Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları (Bu Senenin)

Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları (Bu Senenin)

Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları her bütçeye, her tarz ev her kesime göre göre tasarlanmaktadır. Özel dikim gelinlik fiyatları ile hazır gelinlik fiyatları farklılık göstermektedir. Gelinlik fiyatlari belirlenirken bütçenize uygun modeller yanında, pahalı gelinlik modelleri ve ucuz gelinlik modelleri de incelenmelidir.

Günümüzde pahalı gelinlik modelleri yanında ucuz gelinlik modelleri de mevcuttur. Özellikle yeni çıkan gelinlik modelleri ve özel tasarım gelinlik modelleri ciddi bütçeler istemektedir.

Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları

Bayanlar için özel olduğundan dolayı düğünde en çok bütçeyi gelinlik fiyatları almaktadır. Bu nedenle gelinlik almadan önce üç ayrı yere gitmeniz daha doğru seçimler yapmanızı sağlayacaktır.

Gelinlik alışverişi öncesi özel dikim evleri, bu sektörde becerisi ve tecrübesi olan Türkiye’deki gelinlik tasarımcıları ve son olarak da ünlü markaların bulunduğu gelinlik mağazalarını inceleyebilirsiniz. En pahalı gelinlik modelleri ve fiyatı bu özel günde şıklığı, gösterişi ve zarafeti isteyenlerin tercihi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Gelinlik modelleri nelerdir-en güzel gelinlik modelleri ve fiyatları

Gelinlik modelleri nelerdir-en güzel gelinlik modelleri ve fiyatları

En Pahalı Gelinlik Fiyatları

Moda evlerine gittiğiniz zaman özel tasarım gelinlik istiyorsanız ölçüleriniz alınır, model ve kalıp sizin vücudunuza göre ayarlanır. Özel dikim gelinlik, kumaşından astarına kadar tüm işleme ve detayları ile sıfırdan sizin hayal ettiğiniz ve tercih ettiğiniz bütün özelliklere göre ve size göre tasarlanmaktadır.

Moda evlerindeki gelinlik fiyatları 8000-50000 TL arasındadır. Gelinlik fiyatları belirleyen en önemli özellik malzemesi ve işçiliğidir. Seçmiş olduğunuz gelinliğin kalitesi ve maliyeti arttıkça gelinliğin fiyatı da artmaktadır.

En pahalı gelinlik modelleri ve fiyatları-en güzel gelinlik fiyatları

En pahalı gelinlik modelleri ve fiyatları

Ünlü Gelinlik Tasarımcıları Türk

Ünlü Türk gelinlik tasarımcıları, yeteneği ve kalitesi ile adını Türkiye’ye ve dünyaya duyurmuş, moda evlerinden farklı olarak yakından takip edilen dünya modası çerçevesinde koleksiyonlar hazırlamaktadır.  

Bu koleksiyon içerisinden beğendiğin bir model senin vücut ölçülerine göre tasarlanıp dikilebileceği gibi hayalinizdeki bir gelinlik modeli de birlikte tasarlanabilir. Özel dikim gelinlik modelleri düğünün yeri, düğün konsepti ve diğer kişisel istekler doğrultusunda tasarlanmaktadır.

Bolero, eldiven, duvak, şapka, işlemedeki kullanılan malzemeler ve aksesuarlara göre gelinlik fiyatları değişir. 10000-150000 TL arasında sahip olmak istediğiniz gelinliğe ünlü Türk tasarımcılarının ellerinden sahip olabilirsiniz.

özel dikim gelinlik fiyatları-straplez gelinlik modelleri

özel dikim gelinlik fiyatları-straplez gelinlik modelleri

Gelinlik Fiyatları İçin Gelinlik Kalitesi Ve İşçilik

Fransız gelinlik modelleri ve fiyatları; Gelinlik fiyatları doğrudan etkileyen malzemeler arasında en çok tercih edilen ve kullanılan malzemeler arasında Fransız danteli, boncuk, hayal tül, taş işlemeleri, dantel uygulamasını kaplama ve aplike vardır.

Gelinlik kumaşları ise genel olarak sentetik karışımlı ipek ve saten kumaşlar olmaktadır. Gelinliğinizi satın alırken kullanılan dantel, güpür ve malzemeler gelinlik fiyatlarını doğrudan etkilemektedir.

Örneğin yerli dantel işlemesine sahip olan bir gelinlik modeli, Fransız dantel işlemesine sahip olan bir gelinlik modelinden daha uygundur. Gelinlik fiyatları için diğer etkili faktör işçiliktir. İşçiliği fazla olan bir gelinliğin fiyatı da oldukça pahalı olmaktadır.

Resim Galerisi: Gelinlik Fiyatları 2022-2023- En Güzel Gelinlik Modelleri

 

Bir önceki makalemiz olan Yeni Çıkan Kabarık Nişanlık Modelleri başlıklı yazımızda Nişanlık Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu