Mavi Gömleğin Altına Ne Renk Pantolon Gider?

07.05.2024
109
Mavi Gömleğin Altına Ne Renk Pantolon Gider?

Mavi gömleğin altına ne renk pantolon gider sorusunun cevabını bu senenin trend renkleri doğrultusunda cevaplayacağız. İşte şık mavi gömlek kombinleri kadın stilleri için en uygun pantolon renkleri.

Mavi Gömleğin Altına Ne Renk Pantolon Olur Kadın?

Mavi gömleğin altına ne renk pantolon gider? Bu senenin giyim modası çerçevesinde mavi renk ilk sıralarda yer almaktadır. Ancak bu sene mavinin koyu ve parlak tonlarını yerine bebe mavisi gibi soft tonlarının öne çıktığını görüyoruz. Bu nedenle mavi gömlek pantolon kombinlerini açık mavi veya diğer soft mavi tonları olarak paylaşacağız.

mavi gömleğin altına ekru pantolon kadın

mavi gömleğin altına ekru pantolon kadın

Siyah Pantolon

Aslında mavinin tüm tonları ile uyum sağlayan renklerin başında siyah ilk sıradadır. Çünkü açık mavi gömleğin altına da koyu mavi gömleğin altına da siyah pantolon kullanabilirsiniz. Mavi gömlekle siyah pantolon, muhteşem uyum yakalayacaktır. Siyah pantolonu mavinin koyu tonlarında da kullanabilirsiniz. Çünkü siyah renk, mavinin parlak ve canlılığını dengede tutarak sofistike görünüm sunmanızı sağlayacaktır. Bu da şıklığınızı daha üst seviyelere taşıyacaktır.

Mavi Gömleğin Altına Beyaz Pantolon

Beyaz pantolon da siyah pantolon gibi mavinin tüm tonlarına yakışan pantolon rengidir. Özellikle açık mavi gömleğin altına beyaz gömlek muhteşem duracaktı. Yazlık gömlek kombinleri için fikir arıyorsanız açık mavi gömlek beyaz pantolon kombininde mutlaka denemeniz. Çünkü yaz aylarında hafif ve ferah birisi için kesinlikle denenmesi gereken kombinler arasındadır.

mavi gömlek siyah pantolon kombin

mavi gömlek siyah pantolon kombin

Mavi Gömlek Lacivert Pantolon Kombinleri

Maviye en çok yakışan renkler arasında lacivert önemli bir yere sahiptir. Çünkü günlük kombinlerden resmi ve yarı resmi kombinlere kadar her alanda uyumlu kombinler sunmaktadır. Klasik ancak bir o kadar da şık kombinler için lacivert pantolonla mavi gömleği eşleştirebilirsiniz.

Gri Pantolonla Mavi Gömlek Olur Mu?

Mavi ile uyumlu renkler arasında gri de bulunmaktadır. Özellikle açık mavi ile grinin için tonlarında pantolona kullanabilirsiniz. Mavi gömlek gri pantolon eşleştirmesinde gömleğin tonuna göre gri pantolon seçmelisiniz.

Okurlarımız buna da baktı >>Mavi İle Uyumlu Renkler | Açık Ve Koyu Mavi Seçenekleriyle

Açık ve soft tonlarda mavi gömleğin altına koyu gri ve tonlarında pantolon daha şık duracaktır. Koyu mavi tonlarında ise açık gri tonları da pantolon kullanabilirsiniz. Aslında mavinin tüm tonları ile grinin tüm tonları rahatlıkla eşleşmektedir. Ten rengine uygun mavi tonunu belirledikten sonra uyumlu tonlarda gri pantolonla eşleştirebilirsiniz.

Mavi Gömlek Altına Ekru Renk Pantolon

Özellikle açık mavi gömlek kombinlerinde pek bu pantolonumu mutlaka denemelisiniz. Mavi ekru uyumu ile  ilkbahar yaz kombinlerinde tarzınızı üst seviyelere taşıyacak stil sahibi kombinler oluşturabilirsiniz.

mavi gömlek altına lacivert pantolon

açık mavi gömlek altına lacivert pantolon

Mavi Gömleğe Mavi Pantolon Olur Mu?

Diğer renklerde olduğu gibi mavi gömlek ile de ton sür ton kombinler yapabilirsiniz. Ancak koyu mavi gömlek altına açık mavi tonlarında pantolon yapmalısınız. Açık mavi gömlek altına da koyu mavi tonlarında pantolon seçmelisiniz. Böylece tarz ve şık görünüm elde edebilirsiniz.

Aslında mavi ile uyumlu tüm renkleri mavi gömlek altına pantolon olarak kullanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek nokta içinde bulunacağınız ortama ve mevsime göre seçimler yapmaktır.

Mavi gömleğin altına kullanılan pantolon renkleri arasında pembe, yeşil, kahverengi de seçenekler arasındadır.

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin mavi gömlek pantolon kombinleri görselleri sunulmuştur. Görselleri inceleyerek daha fazla ayrıntıya sahip olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Mavi Gömlekli Pantolon Kombinleri

Bir önceki makalemiz olan Taba Rengi Ceketin Altına Ne Renk Pantolon Giyilir? başlıklı yazımızda taba rengi ve taba rengi ceket kombinleri bayan hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu