Tarz Kadın

Esmer Erkeklere Yakışan Lens Renkleri

07.08.2023
491
Esmer Erkeklere Yakışan Lens Renkleri

Esmer erkeklere yakışan lens renkleri ile daha karizmatik görünüme kavuşabilirsiniz. Günümüzde özellikle genç erkekler bana hangi renkle yakışır testi yapmaktadır. Bu nedenle biz de bugün sizlere esmerlere yakışan renkli lensler hakkında bilgiler vereceğiz. Aslında lens rengi belirlemeden önce doğal görünüm isteyen renkler tercih etmelisiniz. Çünkü aksi takdirde çok yapmacık ve uzaylı gibi bir görünüm ortaya çıkmaktadır. Özellikle renkli lensler seçilirken mutlaka doğal tonlardan seçilmelidir.

Esmer Erkeklere Yakışan Lens Renkleri Nelerdir?

Günümüzde gerek göz sağlığı gerekse estetik görünüm için lens kullanılmaktadır. Lens kullanımının artması ten rengi ile uyumlu da öne çıkarmaktadır. Özellikle de Esmer erkeklere yakışan lens renkleri merak edilmektedir.

esmerlere yakışan göz lensleri erkek

esmerlere yakışan göz lensleri erkek

Esmerlere yakışan göz lensleri arasında yeşil tonları özellikle yeşilin koyu tonları sık tercih edilmektedir. Buğday tenli veya etmen tenli erkekler yeşil lens ile ten renklerini daha da öne çıkarmaktadır. Yüz şekline uygun saç modeli ile de eşleştirildiği zaman kusursuz bir görünüm ortaya çıkmaktadır.

Hareli Ve Haresiz  Lensler

Lens kullanan birçok kişi hareli ve haresiz lensi merak etmektedir. Bu iki lens çeşidi kişilerde farklı görünüm sunmaktadır. Hareli lens renginde göz çevresinde çizgiler bulunmaktadır. Aslında buna gözün çerçevesi de diyebiliriz.

Haresiz lens de ise lensin etrafını saran bir çerçeve yoktur. Kullanıcılar kendi tercihlerine göre hareli veya haresiz lens kullanmaktadır.

Esmer Tene Yakışan Hazel Rengi Lensler

Esmer erkeklere yakışan lens renkleri arasında hazel rengi lensler de ilk sıralardadır. Aslında hazel rengi lensler kahverenginin bir tonudur. Ancak gün ışığına çıkıldığı zaman gözler bal sarısı bir görünüme kavuşmaktadır.

esmerlere yakışan renkli lensler erkek

esmerlere yakışan renkli lensler erkek

Hazel rengi lensler genelde hareli lensler arasından seçilmektedir. Çünkü güneş yansımalarında lensin etrafındaki çerçevede farklı bir görünüm sunmaktadır. Bu nedenle hazel rengi lens kullanacaksanız mutlaka her iki seçeneği de incelemelisiniz.

Esmer Erkeğe Yakışan Koyu Maviler

Esmer erkekler özellikle koyu mavi lensler ile daha karizmatik bir havaya kavuşmaktadır. Ancak yapılan araştırmalarda bayanların esmer erkeklerde genelde koyu yeşil ve hazel renk lensi beğendiği yönündedir.

Tabii tüm bu lens renkleri arasından seçim yapılırken göz rengine göre de seçimler yapmalısınız. Çünkü doğru göz rengi ile eşleştirilmeyen lensler istediğiniz görünümü sunmayacaktır. Örneğin siyah göze hangi renk lens gider sorusu da, en az esmer tene yakışan lens renkleri kadar önemlidir.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Beyaz Tenlilere Yakışan Lens Renkleri Nelerdir?

Doğal siyah gözlere sahipseniz koyu mavi ve hazel rengi lensleri öneririz. Ancak kahverengi  ve ela gözlere sahipsiniz yeşil lenslerle daha doğal ve daha kusursuz bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde esmerlere yakışan göz lensleri erkek görselleri paylaşılmıştır. Görselleri inceleyerek daha fazla detaya sahip olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Esmer Erkekler Hangi Renk Lens Kullanmalıdır?

Bir önceki makalemiz olan Düz Topuz Modelleri 2024: Kolay ve Etkileyici Tasarımlar başlıklı yazımızda Düz topuz modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu