tesettür modellerine daha fazla yer verilecek olan mor renk, hem nişan elbiselerinde hem de tesettürlü baş örtüsü modellerinde kullanılmaktadır. Elbiseyle eş renk olarak alınan baş süslemeleri ya da benzer renkte tamamlayıcı bir görev görerek alınan baş süslemeleri harikalara yol açmaktadır.

2017 Tesettürlü Nişan Elbiselerinde Altın Sarısı Gözde Renk Olmaya Hazırlanıyor

Nişan elbiselerinde çok nadiren görünmekte olan altın sarısı rengi, yeni yıla damgasını vurmaya hazırlanıyor. Hem tesettürlü nişan elbiselerinde hem de normal elbiselerde ortaya çıkacak olan bu renk sayesinde, özellikle de tesettürlü gelin adayları kendilerini çok özel hissedecekler. Taşlarla, pırlantalarla ve dore renkli dantellerle süslenen bu nişan elbisesi modelleri, nişanınızı da çok özel bir şekilde geçirmenize olanak sağlayacaktır. Klasik renklerin dışına çıkılmak istendiğinde, farklı bir havaya bürünmek ve daha güzel görünmek istendiğinde mutlaka altın sarısı rengini taşıyan nişan elbisesi modellerine göz atılmalıdır.

 

Bir önceki makalemiz olan Trend Kısa Elbise Modelleri başlıklı yazımızda 2017 kısa elbise modelleri, mini elbiseler ve mini kıyafetler hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER