Tarz Kadın

Mavi Siyah Saç Detayları

11.04.2020
1.372
Mavi Siyah Saç Detayları

Mavi Siyah saç detayları; Mavi Siyah Saç Rengi Nasıl Yapılır? Mavi siyah saç rengi hakkında bilmeniz gereken detaylar hakkında bilgiler paylaşmak istiyoruz. 2016 yıllarında ortaya çıkan mavi siyah saç o günden bu güne kadar popülerliğini hızla artırarak trendlerde ilk sıralarda olmayı devam ettiriyor.

Yaz saç renkleri arasındaymış gibi dursa da, aslında dört mevsim rahatlıkla kullanılan saç renkleri arasında yer almaktadır.

Mavi siyah saç boyası ile mükemmel bir görünüm kazanıldığı için o kadar çok beğenildi ki. Siyah saç ve mavi tonlarının birleşmesiyle ortaya çıkan mavi siyah saç rengini en çok gençler tercih etmektedir.

Mavi siyah saç boyası, büyülü mavi siyah saç boyası Detayları hakkında merak edilenler…

Mavi siyah saç rengi boyası

Mavi Siyah Saç Boyası

Siyah saç kullanmayı seviyorsanız ve yakıştığını düşünüyorsanız mavi siyah saç rengini mutlaka denemelisiniz. Mavi siyah saçın parlaklığını öne çıkarmak için atkuyruğu saç modelleri veya örgü saç modelleri arasından seçimler yapabilirsiniz.

Saç jölesi ve saç köpüğü ile de şekillendirerek saçların daha sanlı ve parlak görünmesini sağlayarak göz alıcı olabilirsiniz.

En iyi mavi siyah saç boyası olarak karşımıza palette deluxe 1,1gece mavisi saç ve loreal paris 2,10 mavi siyah saç rengi olarak öne çıkmaktadır.
Mavi siyah saç boyası saçlarda nasıl durduğunu merak edenlere, mavi siyah saç renklerinin ışıltılı ve parıltılı saç rengi olduğunu ve bu nedenle mavi siyah saç rengi boyası ile saça ışıltı atma işlemi uygulanmış gibi durmaktadır diyebiliriz.
Siyah ve mavinin birleşmesiyle ortaya çıkan büyülü mavi siyah saç boyası ile kusursuz görüneceğinize emin olabilirsiniz. Özellikle beyaz tenli iseniz.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Günlük Saç Modelleri Kolay Ve Güzel

Mavi Siyah Saç Kimlere Yakışır?

Mavi siyah saç rengi kimlere yakışır diyorsanız işte cevabımız. Açık tenli, beyaz tenli, buğday tenli, renkli gözlü biriyseniz mavi siyah saç boyasını en kısa zamanda denemelisiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz ten rengine sahip olanalar mavi saç rengi ile daha enerjik, daha çekici ve daha güzel görüneceklerdir.

Mavi siyah saç kimlere yakışır-Gece mavisi saç

Mavi siyah saç renginin yüzlerine kattığı aydınlığı düşünerek bahsi geçen bayanlara mutlaka mavi siyah saç rengini ve gece mavisi saç rengini öneriyoruz.

Mavi Siyah Saç Rengi Esmerlere Yakışır Mı?

Mavi siyah saç beyaz tenlilerde hiç düşünülmeden kullanılabilir. Esmer tenlilerde ise dikkatli kullanılmalıdır. Koyu esmer tene sahipseniz önermiyoruz. Yani esmerlerde mavi saç rengini uygulamadan önce ve kullanmadan önce ton rengini iyi düşünmelisiniz.

Ancak buğdaya kaçan esmer tene sahipseniz uygun makyaj ile mavi siyah saçları kullanabilirsiniz.

Esmerlere mavi siyah saç yakışır mı-esmere mavi saç

Esmere mavi saç: Esmerler mavinin tonunu iyi belirleyerek de mavi siyah saç boyası kullanabilirler. (gece mavisi saç boyasının açık tonu gibi)

Akmayan Mavi Siyah Saç

Siyah saç renginin en asil tonu olan mavi siyah saç özellikle yaz aylarında güneşlin etkisiyle yıldız gibi parlamanızı sağlar.

Etkili ve doğru renklerde mavi siyah saç için saçları 2-3 defa boyamak gerekmektedir.

Gece mavisi saç boyası parlak ve ışıltılı bir saç rengidir. Bu nedenle ten renginiz ile uyumu kuaförünüzle konuştuktan sonra mavi siyah saçlara karar verin.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Balyaj Fiyatları 2020-2021

Mesela; ışıl ışıl parlayan mavi siyah saç için syoss saç boyası kullanabilirsiniz. Saçlarınızda gece mavisi saç renginin daha belirgin olmasını istiyorsanız koleston veya loreal kullanabilirsiniz.

Mavi Siyah Saç Rengi Tonları Nelerdir?

 • Koyu mavi siyah saç
 • Açık mavi siyah saç
 • Gece mavisi saç rengi
 • Siyah yakamoz
 • Büyülü mavi siyah saç
 • Mavi yoğunluğu olan saç
 • Büyülü mavi siyah saç
 • Metalik mavi siyah saç
 • Bu renkleri ten renginiz ile uyumu gözeterek kullanabilirsiniz.

  Mavi siyah saç rengi

Mavi Siyah Saç Boyası Evde Nasıl Yapılır-Evde Yapılır Mı?

Mavi siyah saç boyası kullananların yorumlarını incelediğimizde evde yapılan boyaların aktığı yönünde. Özelikle köpük mavi siyah boyanın birkaç kullanımdan sonra aktığı belirtilmiş. Etkili ve kalıcı mavi siyah saç boyası için kuaförde kaliteli bir markadan yaptırmanız öneriyorum.

Daha fazla fikir için derlediğimiz resim galerisini inceleyebilirsiniz.

Bu konuya benzer diğer yazılar

Koyu Saç Renkleri Kapsamlı İncelemesi

Örgü Saç Modelleri Yeni

Orta Boy Saç Modelleri Yapımı Ve Çeşitleri

Abiye Saç Modelleri İncelemesi

Resim Galerisi: Mavi Siyah Saç Boyası İncelemesi

Bir önceki makalemiz olan Evde Saç Boyama Teknikleri başlıklı yazımızda evde saç boyama, evde saç nasıl boyanır ve saç bakım yöntemleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu