Tarz Kadın

Beyaz Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir Bayan

21.05.2020
396
Beyaz Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir Bayan

Beyaz pantolon altına ne renk ayakkabı giyilir bayan; beyaz modanın her sezon koleksiyonlarında yer verdiği beyaz pantolonlar bayanların olmazsa olmazı olarak karşımıza çıkıyor. Beyaz pantolon geçmiş yıllarda sadece yaz kombinleri olarak biliniyordu. Ancak günümüzde kış kombinleri olarak da kullanılmaktadır. Konunun detaylarını birlikte inceleyelim.

Beyaz Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir Bayan

bayan giyimde şık olmanın kuralları arasında doğru renkleri doğru yerlerde ve doğru parçalarda kullanmak gelmektedir. Bu detay beyaz gibi birbiri ile uyumlu renklerde komple uyum yakalayan bir renk olsa bile.

Beyaz pantolon kombinleri bayan birçok ayakkabı modeli ile kombinlenebilir. Önemli detaylar için ise yazımızın devamına göz atmalısınız. Beyaz pantolon modeli çok sık kullanıldığı için birçok modeli bulunmaktadır. Öyle ki skinny beyaz pantolondan bol paça beyaz pantolona kadar çeşitlilik arz eder.

Beyaz bol paça pantolon altına ne renk ayakkabı giyilir

Bizde hangi pantolona hangi ayakkabı diyerek şıklığınızla göz kamaştırmanıza yardımcı olmak istedik.

Beyaz pantolon ayakkabı kombininde her renk ayakkabıyı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gideceğiniz ortama, tarzınıza ve üst kombin rengine göre tercihlerinizi şekillendirebilirsiniz. Beyaz pantolon beyaz gömlek, kahverengi kemer kombininde kahverengi ayakkabı uygun tercih olacaktır.

Beyaz pantolon altına hangi ayakkabı rengi seçeceğinize karar vermeden önce üst kombin parçası belirlemeniz ve bu yönde tercihler yapmalısınız. Zira beyaz pantolonla here renk mükemmel uyum yakalar.

Beyaz Pantolon Altına Hangi Ayakkabı Giyilir?

Beyaz pantolon ayakkabı kombininde en önemli detay hangi pantolona hangi ayakkabı detayıdır.

Yırtık boyfrend beyaz pantolon altına ayakkabı olarak sandalet veya dolgu topuk kullanabilirsiniz. Klasik boyfriend pantolon altına ise sneakers, oxford ve espadril ayakkabı kullanabilirsiniz.

Beyaz skinny pantolon altına ne renk ayakkabı giyilir

Beyaz kumaş pantolon altına ayakkabı olarak stiletto, espadril, oxford ayakkabı, ince topuk sandalet, yarım topuk sandalet ve sneakers kullanabilirsiniz.

Düz kesim, klasik beyaz pantolon altına ayakkabı olarak leofer, sneakers, sandalet ve babet kullanabilirsiniz.

İspantol paça beyaz pantolon altına yüksek topuk stiletto, platform ve ince topuk sandalet kullanabilirsiniz.

Yüksek bel beyaz pantolon altına ayakkabı olarak ise tercihler değişmektedir. Bilek boy dar paça pantolon altına stiletto, sivri burun babet ve ince bantı sandalet kullanabilirsiniz.

Yüksek bel ispanyol paça pantolon altına ise dolgu topuk, stileto ve platform tarzı yüksek topuklu ayakkabılar kullanabilirsiniz. Klasik boy yüksek bel beyaz pantolon altına ayakkabı olarak ise sandalet, sneakers ve espadril kullanabilirsiniz.

Beyaz kot pantolon altına ayakkabı olarak ise stiletto, bez ayakkabı, sivri burun babet ve dolgu topuk ayakkabı kullanabilirsiniz.

Beyaz boyfrend pantolon altına ne renk ayakkabı giyilir

Bilekte biten dar kesim beyaz skinny pantolon altına ayakkabı olarak ise stiletto en şık ve doğru tercih olacaktır. Yaz kombini yapıyorsanız sandalet de tercih edebilirsiniz. Kış kombinlerinde ise uzun çizmeler kullanarak şıklığınızı üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Aşağıda 2020 beyaz pantolon kombinlerinden derlediğimiz görselleri inceleyerek daha fazla detay sahibi olabilirsiniz.

Resim Galeri: Beyaz Pantolon Ayakkabı Kombinleri Bayan

 

 

 

Bir önceki makalemiz olan Ceket Nasıl Kombinlenir? Ceket Kombinleri başlıklı yazımızda Ceket Kombinleri ve Ceket Nasıl Kombinlenir hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu