Büstiyer Etek Kombinleri Nasıl Yapılır?

08.02.2022
940
Büstiyer Etek Kombinleri Nasıl Yapılır?

Büstiyer etek kombinleri nasıl yapılır? Büstiyer kombinleri denilince akla gelen ve moda sektörünün vazgeçilmez kombinleri arasında büstiyer ve etek kombinleri de yer almaktadır. Yıllardan beri her yaşta kadının günlük kombinlerden abiye kombinlerine kadar kullandığı büstiyer kombinleri için doğru kombin kıyafeti şarttır.

Etek ve büstiyer kombinleri denilince karşımıza uzun etek büstiyer kombinleri, mini etek büstiyer kombinleri, midi boy etek büstiyer kombinleri çıkmaktadır. Ayrıca uzun etek büstiyer kombinleri abiye formunda da sıklıkla tercih edilmektedir.

Büstiyer Etek Kombinleri Nasıl Yapılır?

Büstiyer ve etek kombinlerinde sade tek renk etekler kullanabileceğiniz gibi çiçek desenli, çizgili, geometrik desenli veya kabartma desenli eteklerde kullanabilirsiniz.

büstiyer kalem etek kombinleri

büstiyer kalem etek kombinleri

Desenli etek üstüne büstiyer kullanırken siyah büstiyer gibi tek renk büstiyer kullanmaya dikkat etmelisiniz.

Etek ve büstiyer kombinlerinde etek üstüne deri büstiyer, örgü büstiyer, dantel büstiyer, saten büstiyer veya desenli büstiyer de kullanabilirsiniz.

Büstiyer altına etek kullanırken gideceğiniz ortama, giyim tarzınıza ve mevsime göre kombinler yapmalısınız.

Etek ile yapılan büstiyer kombinlerine geçmeden tercih edeceğiniz büstiyerin göğüs kısmını aşırı derecede sıkmasının vücudunuzu keserek, kombin bütünlüğünün önüne geçeceği hatırlatması yapmak istiyoruz.

Büstiyer Uzun Etek Kombinleri

Moda dünyasına korse şeklinde giren büstiyerler, daha sonra farklı kombin parçalarıyla kullanıldığında çok beğenilmiş olacak ki hemen hemen tüm  kombin parçaları ile rahatlıkla kombin edilir hale gelmiştir.

Büstiyer uzun etek kombinlerinde uzun kalem etek, uzun a kesim etek, uzun saten etek, uzun mevlana etek gibi aklınıza gelebilecek tüm uzun etek modellerini görebiliriz.

Büstiyer uzun etek kombinleri

Büstiyer uzun etek kombinleri

Resmi ya da yarı resmi ortamlarda siyah büstiyer altına sade renklerde kalem etek ve ceket kullanarak tarz büstiyer kombin yapabilirsiniz.

Mini Etek Büstiyer Kombinleri

Mini etek büstiyer kombinlerinde kabarık etek modelleri özellikle genç büstiyer kombinlerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Etekli büstiyer kombinleri mezuniyet için yapılacaksa mini etek modellerinden faydalanılabilir.

 Genç Giyim Tarzları Ve Kombinleri Kadın

büstiyer modeline ve desenine göre mini kalem etek, mini kloş etek, mini volanlı etek, mini a kesim etek, mini tüllü etek kullanarak büstiyer etek kombinleri yapabilirsiniz.

Mini etek büstiyer kombinleri

Mini etek büstiyer kombinleri

Deri büstiyer kombinlerinde mini etekleri kullanarak hem tarz hem de spor kombin oluşturabilirsiniz.

Midi Boy Etek Büstiyer Kombinleri

Büstiyer altına ne giyilir sorusunun cevapları arasında midi boy eteklere de sıklıkla rastlamaktayız. Desenli veya tek renk midi boy etek üzerine dantel, deri, saten, örgü, kumaş büstiyer gibi farklı seçeneklerde büstiyer modelleri tercih edebilirsiniz.

Büstiyer midi etek kombininde büstiyer altına ayakkabı olarak stiletto, sandalet, parmak arası terlik, makosen ayakkabı, platform ayakkabı, blog topuk ayakkabı, bilek boy bot, sneakers ayakkabı veya spor ayakkabı tercih edebilirsiniz.

Midi boy etek büstiyer kombinleri

Midi boy etek büstiyer kombinleri

Etek kumaşı ve büstiyer kumaşının dokusuna ve tarzına göre ayakkabı seçimleri yapabilirsiniz. Siyah etek kombinlerinde büstiyer üstüne ceket alarak da  stilinizi her türlü ortamda kullanılabilecek hale getirebilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin etek ve büstiyer kombinleri arasından derlediğimiz görselleri inceleyerek tarzınıza uygun stilleri deneyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Büstiyer Kombinleri

 

Bir önceki makalemiz olan Bu Senenin Tesettür Etek Kombinleri başlıklı yazımızda Tesettür Etek Kombinleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu