Siyah Tuniğin Altına Hangi Renk Pantolon Gider?

19.08.2020
2.517
Siyah Tuniğin Altına Hangi Renk Pantolon Gider?

Siyah tuniğin altına hangi renk pantolon gider başlıklı yazımızda siyah tunik kombinleri hakkında en çok merak edilen soruların cevaplarını vereceğiz. Siyah tunik altına hangi renk pantolon olur sorusunun cevabı birçok kişiye çok basitmiş gibi gelir, ancak siyaha yakışan renkler doğru oranda kullanılmadığı zaman istenilen şıklık yıkalanamaz.

Siyah Tuniğin Altına Hangi Renk Pantolon Gider?

Siyah tüm renklerle uyum sağlayan bir renktir. Bu nedenle siyah tunik altına pantolon kombini yaparken tunik modeli ile pantolon modeli tarzı aynı olmasına dikkat edilmelidir. Siyah tunik altına hangi renk pantolon giyilir ilk akla gelen renklerden biri beyaz pantolon olarak karşımıza çıkmaktadır.

Siyah tuniğin altına hangi renk pantolon

Siyah beyaz asla modası geçmeyen kombinler arasında yer aldığı için siyah tunik altına pantolon zamansız, kolay ve tarz kombinler arasında yer almaktadır. Uzun tunik altına pantolon modeli ile kısa tunik altına pantolon modelleri farklılık göstermektedir.  Bu bağlamda tunik modelinin kendisini göstereceği pantolon modelleri ile kombin yapmanız daha doğru olacaktır.

Fit bir vücudunuz varsa kısa tunik modelleri ile dar taytları kullanabilirsiniz. Tesettür tarzını benimseyen biriyseniz tesettür tunik kombinleri için tesettür tunik altına bol paça pantolon kullanarak şıklığı yakalayabilirsiniz.

Siyah Tunik Altına Pantolon Kombinleri

Siyah tuniğin altına pantolon seçerken mevsime göre seçimler yapmalısınız. Yazlık tunik kombinleri için pantolon seçiminizin açık renk olması, kışlık tunik kombinleriniz için pantolon seçiminizi koyu renk olması şıklığı  artıran etkenler arasında yer almaktadır.

Siyah Beyaz Tuniğin Altına Hangi Renk Pantolon Gider

Siyah tunik altına pantolon tercihleri arasında kiremit rengi, beyaz, krem rengi, bej rengi, hardal sarısı, turkuaz rengi, kırmızı, mavi, lacivert, yeşil, pudra rengi, somon rengi, mercan rengi, buz mavisi, bordo, taba rengi pantolon seçerek şıklığı yakalayabilirsiniz.

Siyah Beyaz Tuniğin Altına Hangi Renk Pantolon

Siyah beyaz tuniğin altına hangi renk pantolon sorusunun en güzel ve şık cevabı siyah veya beyaz pantolon olarak karşımıza çıkmaktadır. Siyah beyaz tunik en sık kullanılan tunikler arasında yer almaktadır. Siyah ve beyaz’ın asaleti doğru pantolon rengi ile bir araya geldiğinde mükemmel kombinleri imza atılmaktadır.

Siyah beyaz tuniğin altına pantolon olarak siyah veya beyaz dışında tercihler yapacaksanız, pantolon rengi ile çanta rengi veya pantolon rengi ile şal rengi aynı olmalıdır. Örneğin siyah beyaz tunik, mor pantolon-mor şal siyah ayakkabı gibi…

Aşağıda siyah tunik kombinleri görsellerinden derlediğimiz resim galerisini daha fazla ayrıntı ve detay için sizlere sunuyoruz.

Resim Galerisi: Siyah Tunik Kombinleri- Siyah Tunik Altına Ayakkabı

Bir önceki makalemiz olan Yeşil Elbise Kombinleri En Şık Haliyle başlıklı yazımızda Yeşil Elbise Kombinleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu