Tarz Kadın

Sütlü Kahve Saç Rengi Boyaları Kataloğu

01.01.2022
2.343
Sütlü Kahve Saç Rengi Boyaları Kataloğu

Sütlü kahve saç rengi boyaları kataloğu incelemesini yaparken sütlü kahve saç hakkında bilmeniz gereken tüm detaylardan bahsedeceğiz. Sütlü kahve rengi kadınların saç rengi olarak en çok kullandıkları renkler arasında yer almaktadır.

Doğal bir görünüm sunması nedeniyle gönlünü sütlü kahveye kaptıran birçok bayan var. Sütlü kahve rengi  saç denilince akla gelen sorulardan olan sütlü kahve saç rengi nasıl elde edilir? Sütlü kahve rengi saç kimlere yakışır? Sütlü kahve saç renkleri nelerdir? Buzlu sütlü kahve saç rengi, sütlü kahve saç rengi numaraları nelerdir ve sütlü kahve rengi saç bakımı sorularının cevaplarını görelim.

Sütlü Kahve Saç Rengi Boyaları Kataloğu

Açık ve koyu tonlamalarından oluşan sütlü kahve rengi kumral saç rengi ile sıklıkla karıştırılmaktadır. Sutlu kahve sac doğal görünen saç rengi olduğu için hemen hemen aynı tonda diyebiliriz.

Sadece sütlü kahve saç boyası biraz daha parlak ve ışıltılı bir görünüme sahiptir.

Sütlü Kahve Rengi saç

Sütlü Kahve Rengi saç

Kumral saç rengi kullanan bayanlar saçlarındaki matlıktan ve cansızlıktan sıkıldıkları zaman, parlak ve canlı bir görünüm sunan sütlü kahve  saç rengine geçmektedir.

Kumral saçlar dışında koyu kahve saç rengine sahip olan kadınlarda sütlü kahveye deneyerek farklı bir tarz ve stil yakalanmaktadır.

Sütlü Kahve Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Sütlü kahve saç  boyası elde etmek için ünlü boya markalarının ürettiği boyalardan faydalanabilirsiniz. Örneğin loreal paris justing creme gloss 613 sütlü kahve rengini deneyebilirsiniz.

Açık saç renklerine sahipseniz (kumral saç rengi gibi) kaliteli sütlü kahve rengi saç boyası ile ilk boyamada doğru saç rengini tutturabilirsiniz.

Açık renk saçlarda açık sütlü kahve saç boyası, koyu sütlü kahve saç rengi, buzlu sütlü kahve saç rengi de tutturulabilir.

Ancak siyah, çikolata kahve, koyu kahve gibi koyu renk saçlarınız varsa özellikle açık sütlü kahve rengi saç boyası ilk seferde tutturulamaz. Bir iki boyamadan sonra net sonuç alabilirsiniz

Sütlü Kahve Saç Renkleri Nelerdir?

Sütlü kahve saç rengi için birkaç farklı ton olduğunu belirtmiştik. Bunlar arasında açık sütlü kahve rengi saç, koyu sütlü kahve rengi saç, küllü sütlü kahve rengi saç ve sütlü çikolata kahve saç rengi bulunmaktadır.

Sütlü Kahve Rengi Boya

Sütlü Kahve Rengi Boya

Açık Sütlü Kahve Saç Rengi

Açık sütlü kahve saç renginin doğallığı o kadar inandırıcı ki sanki güneşte açılmış görünümü sunmaktadır. Bu nedenle yaz ve kış trend doğal saç renkleri olarak açık sütlü kahve rengi saç boyası rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Açık sütlü kahve saç rengi özellikle buğday tenliler de inanılmaz derecede şık durmaktadır.

Küllü sütlü kahve saç rengi

Çok açık tenli kişiler küllü sütlü kahve saç rengini deneyebilirler. Küllü kumral saç rengi ile benzerlik gösteren küllü sütlü kahve saç rengi boyası ile ışıl ışıl parlayan doğal saçlara sahip olabilirsiniz.

Koyu Sütlü Kahve Saç Rengi

Koyu saç renkleri benim saç rengim diyorsanız o zaman koyu sütlü kahve saç renginizi öneriyoruz.

Sütlü çikolata kahve saç rengi olarak da bilinen koyu sütlü kahve saç rengi açık renk saçlardan sonra kullanabileceğin saç rengi olarak düşenebileceğin bir renktir.

Sütlü Kahve Saç boyayanlar

Sütlü Kahve Saç boyayanlar

Sütlü Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Sütlü kahve renk parlak ve ışıldayan bir görünüm sunduğu için sütlü kahve saç boyası buğday tenliler de daha dikkat çekici durmaktadır.

Ancak açık ten rengine uygun saç rengi olarak sütlü kahve kullanmak istiyorsanız sütlü kahve saç renkleri yerine küllü yansımalarının yoğun oldu küllü sütlü kahve saç rengine öneriyoruz.

Sütlü kahve saç rengi boyaları kullananlar tüm ten renkleri ile uyum yakalayan bir renk tonu olduğunu belirtmiştir.

Buzlu Sütlü Kahve Saç Rengi

Buzlu sütlü kahve saç rengi kullananlar, soğuk yansımalar içerdiğini belirterek, koyu sütlü kahve saç renginden biraz daha koyu bir seçenek olduğunu belirtmişlerdir.

Buzlu sütlü kahve kimlere yakışı? Buzlu sütlü kahve açık tenlilere de koyu tenlilere de yakışsa da açık tenli bayanlarda daha etkili, daha dikkat çekici ve daha tarz bir görünüm sunmaktadır.

buzlu sütlü kahve saç rengi

buzlu sütlü kahve saç rengi

Sütlü Kahve Saç Rengi Numarasi

Sütlü kahve saç rengi boyaları ve kataloğu; Sutlu kahve sac boyasi numaraları birçok marka tarafından üretilmektedir. Aşağıda sütlü kahve saç rengi boyayanların kullandıkları birkaç marka hakkında bilgiler verdik. Tercih sizin:)

Buzlu sütlü kahve saç boyası Loreal Paris Casting  creme 713 30 (Fiyatı 45 TL)

Mm beauty sütlü kahve saç boyası M08 bitkisel (Fiyatı 42 TL)

Garnier sütlü çikolata kahve saç boyası kahve serisi 6.52 (Fiyatı 34 TL)

Loreal Paris creme gloss sütlü kahve 613 (Fiyatı 46 TL)

Bu fiyatlar her mağazadan mağazaya göre değişmektedir. Ortalama fiyat bilgisidir. Sütlü kahve saç boyası anlık fiyatları mağazaların online sitelerinden öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde sütlü kahve rengi boya ile boyanan saç görsellerini daha fazla detay için sizlere sunuyoruz.

Resim Galerisi: Sutlu Kahve Sac Rengi

 

Bir önceki makalemiz olan Düz Topuz Modelleri 2024: Kolay ve Etkileyici Tasarımlar başlıklı yazımızda Düz topuz modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu