Gömlek Elbise Kombinleri

13.08.2023
454
Gömlek Elbise Kombinleri

Gömlek elbise kombinleri kadınların kurtarıcı kombinleri arasında yer almaktadır. Gömlek elbise, hem özel günlerde hem de günlük kombinlerde kullanabileceğiniz bayan kıyafetleri arasında yer almaktadır. En güzel gömlek elbiseler arasında uzun gömlek elbise, zaten gömlek elbise ve gömlek elbise kısa modelleri yer almaktadır. Aslında dört mevsim kullanılan bir elbise modelidir.

Gömlek elbise kombinleri yaz seçenekleri arasında çizgili, desenli, keten ve tek renk seçenekler bulunmaktadır. Ekose gömlek elbise kombinleri ıse gömlek elbise kombinleri kışlık seçenekleri arasındadır. Gördüğünüz gibi kumaş tasarımına göre 4 mevsim kullanabileceğiniz şık kadın giyim parçasıdır.

Aslında gömlek elbise modelleri ile kombinler kolay ve tarz kadın kombinleri olarak bilinmektedir. Özellikle yazlık ve kışlık kombinler basit eşleştirmeler ile kusursuz görünüm sunmaktadır.

Gömlek Elbise Kombinleri

Dört mevsim giyilen gömlek elbise kombinleri için zaten, pamuklu, kadife, viskon, süet, poplin kumaş, flanel ve benzeri kumaş seçeneğine sahiptir. Gömlek yaka elbise için yaka seçenekleri ise japon yaka, hakim yaka ve bebe yaka şeklindedir. Vücut tipine göre yaka seçimi çok daha şık ve stil sahibi kombinler yapmanızı sağlayacaktır.

Gömlek elbise modelleri

Gömlek elbise modelleri

Özellikle yüz şeklinize ve vücut tipinize göre yaka modeli seçmelisiniz. Böylece çok daha tarz görünebilirsiniz.

Uzun Gömlek Elbise

Uzun gömlek elbise modelleri en çok kullanılan gömlek elbiseler arasında yer almaktadır. Yılın dört mevsimi rahatlıkla kullanılmaktadır. Kışlık seçenekleri arasında kadife ve süet ön plandadır. Yazlık seçenekleri arasında ise viskon, saten ve keten en çok tercih edilen modelleri arasındadır.

Uzun Gömlek Elbise Altına Nasıl Ayakkabı Gider?

Gömlek elbise modelleri arasında salaş modellerinin olduğu gibi dar modellerde bulunmaktadır. Yüz şekline, ve vücut şekline uygun yaka stiliyle içinde bulunacağınız ortama eşleştirmelisiniz.

Günlük gömlek elbise modelleri ile sneakers ayakkabı doğru bir eşleştirme olacaktır. Midi gömlek elbise veya uzun gömlek elbise altına stiletto en çok tercih edilen ayakkabı modelidir. Ofis kombinlerinde de günlük kombinlerde de stiletto kullanabilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Hangi Elbiseye Hangi Ayakkabı

Sandalet ve parmak arası terlik özellikle yazlık gömlek elbise kombini yapmak isteyenlerin tercihidir.

Zahmetsiz kadın kombini arasında yer alan kadın gömlek elbise, kuşaklı kuşaksız veya kemerli kemersiz seçenekler sunmaktadır.

Beyaz gömlek elbise kombinleri, özellikle yaz dönemlerinde en çok tercih edilen kombinlerdir. Gömlek elbise altına tercih edeceğiniz ayakkabı elbisenin de seninle ve rengine göre değişmektedir.

Beyaz gömlek elbise kombinleri

Beyaz gömlek elbise kombinleri

Parlak renklerde bayan gömlek elbise tercih ediyorsanız elbiseyi öne çıkarmak için nötr  renklerde ayakkabı kullanmalısınız. Örneğin siyah, gri, beyaz ve krem rengi…

Yazlık gömlek elbise kombinlerinde ayakkabı şapka eşleştirmesi yapabilirsiniz. Böylece daha etkileyici bir görünüm sunabilirsiniz.

Bebe yaka gömlek elbise nostaljik bir görünüm sunacaktır. Bebe yaka gömlek elbise altına yuvarlak burunlu blok topuk ayakkabı kullanabilirsiniz.

Hakim yaka gömlek elbise modelleri ise daha çok günlük kombinlerde kullanılmaktadır. Hakim yaka gömlek elbise altına casual ayakkabı, sandalet veya stiletto kullanabilirsiniz.

Ayak bileğinde biten uzun gömlek elbise modelleri ile platform ayakkabı kullanarak daha uzun görünebilirsiniz.

Kısa Gömlek Elbise Modelleri İle Kombinler

Aslında yazlık ve kışlık  kıyafetler bazı modellerde farklı seçenekler öne çıkarmaktadır. Ancak gömlek elbise modelleri için bu böyle değildir. Çünkü kısa gömlek elbise modelleri de son derece şık kışlık gömlek elbise kombini olabilir. Özellikle uzun çizmeler ile kısa gömlek elbise modelleri oldukça şık ve cool kombinler sunmaktadır.

Kısa gömlek elbise modelleri daha çok genç kadınların tercih ettiği bir seçenektir. Yazlık kısa gömlek elbise altına ayakkabı olarak parmak arası terlik en çok tercih edilendir.

Ek olarak sandalet, sneakers ve keten ayakkabı eşleştirmesi yapabilirsiniz.

Kısa salaş gömlek elbise modelleri ile kullanacağınız kemer ayakkabı rengi ile eşleştirilmelidir. Böylece daha şık bir görünüm ortaya çıkacaktır.

Gömlek elbise kısa

Gömlek elbise kısa

Her yaştan kadına hitap eden kadın gömlek elbise, etkileyici görünüm ve rahat stilleri sevenler için önerilmektedir.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Uzun Elbise Kombinleri (Yazlık-Kışlık)

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin gömlek elbise modelleri ve kombinleri görselleri yer almaktadır. Görselleri inceleyerek daha fazla ayrıntıya ve detaya sahip olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Gömlek Elbise

Bir önceki makalemiz olan Boyu Uzun Gösteren Pantolon Modelleri Kombinleri başlıklı yazımızda Boyu uzun gösteren pantolon modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu