Tarz Kadın

En Güzel Nişan Elbiseleri 2021-2022

En Güzel Nişan Elbiseleri 2021-2022

En Güzel Nişan Elbiseleri 2021-2022; Yeni sezonda en çok dikkat çeken konulardan bir tanesi Nişan Elbiseleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kovid 19 nişan elbisesi modellerini ve modayı nasıl değiştirdiği ve ne yenilikler getirdiğini hepimiz biliyoruz.

Nişan töreninde en güzel olmak her gelin adayının hayali. Peki bunu nasıl başarırsınız? Kendiniz olarak ve aşağıdaki vereceğimiz bilgiler doğrultusunda nişan elbisesi modelleri seçerek diyoruz. İşte yeni çıkan nişan elbisesi modelleri 2021-2022 sezona dair detaylar…

Nişan elbisesi modeli seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç husus vardır. İşte bu hususlar;

pembe nişan elbiseleri-nişan elbise modelleri

pembe nişan elbiseleri-nişan elbise modelleri

En Güzel Nişan Elbiseleri 2021-2022

Nişan elbise modelleri 2020 sezonunda gerek nişan elbisesi modelleri tesettür tasarımları, gerek nişan elbisesi modelleri olarak mükemmeli sundu. 2021-2022 Modern nişan elbiseleri, bohem tarzı nişan elbiseleri, kabarık nişan elbiseleri, sofistik ve avangart nişan elbiseleri dikkat çekici tasarımları ile göz doldurmaktadır.

Nişan Elbisesi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Minik detaylara dikkat ederek bölgenizin en güzel gelin adayı siz olabilirsiniz. Nişan elbisesi modeli kesinlikle tarzınızla uyumlu olmalı ve vücut hatlarınızı kavramalıdır. Tabi fit bir vücudunuz varsa. Büyük beden nişan elbisesi için ise istenmeyen bölgelerinizi kamufle etmeyi bilmelisiniz.

Nişan için elbise modelleri

Nişan için elbise modelleri

Nişan elbisesi olarak bu senenin abiye elbise modelleri arasında çok renkli, parlak nişan kıyafetlerini fazla görmüyoruz. Tüm dikkatlerin üzerinizde olduğu bu gecede daha fazla dikkat çekerek lamba gibi parlamaya gerek yok diye düşünülmüş sanırım.

nişan elbiseleri modelleri

nişan elbiseleri modelleri

Çok kısa nişan elbiseleri veya çok uzun nişan elbiseleri uygun değildir. Özellikle gelinin arkadaşları geline yardım edip aradan sıyrılmaları gerekir. Bu şekilde davranmazlar ise bütün dikkatler onların üzerinde toplanır.

2021 nişan elbiseleri

2021 nişan elbiseleri

Fazla karanlık renkler de tercihler arasına girmemelidir. Yoksa nişana mı geldiniz cenazeye mi belli olmaz. Söz ve nişan elbiseleri ve nişan elbisesi renkleri arasında pastel renkler ilk sıralardadır. Renk tercihi yaparken ten renginiz ile olduğu kadar vücut tipi ile uyum asla unutulmamalıdır.

mor renk nişan elbiseleri-söz ve nişan elbiseleri

mor renk nişan elbiseleri-söz ve nişan elbiseleri

Söz Ve Nişan Elbiseleri-En Güzel Nişan Elbiseleri 2021-2022

Nişan elbiselerinin modellerine bakılacak olursa; genellikle kırmızı nişan elbisesi, buz mavisi nişan elbisesi, yavruağzı nişan elbisesi, pudra nişan elbisesi, mor nişan elbisesi, pembe nişan elbisesi, bordo nişan elbisesi,  ve yeşil nişan elbiseleri tercih edilmektedir.

Siyah nişan elbisesi ve lacivert nişan elbisesi de çok az da olsa kullanılmaktadır. Nişan elbisesi giyecek olan kişinin kilosu da renk seçimine etki eden faktörlerden birisidir.

2021-2022 nişan elbiseleri kabarık

2021-2022 nişan elbiseleri kabarık

Nişan Elbisesi Kabarık – Sık Kullanılan Modeller

Kabarık nişan tuvaletleri; en güzel Nişan elbisesi modelleri incelendiği zaman ise genellikle omuz detaylı olan straplez ya da V yaka gelen askılarıyla dekolte yaratan tarzlar dikkatimizi çekmektedir.

Her sene olduğu gibi bu senede gözde olan model kabarık nişan elbisesi modelleri, kabarık nişan tuvaletleri, nişan abiyeleri kabarık modelleri ile balık model nişan elbisesi modelleridir.

Ancak son zamanlar da modacıların sıklıkla kullanmaya başladığı sırt dekolteli nişanlık modelleri de dikkat çekmektedir. Sade nişan elbiseleri de evde söz nişan elbisesi olarak kullanılmaktadır.

Düz sıradan bir elbiseye arkadan verilen sırt dekoltesi bambaşka bir hava yaratmaktadır. Sırt dekoltesi isteyen hanımlar aşırı derecede dikkat çekmemek için tenlerine uygun renkler tercih etmelidir.

Prenses model nişan elbiseleri tercihler arasına girse de çok fazla tercih edilmemektedir.

nişan elbiseleri nasıl seçilmeli

nişan elbiseleri nasıl seçilmeli

Geçtiğimiz yıl nisan elbisesi modelleri olarak omuz detaylı abiye modelleri, yüksek bel etek gibi duran abiye elbiseler trend idi. Yeni çıkan nişan kıyafetleri ise balon kollu-kabarık olmayan, uzun etekli-askılı, kayık yakalı-balık model,  straplez-katlı etekli şeklinde öne çıkmaktadır.

yeni sezon nişan elbiseleri

yeni sezon nişan elbiseleri

Nişan Saç Modeli

Nişan saç modeli olarak üstten geniş topuz ve hafif bir makyaj da elbiseyi tamamlayarak sizi oldukça şık gösterecektir. Ancak burada ki omuz detaylı üst bölümün dantelli olup olmadığına dikkat ediniz. Dantel size başka bir hava katacağından tercihinizi dantelli nişan elbisesinden yana kullanmanızda fayda vardır.

Nişan saç modeli olarak sıkı topuz, saç örgüsü, açık saç modelleri, allan topuz modelleri, ense topuzu, taçlı saç modellerinin de sıklıkla kullanıldığı görülmektedir. Saç modellerinde seçim yaparken yüz tipine uygun saç olmasının yanında nişan konseptine uygun saç modeli olup olmadığına da dikkat etmelisiniz.

Nişan elbisesi

Nişan Elbisesi Modelleri Tesettür

Tesettür nişan elbiseleri dantel detaylı olarak karşımıza çıktığı gibi kabarık tesettürlü nişan elbiseleri de en çok kullanılan tesettür nişanlıklar olarak dikkatleri çekmektedir.

Nişan elbisesi tesettür tarzı için en önemli detay tesettür nişan başı şal seçimi ve yapımı olarak karşımıza çıkmaktadır. Nişan saç modellerine nasıl özeniliyor ve yüz şekline göre yapılıyorsa, tesettür nişan başı da aynı itina ve özenle yapılmalıdır. Tesettür nişan başı ve makyajı nişanlık modeli ile uyumlu olduğu zaman büyüleyici olabilirsiniz.

Kapalı nişanlık modelleri

Kapalı nişanlık modelleri

2021 tesettür nişan elbiseleri kabarık, prenses, A kesim seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Az kabarık nişan elbiseleri de tesettür nişan elbiselerinin de tercihler arasında ilk sıralarda olduğunu görüyoruz.

Açık nişan elbisesi modelleri arasında tercihlerde bulunan gelin adayları açık nişanlık nasıl kapatılır? dekolte nasıl kapatılır gibi soruları sıklıkla sormaktadır. Her kıyafetin dekolte kapatma şekli farklıdır.

Transparan tül, saten kumaş, renkli tül gibi malzemeler kullanılarak dekolte kapatma yapılabilir. Kapatılan dekolte dantel, ini ve taşlarla süslenerek daha orjinal hale getirilmelidir.

Resim Galerisi: En Güzel Nişan Elbiseleri Kataloğu

Bir önceki makalemiz olan Tesettür Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları 2022 başlıklı yazımızda Tesettür Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tarz Kadın Blogu