Buğday Sarısı Saç Rengi

13.05.2021
1.827
Buğday Sarısı Saç Rengi

Buğday sarısı saç rengi başlıklı yazımızda gün ışıltısı ile birlikte altın gibi parlayan bu yılın saç trendi olan buğday sarısı saç hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Soluk ten renginden şikayetçi iseniz daha canlı ve ışıltılı bir ten rengine nasıl sahip olabilirim diyorsanız işe saç renginizi değiştirmek ile başlayın. Böyle düşünenler saçımı hangi renge boyamalıyım? Saç rengim nasıl olmalı gibi soruları kendisine sormaktadır. Bugün sizlere başak sarısı saç olarak da bilinen buğday sarısı saç renkleri hakkında bilinmeyenleri sunacağız.

Buğday Sarısı Saç Rengi

Buğday sarısı saç rengi nasıl bir saç rengi diye bir iş yapmak istiyoruz. Buğday sarısı saç boyası son dönemlerin saç modası renkleri arasında yer almaktadır. Altın sarısı saç rengi kadar parlak ve göz alıcı bir görünüm sunmaktadır. Altın saç sarısı saç renginden farkı gün ışığında doğal yansımalara sahip olmasıdır.

Başak sarısı saç renkleri

Başak sarısı saç renkleri

Mat ve cansız saç renklerini canlı ve ışıl ışıl hale getirmek istiyorsanız başak sarısı saç boyasını denemenizi öneriyoruz. Üstelik başak sarısı saç renkleri ile saçlarınıza özel saç modelleri yapmanıza gerek yok. Çünkü başak sarısı saç kendi halinde bile dikkat çekici ve göz alıcı bir görünüm cumanızı sağlayacaktır.

Başak Sarısı Saç Renkleri Kimlere Yakışır?

Buğday sarısı saç boyası dikkat çekici ve mükemmel bir görünüm vaat etmektedir ancak bütün bunların olması için ten renginize uyumlu olması gerektiğini de unutmayın. Buğday sarısı saç kime yakışır? Buğday sarısı saç hangi tene yakışır?

Sıcak alt tonda ten rengine sahipseniz koyu buğday sarısı saç renklerini kullanmanızı öneriyoruz. Soğuk cilt alt tonuna sahipseniz başak sarısı saç boyası sizin için en uygun saç boyası renkleri arasında yer alabilir. Hemen hemen tüm saç renkleri ile uyum sağlayan soğuk cilt alt tonu buğday sarısı saçlar ile çok daha ışıltılı ve parlak görünecektir.

Buğday sarısı saç kimlere yakışır

Buğday sarısı saç kimlere yakışır

Koyu esmer tene yakışan saç renkleri arasında buğday sarısının çok fazla yeri yoktur. Ancak bu buğday sarısı saç boyası kullanmayacağınız anlamına gelmez.  Buğday sarısı saç renklerini koyu renk saçlarda balyaj veya ombre olarak kullanabilirsiniz.

Buğday sarısı saç boyası kullananlar özellikle güneş altında ışıl ışıl parladığını söyleyerek kesinlikle yaz saç renkleri olarak kullanılması gerektiğini tavsiye ediyorlar.

Aşağıdaki resim galerisinde  buğday sarısı saç hakkında derlediğimiz görselleri inceleyerek daha fazla detaya ve ayrıntıya sahip olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Başak Sarısı Saç Renkleri

 

Bir önceki makalemiz olan Düz Kısa Saç Modelleri | Farklı Stillerle başlıklı yazımızda Düz saç ve Kısa Düz Saç Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu