Tarz Kadın

Şifon Gömlek Altına Ne Giyilir Kadın

08.08.2022
363
Şifon Gömlek Altına Ne Giyilir Kadın

Şifon gömlek altına ne giyilir, şifon gömleğin içine ne giyilmelidir sorusunun cevaplarını birlikte görelim. Yaz kombinlerinin olmazsa olmaz giyim parçaları arasında şifon gömlek modelleri yer almaktadır. Yazlık kombinler ile hem şık olmak hem de terletmeyen kombinler yapmak istiyorsanız şifon gömlek modellerini düşünün deriz.

Kadın şifon gömlek kombini yapılırken şifon gömleğin altına ne giyilir sorusu ilk akla gelen sorular arasındadır. Çünkü şifon gömlek altına etek ve pantolon modelleri arasından doğru seçimler yapmalısınız.

Bu nedenle şifon gömlek altına en doğru seçimleri yapmak için yazımızı sonuna kadar incelemenizi öneriyoruz. İçeriğin sonunda bayan şifon gömlek kombinleri arasından derlediğimiz görselleri de inceleyebilirsiniz.

Şifon Gömlek Altına Ne Giyilir Kadın

Yaz sıcaklarında bunaltmayan, sıkmayan gömlek modelleri arasında ilk sırada şifon gömlekler yer almaktadır. İnce ve nefes alan dokusuyla terletmeyen özelliğe sahiptir. Bu kadar çok konfor sunan şifon gömlekler doğru alt kombin parçası ile kullanılmalıdır.

Sifon-gomlek-altina-ne-giyilir

Şifon gömlek altına ne giyilir

Günlük şifon gömlek kombinlerinde desenli şifon gömlek altına kot pantolon veya keten pantolon kullanılmaktadır. Bu kombinde şifon gömleği pantolon içinde kullanılmalıdır. Ayrıca sadece bir tarafı veya her iki tarafı da pantolon dışında kullanılmaktadır.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Çizgili Gömlek Altına Nasıl Pantolon Giyilir Kadın

Gece ve gündüz kombilerinin önemli kombin parçası şifon gömlek, kumaş pantolon ve keten pantolonla da kombin olur. Örneğin beyaz şifon gömlek veya siyah şifon gömlek ya da leopar şifon gömlek özel günlerin ilk tercihidir.

Şifon gömleğin altına genelde şort, bayan kapri, bol kesim pantolon, boyfriend pantolon kullanılmaktadır. Bunların dışına kot pantolon, kumaş pantolon ve saten pantolon da kullanılmaktadır.

Hem tarz görünmek hem de şıklıktan ödün vermek istemiyorsanız şifon gömlek altına etek de kullanabilirsiniz.

Şifon gömlek etek kombinleri için kot etek veya keten etek modelleri ilk tercihler arasındadır. Ayrıca deri etek veya yeni pantolon üstüne de şifon gömlek kullanılmaktadır. Sonbahar kombinlerinde kullanılan şifon gömleklerin altına dar badi veya büstiyer doğru tercihtir.

Şifon Gömleğin Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Etekli şifon gömlek kombinleri veya pantolonlu şifon gömlek kombinleri için en çok tercih edilen ayakkabı stilettodur. Şifon gömlek ayakkabı kombinleri için stiletto dışında sandalet ve zarif görünüşlü spor ayakkabı kullanılmaktadır.

Beyaz-sifon-gomlek

Beyaz şifon gömlek

Ayrıca babet ve sneakers ayakkabı da şifon gömlek pantolon ve şifon gömlek etek kombinlerinde kullanılmaktadır.

Şifon Gömleğin İçine Ne Giyilmelidir?

İnce yapısı ile birlikte iç gösteren gömlek modeli olarak da karşımıza çıkan şifon gömleklerin içine ne giyilmelidir? Askılı kıyafet, büstiyer veya dar badi üzerine şifon gömlek kullanılmaktadır.

Ancak bunu yaparken iç dış kontrastlı sağlamak zorundasınız. Örneğin siyah şifon gömlek altına siyah askılı atlet veya dar badi kullanabilirsiniz. Ayrıca şifon gömlek renk büstiyer veya askılı atlet kullanılmaktadır.

Şifon Gömlek Kombinleri

Şıklığından ödün vermeyen kadınlar yaz kombinleri için düğün kombinlerinden günlük kombinlere kadar şifon gömlek kullanır. Çünkü şifon gömlekler her yaşta, her kesimde ve her tarzda kombin imkanı sunmaktadır. Genç şifon gömlek modelleri yanında anne şifon gömlek modelleri de yer almaktadır.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Gömlek Pantolon Kombinleri Kadın

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin şifon gömlek pantolon z şifon gömlek etek kombinleri arasından en görseller vardır. Öyleyse  görselleri inceleyin. Çünkü böylece çok daha tarz ve stil sahibi kombinler yaparsınız.

Resim Galerisi: Şifon Gömlekler

 

 

Bir önceki makalemiz olan Kırmızı Elbise Kombinleri 2023 (+28 Stil) başlıklı yazımızda Kırmızı elbise ve Kırmızı Elbise Kombinleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu