Uzun Etek Nasıl Kombinlenir?

0
286

Uzun Etek Nasıl Kombinlenir? Uzun etek kombinleri 2019 yılında en trend olan parçalardan bir tanesidir. Uzun eteklerle trend kombinler yapabilirsiniz. Hem de boyunuzu olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz. Uzun etek modelleri ile kombin boyunuzu olduğundan daha uzun göstermek için de yapmanız gereken şeyler vardır. Peki, uzun etek nasıl kombinlenir?

Uzun Etek Nasıl Kombinlenir

Uzun Etek tişört Kombinleri

Uzun eteklerle yapılabilecek hem en basit hem de en hoş kombinlerin başında uzun etek tişört kombini yer almaktadır.

Uzun etek tişört kombini ile spor ve hoş bir kombin yapabilirsiniz. Uzun etek tişört kombininde olduğunuzdan biraz daha kalın görünebilirsiniz. Bunun için de eğer ki fazlalıklarınız varsa bu kombinden kaçınmalısınız.

Kalem etek üstüne ne giyilir sorusu birçok bayanın aklındadır. Çünkü kalem etek gardıropların olmazsa olmaz giyim parçalarındandır. Gardırobunuzda kalem eteğiniz varsa acil durumlarda bile şıksınız demektir. Acil arkadaş gezmelerinde, hazırlıksız yak...

Uzun eteklerle tişört kombinlerken, tişörtü dışarı salmamaya ve eteğin içine tişörtün içine yerleştirmeye dikkat etmelisiniz. Bu sayede belinizi de ortaya çıkarmış olursunuz.

Uzun Etek Büstiyer Kombini

Uzun eteklerle bir araya getirilecek olan diğer parçalarsa büstiyerlerdir. Uzun etek büstiyer ile çok hoş ve güzel kombinler yapabilirsiniz.

Uzun eteklerle büstiyer kombini yapmak istiyorsanız tercih edeceğiniz etek de çok önemlidir.

Krep kumaşlı etekle büstiyer tercih edebilirsiniz. Ayrıca eteğinizin altına topuklu ayakkabı giyerek boyunuzu da olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz. Bu sayede çok hoş bir görüntüye de sahip olursunuz.

Uzun Etek Uzun Hırka Kombini

Uzun eteklerle kombinlendiğinde çok hoş olan bir diğer parçaysa uzun hırkalardır. Uzun hırkalarla uzun eteklerin kombinlenmesi bir bütünlük oluşturmaktadır.

Uzun eteklerde özellikle krep kumaş tercih ederek kalıp gibi bir etek kullanmanız boyunuzu uzun göstermek için önemli bir avantaj olacaktır. 

Ayrıca üzerinize alacağınız uzun hırkalar sayesinde hem boyunuz daha uzun görünecek hem de kombin bütünlüğünüzü sağlamış olacaksınız.

Etek birçok bayanın vazgeçemediği kıyafetler arasında ilk sıradadır. Yaz kış kullanılsa da yaz aylarında daha çok kullanıldığı görülmüştür. Havaların ısınmaya başlaması ile eteklerde dolaplardan çıkmaya başladı. Peki etek nasıl kombinlenir? Gelin bir...

Uzun Etek Topuklu Ayakkabı Kombini

Uzun etek altına nasıl ayakkabı sorusunun en güzel ayakkabı şüphesiz ki topuklu ayakkabıdır.

Topuklu ayakkabılarla uzun etekler birleştirildiğinde boy olduğundan daha uzun görünecektir. Dolgu topuk ve kalın topuklu ayakkabılar tercih ederek daha rahat edersiniz.

Ancak ince topuklu ayakkabı tercih etmeniz zor yürümenize sebep olacaktır.

Bunun için boyunuzu uzun göstereyim derken ayaklarınızdan olmayın ve kalın topuklu ayakkabı ya da dolgu topuklu ayakkabı tercih etmelisiniz.

Uzun Etek Nasıl Kombinlenir Resim Galerisi:

 

Bir önceki makalemiz olan Kına Gecesi Saçları Nasıl Olmalıdır? başlıklı yazımızda 2016 kına saç modelleri, Kına Gecesi Saçları Nasıl Olmalıdır ve kına için saç modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

1 YORUM

  1. etek kombininde ben zıt renk kombin tarzını seviyorum.örneğin etek koyu renkli ise kesinlikle üste giyeceğim tişört veya gömlek açık renk tercih ediyorum.her iki kombinde aynı renk tonlarına sahip olduğu zaman pek hoş durmuyor.

CEVAP VER