Tarz Kadın

Uzun Etek Nasıl Kombinlenir?

15.05.2019
43
Uzun Etek Nasıl Kombinlenir?

Uzun Etekler Nasıl Kombinlenir? Konusunu merak edenler için araştırdık.  Uzun etek kombinleri 2019 yılında en trend olan parçalardan bir tanesidir. Uzun eteklerle trend kombinler yapabilirsiniz. Hem de boyunuzu olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz. Uzun etek modelleri ile kombin boyunuzu olduğundan daha uzun göstermek için de yapmanız gereken şeyler vardır. Peki, uzun etek nasıl kombinlenir?

Uzun Etekler Nasıl Kombinlenir?

Uzun Etek tişört Kombinleri

Uzun eteklerle yapılabilecek hem en basit hem de en hoş kombinlerin başında uzun etek tişört kombini yer almaktadır.

Uzun etek tişört kombini ile spor ve hoş bir kombin yapabilirsiniz. Uzun etek tişört kombininde olduğunuzdan biraz daha kalın görünebilirsiniz. Bunun için de eğer ki fazlalıklarınız varsa bu kombinden kaçınmalısınız.

Yazımızı Ziyaret İçin :   Trend Gece Kıyafetleri

Uzun eteklerle tişört kombinlerken, tişörtü dışarı salmamaya ve eteğin içine tişörtün içine yerleştirmeye dikkat etmelisiniz. Bu sayede belinizi de ortaya çıkarmış olursunuz.

Uzun Etek Büstiyer Kombini

Uzun eteklerle bir araya getirilecek olan diğer parçalarsa büstiyerlerdir. Uzun etek büstiyer ile çok hoş ve güzel kombinler yapabilirsiniz.

Uzun eteklerle büstiyer kombini yapmak istiyorsanız tercih edeceğiniz etek de çok önemlidir.

Krep kumaşlı etekle büstiyer tercih edebilirsiniz. Ayrıca eteğinizin altına topuklu ayakkabı giyerek boyunuzu da olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz. Bu sayede çok hoş bir görüntüye de sahip olursunuz.

Uzun Etek Uzun Hırka Kombini

Uzun eteklerle kombinlendiğinde çok hoş olan bir diğer parçaysa uzun hırkalardır. Uzun hırkalarla uzun eteklerin kombinlenmesi bir bütünlük oluşturmaktadır.

Yazımızı Ziyaret İçin :   70 li Yılların Kıyafetleri

Uzun eteklerde özellikle krep kumaş tercih ederek kalıp gibi bir etek kullanmanız boyunuzu uzun göstermek için önemli bir avantaj olacaktır. 

Ayrıca üzerinize alacağınız uzun hırkalar sayesinde hem boyunuz daha uzun görünecek hem de kombin bütünlüğünüzü sağlamış olacaksınız.

Uzun Etek Topuklu Ayakkabı Kombini

Uzun etek altına nasıl ayakkabı sorusunun en güzel ayakkabı şüphesiz ki topuklu ayakkabıdır.

Topuklu ayakkabılarla uzun etekler birleştirildiğinde boy olduğundan daha uzun görünecektir. Dolgu topuk ve kalın topuklu ayakkabılar tercih ederek daha rahat edersiniz.

Ancak ince topuklu ayakkabı tercih etmeniz zor yürümenize sebep olacaktır.

Bunun için boyunuzu uzun göstereyim derken ayaklarınızdan olmayın ve kalın topuklu ayakkabı ya da dolgu topuklu ayakkabı tercih etmelisiniz.

Uzun Etek Nasıl Kombinlenmeli Resim Galerisi:

 

Bir önceki makalemiz olan Trend Kısa Elbise Modelleri başlıklı yazımızda 2017 kısa elbise modelleri, mini elbiseler ve mini kıyafetler hakkında bilgiler vermekteyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu