11 Suya Dayanıklı Maskara Önerileri

21.03.2020
1.470
11 Suya Dayanıklı Maskara Önerileri

11 Suya dayanıklı maskara önerileri; Akmayan rimel önerisi; Dilerseniz havuzda, denizde, yazın sıcak günlerinde göz altına akmayan rimel bilgileri vereceğiz. Özellikle yüzü sıkı sık yıkama gerektiren durumlarda en iyi akmayan rimel bilgileri paylaşacağız. (kişiye ve markaya göre değişir) Trendler ve moda her sezon yenilenmektedir.

En klas kombinleri bile öne çıkaran kaliteli makyaj yapımıdır. Akan rimel tüm kombini ve günü mahvedebilir. Suya dayanıklı en iyi rimel ile tüm olumsuzluklardan kurtulabilirsiniz. Gün içerisinde terleyen, yağlanan ve yıkayınca göz altında oluşan kötü görüntüden şikayetçi iseniz yazımızdaki ürünleri incelemelisiniz. Böylece daha etkileyici bakışlara sahip olabilirsiniz.

Suya dayanıklı suda asla akmayan rimel

11 Suya Dayanıklı Maskara Önerileri

Bakışlarınızın her ortamda ve her koşulda çekici ve hayranlık uyandırıcı olmak mı istiyorsunuz? O halde size gün boyunca dökülmeden, akmadan, kalıcı ve hacimli kirpik görüntüsü kazandıracak suya dayanıklı maskaralar hakkındaki bilgilerimize göz atın.

Suya Dayanıklı Maskara Önerisi-Nyx Doll Eye

Suya dayanıklı rimel olarak karşımıza çıkan ürünlerden biri olan nyx doll eye olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanım sonrasında özellikle uzun ve hacimli kirpik görünümü ile dikkat çekmektedir. İçeriğindeki kirpikleri besleyen doğal yağlar kirpiklerinize bakım yapacaktır. Böylece her daim göz alıcı bakımlı kirpikler sizinle olacaktır.

Suya dayanıklı rimel

L’Oreal Lash Paradise Extatic Waterproof Mascara

L’Orealin kirpik dolgunlaştırma denilince ilk akla gelen ürünlerinden olan suya dayanıklı maskara takma kirpik etkisi özelliği ile de en çok beğenilen maskaralar arasında yer almaktadır. İçeriğinde argan, hint ve e vitamini ile de kirpiklere bakım yapmaktadır.

Suya dayanıklı maskara markaları-akmayan rimel önerileri

Max Factor False Lash Effect Suya Dayanıklı Maskara

Kirpikleri dipten kavrayan boyutlu fırçası ile takma kirpik görünüm kazandıran suda akmayan maskaralar arasında dikkat çeken maskara su dışında sıcaktan da etkilenmeyerek akmıyor.

Suda akmayan rimel

Maybelline Lash Sensatianol Mascara Waterproof

Akmayan rimel önerileri-Akmayan rimel markaları arasında yer alan maybelline lash sensatianol mascara waterproof, kirpiğe kıvrım görüntüsü veren en iyi tercihler arasında yer almaktadır.

Mac Extended Play Gigablack Lashk Maskara

Suya dayanıklı maskara özelliği ılık suyla yıkadığında ortadan kalkmaktadır. Ancak terleme ve ciltteki yağlanma ile akmama özelliği vardır. Kirpikleri kaldıran ince fırçası aynı zamanda kirpikleri uzatıyor.

Kirpikleri hacimli gösteren suya dayanıklı maskara

Bobbi Brown No Smudge

Göz altına akmama garantisi ile beğeni kazanan maskara, bu özelliği dışında kirpikleri uzun gösterme ve kıvırma özelliğine de sahip.

Suya dayanıklı en iyi rimel

Mac İn Extreme Dimension Waterproof Mascara

Kirpikleri sabitleyen maskara olarak karşımıza çıkan ürün, tüm gün kirpikleri hacimli ve kıvrık gösterecektir. Aslında makyaj, deniz, plaj ve havuz için rahatlıkla kullanılmaktadır.

en iyi akmayan rimel

Tom Ford Emotionproof Mascara

Etkili fırçasıyla kirpikleri tek tek ayırın. Ardından hacim ve kıvrım kazandıran suya dayanıklı mascara kullanabilirsiniz. Böylece gün boyunca kesinlikle akmayan takma kirpik görünümü kazandıran sonuçlar göreceksiniz.

Suya dayanıklı rimel

Resim Galerisi: Suya Dayanıklı Rimel Kullananlar

Bir önceki makalemiz olan Zümrüt Yeşili Kombin başlıklı yazımızda Zümrüt Yeşili Kombin hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu