Geçici Dövme Modelleri 2024

24.07.2023
4.859
Geçici Dövme Modelleri 2024

Geçici Dövme Modelleri 2024 seçenekleri 6 aylık geçici dövme ve 1 yıllık geçici dövme şeklinde değişmektedir. Gecici dovme, sayısız seçenekler içermektedir. Aslında, tattoo geçici dövme, kalıcı dövme istemeyenlerin en sık başvurduğu dövme adresidir. Gecici dövme modelleri arasında geçici isim dövme, aglayan melek dövmesi, ağlayan göz dövmesi vardır.

Ayrıca, Hint kınası dövme modelleri bayan ve erkek seçenekleri geçici dövme çeşitlerinin sadece bazıları. Bu seçenekler sadece birkaçıdır. Ek olarak geçici dövme spreyi de bulunmaktadır. Gelin hep birlikte detayları görelim.

Geçici Dövme Modelleri 2024

Uzun süreli geçici dövme ve kısa süreli geçici dövme olarak ikiye ayrılmaktadır. Geçici dövme ne kadar kalır? Uzun süreli kullanım yapmak istiyorsanız bunun için üç ay ömürlü olan uzun süreli geçici dövme kullanabilirsiniz. Örneğin, 6 aylık geçici dövme veya veya 1 yıllık geçici dövme yaptırabilirsiniz.

İstediğiniz her modelin geçicisi dövme şablonları bulunmaktadır. Bu sayede sizde yaptırmak için sabırsızlandığınız en yeni geçici dövme modelini ağrısız sızısız yaptırabileceksiniz.

Hazır Geçici Dövme Modelleri

Hazır dövme modelleri, kolay yapımı ve değişkenliği nedeni ile en sık tercih edilen dövme modelleri arasındadır. Aslında hazır dövmeler, geçici dövme fiyatları olarak da oldukça uygundur. 35 TL den başlayan fiyatlarla bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Geçici Dövme Yaptırmak İçin Model Arayanlar; Geçici dövme yazıları ve modelleri, minimal dövme şekilleri olduğu gibi büyük boyutta dövme modelleri de bulunmaktadır.

Bu yazımıza da bakabilirsiniz ⇒ Omuz Dövme Modelleri Kadın | Bu Senenin

En çok kullanılan geçici dövme seçenekleri arasında melek dövmeleri, melek kanadı dövmesi, çiçek dövmesidir. Ayırca minimal melek dövmesi, bebek melek dövmesi, ağlayan melek dövmesi de vardır.

ağlayan göz dövmesi

ağlayan göz dövmesi

Ayrıca isimli sonsuzluk işaretinin olduğu dövmelerde çok fazla tercih edilen sahte dövme modelleri arasında yer alıyor. Bu modellerin dışında ejderha dövmesi veya aslan dövmesi gibi gücü temsil eden hayvan dövmeleri de çok fazla tercih edilen dövmeler arasındadır. Farklı dillere meraklı olanlar Çince ile kendilerine has söz veya isim de yazdırabiliyor.

Geçici Dövme Nereden Alınır?

Geçici Dövme Nereden Alabilirim Veya Yaptırabilirim? Alışveriş mağazalarında ve AVM lerde geçici dövme bulabilirsiniz.

Fakat geçici dövme de olsa iyi ve kaliteli bir yer olmasına dikkat edin. Çünkü deri ile temas söz konusu olduğu için mikrop kapabilirsiniz.

Ayrıca birçok yerde hazır dövmelerde bulabilirsiniz. Bunlarla da rahatlıkla geçici dövme evde kendiniz yapabilirsiniz. Bu dövmeleri satan birçok yer bulunmaktadır.

Bu yazımıza da bakabilirsiniz ⇒Dövme Modelleri Bayan Bilek (El Ayak Bileği)

Geçici Dövme Nasıl Yapılır?

Dört çeşit geçici dövme yapma tekniği bulunmaktadır. Eyeliner geçici dövme, kalıp tekniği ile geçici dövme, sharpie kalem ile geçici dövme ve  transfer kağıdı ile geçici dövmedir. Dört teknikten hangisini seçerseniz seçin etkili sonuç alırsınız. Geçici dövmenin tek dezavantajı su ile temasta silinmesidir.

gecici dövme modelleri

gecici dövme modelleri

Birkaç haftalık geçici dövme için hint kınası ile geçici dövme yapabilirsiniz.

Geçici Dövme Spreyi

Geçici dövme spreyi ile evde çok rahat geçici dövme yapabilirsiniz. Üstelik hem pratik, hem de suya suya dayanıklı olacak şekilde.

  • Nasıl mı? Geçici dövmeyi, belirlediğiniz noktaya yapıştırın.
  • Ardından geçici dövme spreyini sıkın.
  • Tam bir dakikada geçici dövmeniz hazır. Üstelik suya dayanıklı. Ayrıca silmek isterseniz bir ıslak mendil yeterli olacaktır. Beğenmemeniz halinde anında silerek yenisini yapabilirsiniz.

Aşağıdaki bu senenin geçici dövme modellerinden daha fazla fikir için sunuyoruz. Görselleri inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Geçici Dövme Nasıl Yapılır?

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu