Tarz Kadın

Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları

16.02.2020
564
Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları

Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları; gelinlik tarihten bu güne kadar bayanların gözünde saflığı, temizliği, mutluluğu, sevinci, sevdiği insanla birlikteliği ve sonsuzluğu simgelemektedir. Bu nedenle bayanların en çok değer verdiği simgelerden bir tanesidir.

Her bayan gelinliğinin muhteşem olmasını ister. Sevdiği kişi ile evleneceği gün kendini peri kızı gibi hissetmek ister.  Günümüzde birçok tasarımlar ile karşımıza çıkan gelinlik fiyatları ise oldukça pahalı olmaktadır.

Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları

Güzel ve bayanlar için özel olduğundan dolayı düğünde en çok bütçeyi gelinlik fiyatları almaktadır. Gelinlik alabilmek için üç ayrı yere gitmeniz mümkündür.

Bunlar; özel dikim evleri, bu sektörde becerisi ve tecrübesi olan Türkiye’deki gelinlik tasarımcıları ve son olarak da ünlü markaların bulunduğu gelinlik mağazaları.En pahalı gelinlik modelleri ve fiyatı bu özel günde şıklığı ve zarafeti isteyenlerin tercihi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Nişan Ayakkabısı Modelleri 2020

Gelinlik modelleri nelerdir-en güzel gelinlik modelleri ve fiyatları

Gelinlik modelleri nelerdir-en güzel gelinlik modeli fiyatları

En Pahalı Gelinlik Fiyatları-Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları

Moda Evleri; Moda evlerine gittiğiniz zaman hazır da olan modelleri deniyorsunuz. Ölçüleriniz alınır ve kalıp sizin vücudunuza göre ayarlanır. Gelinliğin astarından başlayarak sıfırdan dikilen gelinlik, sizin hayal ettiğiniz ve tercih ettiğiniz bütün özelliklere göre ve size göre tasarlanmaktadır.

Moda evlerindeki gelinlik fiyatları 1500-50000 TL arasındadır. Gelinlik fiyatları belirleyen en önemli özellik malzemesi ve işçiliğidir. Seçmiş olduğunuz gelinliğin kalitesi ve maliyeti arttıkça gelinliğin fiyatı da artmaktadır.

 

En pahalı gelinlik modelleri ve fiyatları-en güzel gelinlik fiyatları

En pahalı gelinlik modelleri ve fiyatları

Ünlü Gelinlik Tasarımcıları Türk

Ünlü Türk Tasarımı Gelinlikler, Yıllarını bu işe adamış, yeteneği ve kalitesi sayesinde adını Türkiye’ye duyurmuş ünlü Türk tasarımcıları, moda evlerinden farklı olarak, dünya modasını yakından takip ettikleri ve her sene çıkan yeni modellerden ve trendlerden haberdar oldukları için her sene buna göre koleksiyon hazırlarlar.

Bu koleksiyon içerisinden beğendiğin bir model senin vücut ölçülerine göre tasarlanır ve dikilir. Tabii ki de düğünün yeri, teman ve diğer kişisel isteklerine göre gelinliğin tasarlanır.

Bolero, eldiven ve korset gibi kullanılan aksesuarlara göre gelinlik fiyatları değişir. 10000-150000 TL arasında sahip olmak istediğiniz gelinliğe ünlü Türk tasarımcılarının ellerinden sahip olabilirsiniz.

özel dikim gelinlik fiyatları-straplez gelinlik modelleri

özel dikim gelinlik fiyatları-straplez gelinlik modelleri

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   İncili Gelinlik Modelleri

Gelinlik Fiyatları-Gelinlik Kalitesi Ve İşçilik

Fransız gelinlik modelleri ve fiyatları; Gelinlik fiyatları doğrudan etkileyen malzemeler arasında en çok tercih edilen ve kullanılan malzemeler ve yöntemler; Fransız danteli, boncuk, hayal tül, taş işlemeleri, dantel uygulamasını kaplama ve aplike etmedir.

Gelinlik kumaşları ise genel olarak sentetik karışımlı ipek kumaşlar olmaktadır. Gelinliğinizi satın alırken kullanılan dantel, güpür ve malzemeler gelinlik fiyatlarını doğrudan etkilemektedir.

Örneğin yerli dantel işlemesine sahip olan bir gelinlik modeli, Fransız dantel işlemesine sahip olan bir gelinlik modelinden daha uygundur. Gelinlik fiyatları için diğer etkili faktör işçiliktir. İşçiliği fazla olan bir gelinliğin fiyatı da oldukça pahalı olmaktadır.

Resim Galerisi: Gelinlik Fiyatları 2020-2021-Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları

 

Bir önceki makalemiz olan Nişanlık Modelleri 2020-2021 başlıklı yazımızda 2016 nişan elbiseleri, nişan elbiseleri ve nişan kıyafeti modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu