Kayınvalide 40 Yaş Üstü Abiye Modelleri

21.07.2023
657
Kayınvalide 40 Yaş Üstü Abiye Modelleri

Kayınvalide 40 yaş üstü abiye modelleri, düğünde duruşuyla tüm gözleri üzerine çeken gelin ve damat anneleri için tasarlanmıştır. Genç kayınvalide abiye seçenekleri yanında orta yaş abiye modelleri de kayınvalide abiye elbise olarak öne çıkmaktadır. Günümüzde modern kayınvalide abiye seçenekleri arasında kayınvalide 40 yaş üstü abiye modelleri tesettür stilleri de yer almaktadır.

Bugünkü içeriğimizde orta yaş abiyeler arasında yer alan kayınvalide abiye elbise ile daha kusursuz görünmenin yollarından bahsedeceğiz.

Kayınvalide 40 Yaş Üstü Abiye Modelleri Nelerdir?

Düğünlerde en az gelin ve damat kadar koşturan ve yılan kişiler arasında kayınvalide yer almaktadır. Orta yaş abiyeler, dikkatli seçildiği zaman düğünün en gözde kombinlerine sahip olabilirsiniz.

Kayınvalide abiye elbise

Kayınvalide abiye elbise

Modern kayınvalide abiye modelleri en çok kullanılan tasarımlar arasında yer almaktadır. En güzel kayınvalide 40 yaş üstü abiye modelleri arasında şifon abiyeler, kadife abiyeler, dantel abiyeler yer almaktadır. Ayrıca taşlı veya pul payetli kayınvalide abiyeleri de seçenekler arasındadır.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ 40 Yaş Kadını Nasıl Giyinmelidir?

Uzun kollu tasarımlar yanı sıra kısa kollu kayınvalide abiyelerinin de sık kullanıldığını görmekteyiz. Özellikle yaz düğünlerinde 40 yaş üstü kayınvalide abiyeleri olarak kısa kollu veya askılı modeller arasından seçim yapılmaktadır. Ancak 40 yaş üstü tesettür kayınvalide abiye modeli olarak uzun kollu abiyelerinde sık sık tercih edildiğini görüyoruz.

Kayınvalide Abiyesi Dantel

Orta yaş abiyeler arasında dantel elbiseler en çok tercih edilen modellerdir. Özellikle Fransız danteli abiyeler kayınvalidelerin şıklığını daha da üst seviyelere taşımaktadır. Komple dantel abiye kullanabilirsin,iz. Ayırca kol, etek, yaka ve bel kısmında bölgesel dantel olan modellerde seçebilirsiniz.

Dantel kayınvalide abiye elbiseleri uzun seçenekleri ile çok daha kusursuz görünüm sunmaktadır. Özellikle dantel abiye kullanacaksanız uzun kollu ve uzun etekli modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

Pul Payetli Kayınvalide Abiyeleri

Düğün demek gösterişli kombinlerinin yapıldığı ortamlar demektir. Bu nedenle pompa etli veya taşıyla abiye modelleri de orta yaş abiyeler olarak kullanılmaktadır. Aslında tuğba ettiği veya taşta diye seçilirken, balık model dantel abiye veya a kesim uzun abiye tercih edebilirsiniz.

Kayınvalide Abiyesi Kadife

Özellikle kış düğünlerinde kadife abiye elbiseler kayınvalidelerin en çok tercih ettiği seçenekler arasındadır. Ten rengi ve düğün teması rengine uyumlu kadife abiye kullanarak stil sahibi kaynana düğün kombinleri yapabilirsiniz.

Modern kayınvalide abiye

Modern kayınvalide abiye

Günümüzde kadife abiyeler asil ve elegant duruşu nedeniyle tercih edilmektedir. Sonbahar kış düğünü çerçevesinde sezon renklerinden kadife abiyeyi mutlaka denemelisiniz.

En çok tercih edilen kadife 40 yaş üstü kayınvalide abiye renkleri siyah, lacivert şeklindedir. Ayrıca füme rengi, bordo veya haki yeşil olarak karşımıza çıkmaktadır. .

Siz de bu renkler arasından ten renginize uyumlu olanları seçerek etkileyici görünüm sunabilirsiniz.

Kayınvalide 40 Yaş Üstü Abiye Modelleri Tesettür

40 yaş tesettür kombinleri çerçevesinde kayınvalide abiyeleri de öne çıkmaktadır. Özellikle kol, bel ve etek kısmında taşlı veya pompa ettiği modeller kullanılmaktadır. Siz de bu modelleri inceleyerek tarzınıza uygun seçimler yapabilirsiniz.

Aslında tesettürlü kayınvalideler, çok abartılı veya tam tersi çok sönük kombinler yapmamalıdır. Çünkü gelin ve damattan sonra tüm gözler sizin üzerinizde olacaktır. Bu da herkes tarafından beğenilecek kombin yapma fırsatı demektir.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ 40 Yaş Üstü Abiye Modelleri

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin 40 yaş üstü kayınvalide abiyeleri görselleri sunuyoruz. Görselleri inceleyerek daha fazla detaya sahip olabilirsiniz.

Resim Galerisi:  Bu Senenin 40 Yaş Üzeri Kayınvalide Abiyeleri

Bir önceki makalemiz olan Boyu Uzun Gösteren Pantolon Modelleri Kombinleri başlıklı yazımızda Boyu uzun gösteren pantolon modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu