Tarz Kadın

Su Dalgası Saç Erkek Modelleri

22.02.2021
1.457
Su Dalgası Saç Erkek Modelleri

Su dalgası saç erkek modelleri başlıklı yazımızda su dalgası saç nasıl yapılır? Su dalgası saç yapımı hangi boyda saçlar için uygulanır? Evde su dalgası saçı yapılır mı? Su dalgası saç kimlere yakışır erkek tasarımları gibi soruların cevaplarını gelirken su dalgası saç modeli erkek stillerinden bahsedeceğiz

Su Dalgası Saç Erkek Modelleri

Erkek su dalgası saç modeli saçları dalgalı saç şeklinde olan veya olmayan erkeklerin favori saç modelleri arasında yer almaktadır. Su dalgası erkek saçı için en çok uzun saçlarda kullanılmakta ve değinilmektedir. Eğer saç imajında yeni bir tarza ihtiyacınız varsa su dalgası erkek saç stilleri size göre diyebiliriz.

Su dalgası saç modeli erkek

Su dalgası saç modeli erkek

Özellikle uzun saçlı beyler su dalgası saç modeli ile çok daha yakışıklı tarz görünüm sergilemektedir.

Peki, su dalgası saç tasarımı nasıl yapılır?  Su dalgası saçı kullanmak ve güzel bir şekilde sergilemek için saçlarınızın şekil alacak derecede uzun olması gerekmektedir.

Erkek uzun saç modelleri kullanılan su dalgası erkek saçı ile çok daha tarz görünebilirsiniz.

Su Dalgası Saç Yapımı Erkek

Su dalgası saç nasıl yapılır? Elinizin altında saçlarınıza uygun bir saç şekillendirici krem var ise su dalgası saç için yeterli olacaktır. Bayanlardaki gibi dalgası saç bugidisi veya su dalgası saç maşası kullanılabileceği gibi evde kendinizde basit ve kolay su dalgası erkek saçı yapabilirsiniz.

Sörfçü tarzı saç stili

Sörfçü tarzı saç stili

Saçlarınızı yıkadıktan sonra nemli hale getirerek güzelce tarayın.

Ardından elinize bir miktar saç şekillendiricisi alarak saçlarınıza uygulayın. Alacağınız saç şekillendirici miktarı saç uzunluğunuza ve saç teli kalınlığında göre değişecektir.

Şekillendirici saçların diplerine değil de üst kısmına uygulamanız gerekmektedir.

Aşırıya kaçmadan uyguladığınız saç şekillendiriciden sonra saçlarınızdan istediğiniz şekilde ince veya kalın tutamlar alarak bu tutamları parmağınıza veya uygun bir materyal ile duy dolayarak yavaşça serbest bırakmalısınız.

Saçınızın tamamına aynı işlemi yaptıktan sonra saçlarınızda bir kez öne ve arkaya savurarak elinizle şekil verdiniz mi su dalgası saç modeli erkek stili hazır demektir.

Su dalgası saç erkek modeli

Su dalgası saç erkek modeli

Su dalgası saç ile kirli sakal kullandığınız zaman çok daha farklı bir tarz bir görünüme sahip olabilirsiniz. Özellikle yaz dönemlerinde karizmatik  görünmek ve kendinizden söz ettirmek istiyorsanız turşu tarzı saç stili de denilen su dalgası erkek saç modelini kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Su Dalgası Saç Kimlere Yakışır Erkek

Oval yüze sahipseniz, üçgen yüze sahipseniz, yuvarlak yüze sahipseniz ve elmas yüze sahipseniz su dalgası saç sizlere yakışacaktır. Eğer uzun yüze sahipseniz uzun yüze yakışan erkek saç modelleri olarak omuz hizasında saçlara su dalgası yaptırmanızı öneriyoruz.

Aşağıdaki resim galerisinde su dalgası saç modellerinden erkeklerin uygulandığı görselleri sizlere sunuyoruz. Resim galerisini inceleyerek düşüncelerinizi bizimle yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Resim Galerisi: Erkek Su Dalgası Saç Modeli

 

Bir önceki makalemiz olan Ense Traşı Modelleri Erkek Stilleri başlıklı yazımızda ense traşi ve Ense Traşı Modelleri Erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu