Çizgili Gömlek Altına Nasıl Pantolon Giyilir Kadın

03.11.2021
1.256
Çizgili Gömlek Altına Nasıl Pantolon Giyilir Kadın

Çizgili gömlek altına nasıl pantolon giyilir kadın başlıklı içeriğimizde çizgili gömlek kombinleri çerçevesinde siyah beyaz çizgili gömlek kombinleri ve çizgili gömlek  etek kombinleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Çizgili gömlek modelleri belli sezonlarda birden parlayarak trend haline gelir. Bu senenin trend gömlek modelleri kadın ve erkek modası çerçevesinde çizgili gömlek modellerinin ve çizgili pantolon modellerinin öne çıktığını görmekteyiz.

Çizgili gömlek denilince ilk akla siyah beyaz cizgili gomlek gelmektedir. Oysaki farklı renklerde ve farklı tasarımlarda çizgili gömlekler bulunmaktadır.

Kadın çizgili gömlek kombinleri yapılmadan önce çizgili gömleğin altına ne renk pantolon giyilir, nasıl pantolon giyilir? Çizgili gömleğin altına ne renk etek giyilir, nasıl etek giyilir soruları akla gelmektedir.

Bu yazımızda da göz atabilirsiniz ⇒Gömlek Altına Ne Giyilir Kadın

Çizgili Gömlek Altına Nasıl Pantolon Giyilir Kadın

Stil sahibi kadınların kullanacağı çizgili kadın gömlek modelleri tişört, pantolon, etek, şort, blazer ceket, kumaş pantolon, keten pantolon ve kot pantolonlar ile kombin edilmektedir.

beyaz çizgili gömlek kot pantolon kombinleri

beyaz çizgili gömlek kot pantolon kombinleri

Çizgili gömlek kombinleri yapılırken tercih edeceğiniz pantolon veya etek rengi gömlek çizgileri ile mutlaka uyumlu olmalıdır.

Örnek verecek olursak mavi çizgili kadın gömlek altına beyaz denim pantolon, lacivert blazer ceket kullanabilirsiniz. Bu kombinde kemer ve ayakkabı rengini bordo, kahverengi veya taba rengi tonlarında seçerseniz çok daha şık  tarz kadın çizgili gömlek kombini yapmış olursunuz.

Siyah Beyaz Çizgili Gömlek Altına Ne Renk Pantolon Giyilir?

Çizgili gömlek denilince veya çizgili kıyafet kombinleri denilince ilk akla gelen renkler siyah beyaz çizgilerdir.

Siyah beyaz çizgili pantolon altına beyaz veya siyah pantolon kullanabileceğiniz gibi yeşil, lacivert, kırmızı, krem rengi, bordo pantolon da kullanabilirsiniz.

siyah beyaz çizgili gömlek kombinleri

siyah beyaz çizgili gömlek kombinleri

Siyah beyaza uyan renkler çerçevesinde ayakkabı kemer bütünlüğü ile birçok rengi siyah beyaz gömlekler ile eşleştirilebilirsiniz.

Mavi Çizgili Gömlek Altına Ne Renk Pantolon Giyilir?

Mavi çizgili gömlek kombinleri kadın ve erkeklerin en çok kullandığı çizgili gömlek stilleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Mavi çizgili gömlek ile yırtık kot pantolon kombinleri, mavi çizgili gömlek ile kumaş pantolon kombinleri, mavi çizgili gömlek ile keten pantolon kombinleri yapılmaktadır.

Mavi çizgili gömleğin altına lacivert pantolon beyaz blazer ceket ile kusursuz görünüm sizinle demektir.

Çizgili Gömlek Tişört Kombinleri

Siyah beyaz çizgili gömlek, mavi çizgili gömlek, bordo çizgili gömlek, kırmızı çizgili gömlek sarı çizgili gömlek ve diğer çizgili kadın gömleği kombini yaparken çizgili gömlek tişört kombinleri yapabileceğinizi unutmayın.

Bu yazımızda da göz atabilirsiniz ⇒ Pantolon Tişört Kombinleri Kadın

Çizgili gömlek içine en çok kullanılan tişört rengi çizgili gömlek beyaz tişört ve çizgili gömlek siyah tişört olarak karşımıza çıkmaktadır.

çizgili gomlek tişört kombini

çizgili gomlek tişört kombini

Çizgili gömlek içine tişört seçerken gömleğin ana renginde tişört seçebileceğiniz gibi çizgi renklerinde de tişört seçebilirsiniz.

Çizgili gömlek tişört  kadın kombinlerinde gömleği bağlayabileceğiniz gibi salaş bir şekilde de bırakabilirsiniz.

Bu yazımızda da göz atabilirsiniz ⇒ Çizgili Pantolon Kombinleri Tesettür

Çizgili Gömlek Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Çizgili gömlek altına ayakkabı olarak tercih edeceğiniz pantolon veya etek modeli doğrultusunda seçimler yapmanız en doğrusu olacaktır.

Çizgili gömlek altına klasik ayakkabı, spor ayakkabı, sneaker ayakkabı, makosen ayakkabı, sandalet, bilekboy bot kalın veya ince topuk stiletto kullanabilirsiniz.

Hangi Çizgili Gömleği Kombin Yapmalıyım?

Çizgili gömlekler de desenli çizgili gömlek, yatay çizgili gömlek, dikey çizgili gömlek ve baskılı çizgili gömlek seçenekleri bulunmaktadır.

Çizgili Gömlek Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir

Çizgili Gömlek Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir

Dikey sade çizgili gömlek modelleri ile hem olduğunuzdan daha zayıf, hem de olduğunuzdan daha uzun görüneceğinizi unutmayın.

Yatay çizgili gömlek modelleri ise iyi daha dolgun gösterecektir.

Açık renk çizgili gömlek kombinleri sırasında çizgili gömlek altına ayakkabı ve kemer seçiminin koyu renklerden yapılması kombininizi daha üst seviyeye taşıyacaktır.

Çizgili gömlek yaka modelleri vücut yapınıza göre yapıldığı zaman çok daha tarz kadın gömlek kombini yapmış olacaksınız.

Çizgili gömlek nerede giyilir sorusu özellikle çizgili gömleği ilk kez kullanacak kişilerin aklına gelmektedir. Çizgili gömlek modelleri kadın stilleri ile okulda, ofisten, seyahatte ve günlük kombinlerde kendinizden söz ettirebilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde çizgili gömlek pantolon kadın kombinleri hakkında derlediğimiz görselleri sunuyoruz. Bu senenin trend çizgili gomlek modelleri arasından seçtiğimiz görselleri inceleyerek düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Resim Galerisi: Çizgili Gömlek

 

Bir önceki makalemiz olan Zümrüt Yeşili Kombin başlıklı yazımızda Zümrüt Yeşili Kombin hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu