Tarz Kadın

Erkek Seyrek Saç Modelleri

19.01.2021
2.999
Erkek Seyrek Saç Modelleri

Erkek seyrek saç modelleri başlıklı yazımızda ince telli saçlar için saç kesim modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. İnce telli saçlar için saça nasıl şekil verilir sorusu ile birlikte ince telli saç modelleri erkek tasarımları merak edilir. İnce telli saç sahibi iseniz saça kolay şekil verme erkek için öldür. Bu nedenle saçımı nasıl kestirmeliyim erkek stili için önemlidir.

Gelin şimdi hep birlikte ince telli saçlar için saç kesim modelleri nelermiş görelim.

Erkek Seyrek Saç Modelleri

Seyrek ve ince telli saçlar için saç modelleri günümüz erkeğinin en çok merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Çünkü erkek saç dökülmesi problemi oldukça fazladır. Bu nedenle erkekler seyrek saçlardan şikayetçidirler.

İnce telli Saçımı nasıl kestirmeliyim erkek

İnce telli Saçımı nasıl kestirmeliyim erkek

Ancak şimdi size vereceğimiz tüyolarla seyrek saçların uygulayabileceği en iyi erkek saç modelleri konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Seyrek Saç Modelleri Erkek

Saçlarınızdaki seyrekliği ara ara ortaya çıkan boşluğu kapatmak için katlı saç veya dağınık saç modeli kullanabilirsiniz. Dağınık saç modeli ile seyrek saçlarda saç şekillendirme yaparken saçlarınızın seyrek olduğu bölgeleri hiç fark ettirmeden kapatabilirsiniz.

İnce telli saçlar için saçın arka kısmını 3-4-5 veya 6 numara kestirmek saçın tepe kısmını uzun bıraktıktan sonra yarım at kuyruğu şeklinde erkek saç toplama modeli öneriyoruz. Ancak aşırı seyrek saçlar da bu saç modeli çoksa uygun olmayacaktır.

İnce telli saçlar için modeller

İnce telli saçlar için modeller

Aşırı seyrek saçlarınız varsa amerikan saç kesimi, kısa subay traşı veya 3 numara saç kesimi yaparak daha tarz ve karizmatik görünebilirsiniz.

İnce Telli Saç Erkek Tasarımı

İnce telli saçlarınızı saç jölesi veya saç köpüğü ile şekillendirir seniz saç tellerini daha kalın ve dolgun görünecektir. Saçlarınızın daha hacimli ve daha sık görünmesini sağlayacaktır.

İnce telli saçlar ile cool saç modelleri erkek tasarımları için saç kesimi yaptırırken her tarafı eşit boyda kestirmeniz öneriyoruz. Bu şekilde saçlarınızın seyrek kısımları çok fazla dikkat çekmeyecektir. Özellikle kısa seyrek saç modelleri olarak saç köpüğü ile saçlara hacim vermenizi kesinlikle öneriyoruz.

Seyrek Saça nasıl şekil verilir

Seyrek Saça nasıl şekil verilir

İnce telli saçlar için sizinle paylaşacağımız son ilizyonda  saç boyası kullanmanızdır. Çünkü saç boyası saç tellerinin olduğundan daha kalın görünmesini sağlayarak saçlarınızı daha sık gösterecektir. Saç boyası kullanırken kendi saç renginize uygun ve aynı tonda saç boyası kullanarak deneme yapmanızı öneriyoruz.

Aşağıdaki resim galerisinde seyrek saçlı erkekler için saç modelleri görselleri arasından seçtiğimiz resimleri daha fazla ayrıntı için sizlere sunuyoruz.

Resim Galerisi: İnce Telli Saç Erkek

Bir önceki makalemiz olan Kısa Erkek Saç Modelleri: Tüm Yüz tipi Seçenekleri İle başlıklı yazımızda Kısa Erkek Saç Modelleri Ve Saç Trendleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu