Burnu Küçük Gösteren Saç Modelleri Erkek

02.07.2022
1.660
Burnu Küçük Gösteren Saç Modelleri Erkek

Burnu küçük gösteren saç modelleri erkek stilleri ile yüz hatlarınız çok daha orantılı görünecektir. Büyük burnu küçük gösteren erkek saç modelleri arasında birçok farklı saç modeli bulunmaktadır. “burnum çok büyük nasıl küçültebilirim” diyen erkekler için kısa saç kesimlerini kesinlikle önermiyoruz.

Burun büyüklüğünden rahatsız olan erkekler orta boy saç modellerine yönelmelidir. Yazımızın detaylarında büyük burunları küçülten saç modelleri erkek stilleri çerçevesinde saç modellerini birlikte inceliyoruz

Burnu Küçük Gösteren Saç Modelleri Erkek Stilleri

Kısa saç modelleri dışında orta boy saç modelleri, omuz hizasında saç modelleri ve uzun saç modelleri kullanabilirsiniz.

Özellikle omuz hizasında katlı saç kesimleri ile büyük burnunuz kamufle olacaktır. Böylece çok daha orantılı ve estetik bir yüze kavuşacaksınız.

Burnu küçük gösteren saç modelleri erkek

Burnu küçük gösteren saç modelleri erkek

 Omuz Hizasında Erkek Saç Modelleri

Büyük burunu  küçülten omuz hizasında erkek saç kesimleri tüm saç tiplerinde kullanılabilir. Öncelikle omuz hizasında kıvırcık saç ve omuz hizasında dalgalı saç düşünmelisiniz.

Çünkü hacimli orta boy saçlar ile büyük burun yapısı küçülecektir. Böylece bıçak altına yatmadan burnunuzu daha küçük gösterebileceksiniz.

Uzun ve büyük burun için erkek saç modeli olarak ise her tarafı eşit saç modelleri öne çıkmaktadır. Sadece önleri uzun erkek saçları ile burnunuz daha uzun ve daha büyük görünecektir.

Bu nedenle her tarafı eşit uzunlukta saç kullanmalısınız. Perçemli saç veya kaküllü erkek saçları ile de büyük burun daha küçük görünecektir.

 Uzun Saç Modelleri Erkek

Burun küçülten erkek saç modelleri arasında uzun saçlar da yer almaktadır. Kıvırcık uzun saçlar, düz uzun saçlar ve dalgalı uzun saçlar, büyük burunlu erkekler kullanabilir.

Ancak büyük burunlular için uzun erkek saçları kullanılırken sıkı saç toplama modellerinden uzak durulmalıdır. Bunun yerine salaş saç toplama erkek veya dağınık erkek uzun saç toplama modellerini öneriyoruz.

büyük burnu küçük gösteren uzun saç

büyük burnu küçük gösteren uzun saç erkek

Yumuşak saç kesimleri, katlı saç kesimleri her zaman yüzünüzü orantılı hale getirecektir. Yanları kısa üst kısmı uzun saç modelleri ne yazık ki burnunuzu daha uzun ve daha büyük gösterecektir. Bunun yerine orta uzunlukta veya uzun erkek saç modelleri öneriyoruz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Uzun Saç Kimlere Yakışır Erkek

Burnu kamufle eden erkek saç modelleri hakkında daha fazla detay mı arıyorsunuz? O halde bu senenin erkek saç modelleri ve kesimleri arasından derlediğimiz galeriye göz atabilirsiniz.

Resim Galerisi: Burnu Büyük Erkekler Hangi Saç Modeli Kullanmalı?

 

Bir önceki makalemiz olan Erkek Kapri Kombinleri - Şık Stiller başlıklı yazımızda Erkek kapri kombinleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu