Tarz Kadın

Beyaz Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir Bayan

12.04.2023
2.307
Beyaz Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir Bayan

Beyaz pantolon altına ne renk ayakkabı giyilir bayan şıklığını üst seviyelere çıkarmanın en kolay yoludur. Aslında beyaz pantolon kahverengi ayakkabı ve beyaz pantolon siyah ayakkabı en çok kullanılan seçimdir. Ancak beyaz pantolonun altina hangi ayakkabi giyilir sorusunun cevabında sayısız ayakkabı rengi seçeneği vardır. Çünkü beyaz renk tüm renklerle uyum yakalamaktadır. Ancak pantolon ayakkabı kombinlerinde en önemli detayın üst kombin parçası ayakkabı uyumu olduğunu da unutmayın!

Beyaz, kadın pantolon modellerinde modacıların her sezon koleksiyonlarında yer verdiği bir renktir. Geçmişte sadece yaz pantolon modeli olarak bilinen beyaz pantolon, günümüzde kış kombinlerinde de yer almaktadır. İşte detaylar…

Beyaz Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir Bayan

Bayan giyimde şık olmanın kuralları arasında doğru renkleri doğru yerlerde ve doğru parçalarda kullanmak gelmektedir. Bu detay beyaz gibi birbiri ile uyumlu renklerde komple uyum yakalayan bir renk olsa bile.

Beyaz bol paça pantolon altına ne renk ayakkabı giyilir

Pantolon ayakkabı kombinlerinde en önemli detay ayakkabı kemer veya çanta uyumudur. Bu yakalanamazsa ayakkabı üst kombin parçası uyumu yakalanmalıdır.

Beyaz pantolon kombinleri bayan birçok ayakkabı modeli ile kombinlenmektedir. Ancak pantolon kumaşı ve modeli ayakkabı seçiminde etkendir. Bu detayı da atlamamak gerekmektedir.

Beyaz pantolon modeli çok sık kullanıldığı için birçok modeli bulunmaktadır. Öyle ki skinny beyaz pantolondan bol paça beyaz pantolona kadar çeşitlilik arz eder. Kot pantolon, kumaş pantolon, keten pantolon, triko pantolon ve saten pantolon diye seçenekleri daha da artırabiliriz.

Hangi beyaz pantolona hangi ayakkabı?

Beyaz pantolon ayakkabı kombininde her renk ayakkabıyı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gideceğiniz ortama, tarzınıza ve üst kombin rengine göre tercihlerinizi şekillendirebilirsiniz.

Beyaz pantolon beyaz gömlek, kahverengi kemer kombininde kahverengi ayakkabı uygun tercih olacaktır.

Aslında beyaz pantolon kahverengi ayakkabı seçiminde kahverenginin tonuna da dikkat etmek gerekmektedir. Koyu renk üst kombin parçalarında koyu kahverengi, açık renk üst kombin parça kullanımında ise açık kahverengi ayakkabı kullanılmalıdır.

Yani beyaz pantolon altına hangi ayakkabı rengi seçeceğinize karar vermeden önce üst kombin parçası belirlemeniz gerekmektedir. Çünkü üst kombin parçası rengi ve modeli doğrultusunda seçimler daha doğru olacaktır.

Beyaza uyan renkler çerçevesinde tüm ayakkabı renklerini beyaz pantolon ile kullanabilirsiniz. Gri, bej, ekru, nude, ten rengi, krem rengi ve vizon rengi gibi renkler yanında siyah ve kırmızı gibi renkler de kullanabilirsiniz.

Beyaz Pantolon Altına Hangi Ayakkabı Giyilir?

Beyaz pantolona ayakkabı kombininde en önemli detay hangi pantolona hangi ayakkabı detayıdır.

Yırtık boyfrend beyaz pantolon altına ayakkabı olarak sandalet veya dolgu topuk kullanabilirsiniz. Klasik boyfriend pantolon altına ise sneakers, oxford ve espadril ayakkabı kullanabilirsiniz.

Beyaz skinny pantolon altına ne renk ayakkabı giyilir

Beyaz kumaş pantolon altına ayakkabı olarak stiletto, espadril, oxford ayakkabı, ince topuk sandalet, yarım topuk sandalet ve sneakers kullanabilirsiniz.

Slim fit beyaz kumaş pantolon altına spor ayakkabı seçenekleri en doğrusu olacaktır. Ancak sandalet ve stiletto da kullanabilirsiniz. Slim fit beya zkumaş pantolon kombininde stiletto veya sandalet kullanmalısınız. Ancak beyaz pantolon tişört veya sweatshirt kullanımında spor ayakkabı en doğru seçenektir.

Düz kesim, klasik beyaz pantolon altına ayakkabı olarak leofer, sneakers, sandalet ve babet kullanabilirsiniz.

İspanyol paça beyaz pantolon altına yüksek topuk stiletto, platform ve ince topuk sandalet kullanabilirsiniz.

Yüksek bel beyaz pantolon altına ayakkabı olarak ise tercihler değişmektedir. Bilek boy dar paça pantolon altına stiletto, sivri burun babet ve ince bantı sandalet kullanabilirsiniz.

Yüksek bel ispanyol paça pantolon altına ise dolgu topuk, stileto ve platform tarzı yüksek topuklu ayakkabılar kullanabilirsiniz. Klasik boy yüksek bel beyaz pantolon altına ayakkabı olarak ise sandalet, sneakers ve espadril kullanabilirsiniz.

Beyaz kot pantolon altına stiletto, bez ayakkabı, sivri burun babet ve dolgu topuk ayakkabı da kullanabilirsiniz.

Beyaz boyfrend pantolon altına ne renk ayakkabı giyilir

Bilekte biten dar kesim beyaz skinny pantolon altına ayakkabı olarak ise stiletto en şık ve doğru tercih olacaktır. Yaz kombini yapıyorsanız sandalet de tercih edebilirsiniz. Kış kombinlerinde ise uzun çizmeler kullanarak şıklığınızı üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Beyaz Pantolon Siyah Ayakkabı

Aslında beyaz pantolon altına siyah ayakkabı giyilir mi sorusu beyaz pantolon giyen herkesin aklına takılmıştır. Beyaz pantolon altına siyah ayakkabı elbette kullanılır. Ancak pantolon tarzı ile ayakkabı mutlaka uyumlu olmalıdır. Beyaz kot pantolon altına siyah spor ayakkabı ve siyah basic tişörtle kusursuzu yakalayabilirsiniz.

Beyaz Pantolon Kahverengi Ayakkabı

En çok kullanılan ayakkabı renkleri arasında siyahtan sonra kahverengi gelmektedir. Ancak beyaz pantolon ayakkabı kullanımında ise öncelik kahverengidir. Kahverengi ayakkabıyı kahverengi ile uyumlu tüm renklerdeki üst kombin parçası ile eşleştirebilirsiniz.

Beyaz pantolon, gri tişört, kahverengi ayakkabı veya beyaz pantolon, siyah tişört, kahverengi kemer ve kahverengi ayakkabı gibi…

Spor kombinlerde beyaz pantolon spor ayakkabı seçenekleri düşünülmelidir. Ancak klasik seçimlerde beyaz kumaş pantolon topuklu ayakkabı seçeneği en doğrusudur.

Aşağıda bu senenin beyaz pantolon ayakkabı kombinlerinden derlediğimiz görselleri inceleyin. Böylece yeni detaylar keşfedeceksiniz.

Resim Galeri: Beyaz Pantolon Ayakkabı Kombinleri Bayan

Bir önceki makalemiz olan Aile Kombinleri Hakkında Merak Edilenler başlıklı yazımızda Aile kombin, Aile Kombinleri ve Aile Kombinleri yapımı hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu