Bebek Gelinlik Modelleri (Yeni Sezon)

30.06.2021
4.006
Bebek Gelinlik Modelleri (Yeni Sezon)

Bebek gelinlik modelleri arasında en çok tercih edilen hiç şüphesiz kabarık bebek gelinlikleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle yeni yürüyen kız bebek gelinlikleri olarak kabarık bebek gelinlikleri çok tercih edilmektedir. Bebek gelinlikleri abiye olarak da şık ve dikkat çekici modelleri ile annelerin bebekleri için tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır.

Bebekler için  gelinlik modelleri içerisinde tüylü gelinlikler, taşlı modeller, İncili modeller, prenses gelinlikler, balık model gelinlikler, önü kısa arkası uzun bebek gelinlikleri gibi pek çok model ve tasarım vardır. Çocuk gelinlik modelleri detaylarını gelin birlikte görelim.

Bebek Gelinlik Modelleri

Bu sezonun kız bebek gelinlik modelleri arasında rengarenk gelinlikler yanında beyaz gelinlikler de kullanılmaktadır. Gelinlik bebek için olduğu zaman renk seçiminin beyaz olmasına gerek yok.

Zira beyaz bebek gelinlikleri dışında en güzel kabarık kırmızı gelinlik modelleri gibi farklı renklerde gelinlik abiyeler, bebeklerin şirinliklerine şirinlik katmaktadır.

Çocuk Gelinlik Modelleri (Tüllü Gelinlikler)

Bebekleriniz için güzellikten daha ön planda olması istenen etmen şirinliktir. Bu sezonun bebek gelinlikleri modelleri arasında bulunan tüllü modeller bebeğinizi şirin gösterecek en iyi ve en güzel bebek gelinlikleri arasında yer almaktadır.

harika bebek gelinlik modelleri

Yeni çıkan bebek gelinlikleri arasında tül ağırlıklı modeller ön planda.

Tül detayları ile kabartılmış etek kısımları bu konuda sizlere yardımcı olur. Elbette ki bunların yanı sıra incili ve taşlı bebek gelinlikleri de tercih edebileceğiniz tasarımlar arasında yer alır.

Bebek Gelinlik (Taş Ve Dantel Detaylı Modeller)

Taş ve dantel detayları ile süslenmiş olan, transparan kumaş kullanılan, tarlatanlı ve bunun yanı sıra şifon gelinliklerde bebekleriniz için şık tercihler arasındadır. Bu modeller arasında yaka seçeneği olarak kayık yaka, askılı ya da tek omuz bebek gelinlikleri arasından tercih edebilirsiniz.

bebek gelinlik modelleri nasıl seçilir

Civil bebek gelinlikleri

Bebek Gelinlikleri (İncili Modeller)

Kabarık gelinlik modelleri için inci taşların kullanıldığı modellerle birlikte tül kumaşlar ile kabartılmış gelinliklerde bebekleriniz için uygun gelinlik tasarımını sağlar. Bebek gelinlik modelleri arasında, bunların yanı sıra güpür ve güpürlü duvaklar da kullanılan özellikler arasındadır.

bebek gelinlik modelleri incili

En güzel bebek gelinlikleri incili

Bebek Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları

 • A kesim gelinlikler
 • Balık kesim gelinlikler
 • Dar kesim gelinlikler
 • Sade gelinlikler
 • Prenses modeller
 • Kabarık bebek gelinlikleri
 • Bebek abiye

Tüm bu modeller bebeğiniz için alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Bebek gelinlik fiyatları ise bölgeden bölgeye değişmekle birlikte 150-1000 TL arasında değişmektedir. Fiyatların Yüksek veya ucuz gelinlik olmasında en büyük etkenler arasında kullanılan kumaş, bebek gelinlik modeli sezonu, bebek gelinlik dikimi sırasındaki işçilik bulunmaktadır.

Renkli bebek gelinlik modelleri

Renkli bebek gelinlikleri

Bebek Gelinlikleri

Bebek için gelinlik Modelleri Arasından Seçim Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kızlarınızın en masum yaşlarında onları daha da masumlaştırmak için düğünlerde, nişanlarda ya da bunların dışında organizasyon olmaması halinde fotoğraf çekmek için bile gelinlikler kullanılır.

Bu masum bebekler için tasarlanan gelinlikler de tahmin edersiniz ki renk sınırlaması yoktur. Minik görüntüleriyle zaten kişilerin içini kıpır kıpır yapan bebekler, cıvıl cıvıl renk seçenekleriyle tüm gelinlikleri rahatlıkla üzerlerinde taşırlar.

Buz mavisi bebek gelinlik, pembe bebek gelinlik, pudra rengi bebek gelinlik, su yeşili bebek gelinlik ve tartışmasız en güzel renk olarak beyaz sade gelinlikler, en güzel gelinlik bebek modeli arasında yerlerini almışlardır. Bazı modellerde ise beyaz renkle birlikte birçok renk bir arada kullanılmıştır.

bebek gelinlik modelleri tüllü

Bebek gelinlikleri tüllü

Rengarenk gelinlikler için farklı renkler genellikle kurdele gibi ekstra aksesuarlarda kullanırlar. Bu durumda bebeğinizin daha şık olmasını sağlamak için beyaz gelinlik üzerinde kullanılan renkle aynı renkte bebek gelinlik altına ayakkabı ve bandana kullanabilirsiniz.

1-2 yaş bebekler çok fazla hareketlidirler ve etrafa karşı çok meraklıdırlar.

1 yaş bebekler için gelinlik modelleri olarak kısa ve kabarık gelinlik modelleri tercihi ile hem onların hareket alanını kısıtlamayacak, hem de bebeğinizin daha şık olmasını sağlayabilirsiniz.

en güzel bebek gelinlik modelleri

En güzel bebek gelinlikleri kabarık

Bu sezonun 1-2 yaş bebek gelinlik modelleri arasında tütü etekli bebekler için gelinlik modelleri de incelemeniz gereken modelleri arasında yer almaktadır.

Bebek için gelinlik seçiminde bebek gelinlik altına ayakkabı seçiminde de özenli olmalısınız.

Renk alternatiflerinin yanı sıra bebeğinizin rahat edebileceği bebek ayakkabısı seçmeniz gerekir.

Bütün bu detaylara dikkat ederek bebek gelinlikleri modelleri arasından yapacağınız seçim bebeğinizin şirin ve bir o kadar şık bir gelin olmasını sağlayacaktır.

Aşağıda 2021-2022 bebek gelinlikleri arasından derlediğimiz görselleri inceleyerek daha fazla detaya sahip olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Bebek Gelinlik 2021-2022

Bir önceki makalemiz olan Kız Çocukları İçin Elbise Modelleri Nasıl Seçilir? başlıklı yazımızda Çocuklar için elbise modelleri ve Çocuklar İçin Elbise Modelleri Nasıl Seçilir hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. rengim murdur dedi ki:

  rengarenk olanlar bence en güzeli.eğer bebek biraz büyükse tarlatanlılar da seçilebilir. pembe bana göre hoş değil.ya beyaz olacak ya da rengarenk olacak 🙂

  1. sedef dedi ki:

   Bebek gelinlikleri hakkındaki görüşleriniz için teşekkür ederiz.

Tarz Kadın Blogu