Antrasit Pantolonun Üstüne Ne Renk Gider Erkek

14.10.2022
907
Antrasit Pantolonun Üstüne Ne Renk Gider Erkek

Antrasit pantolonun üstüne ne renk gider erkek başlıklı yazımızda özellikle antrasit renk pantolon kombinleri erkek stilleri paylaşacağız.  Birçok kişi antrasit rengini koyu gri ile karıştırmaktadır. Oysaki antrasit renk koyu griden koyu siyahtan açık bir renk tonudur.

Her ortamda, her yaşta ve her tarza kullanılan antrasit renk özellikle pantolon renklerinde kullanılmaktadır. Erkek pantolon ve kadın pantolon renklerinde kullanılan antrasit ile daha şık kombinler yapabilirsiniz.

Antrasit rengine uyan renkler doğrultusunda tercih edeceğiniz üst kombin parçaları ile daha Tarz Ve Kombinler Yapılmaktadır.

Antrasit Pantolonun Üstüne Ne Renk Gider Erkek

Günümüzde antrasit renk kumaş pantolon, kot pantolon, keten pantolon modelleri bulunmaktadır. Özellikle antrasit renk takım elbise ve antrasit renk kumaş pantolonlar daha çok kullanılmaktadır.

Antrasit-erkek-pantolon-kombinleri

Antrasit erkek pantolon kombinleri

Antrasit pantolon doğru renk ile eşleştirilmediği zaman sıkıcı bir kombin ortaya çıkar. Bu nedenle antrasite yakışan renkleri doğru bilmek gerekir. Antrasit Rengi İle Uyumlu Renkler Başlıklı yazımızda antrasit de uyandır renkleri detaylı bir şekilde paylaştık. İnceleyerek daha fazla ayrıntıya sahip olabilirsiniz.

Antrasit siyah uyumu özellikle pantolon gömlek ve pantolon tişört olarak çok sık kullanılmaktadır. Aslında çok koyu bir renk olan antrasit, ilk etapta siyahla uyum sağlamaz gibi görünmektedir. Oysaki her ortamda kullanılan kombinler, antrasit siyah uyumu ile rahatlıkla yapılmaktadır.

Antrasit pantolonun üzerine beyaz, gri, kırmızı, mavi ve yeşil kullanabilirsiniz. Ten rengi uyumu doğrultusunda kullanabileceğiniz diğer renkleri yukarıdaki linkte bulabilirsiniz.

Antrasit Pantolon Üstüne Ne Giyilmelidir?

Günlük kombinlerden ofis kombinleri ne kadar her ortamda kullanabileceğiniz pantolon, birçok kombin parçası ile eşleştirilmektedir.

Gömlek ve pantolon erkek kombinleri antrasit ile de rahatlıkla yapılmaktadır. Kumaş pantolondan kot pantolona kadar tüm antrasit pantolonların üzerine uygun modelde gömlek kullanabilirsiniz.

Antrasit-erkek-pantolon-modelleri

En güzel Antrasit erkek pantolon modelleri

Antrasit pantolonun üstüne desenli veya desensiz tişört, kazak, sweatshirt, badi ve balıkçı yaka kullanabilirsiniz.

Antrasit Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Gider Erkek

Klasik kombinlerde veya antrasit erkek takım elbise kombinlerinde siyah ayakkabı en doğrusu olacaktır. Antrasit spor pantolon modelleri için ise beyaz, gri, lacivert ve koyu kahverengi tonlarını kullanabilirsiniz.

Erkek spor pantolon kombinlerinde ayakkabı ile üst kombin parçası uyumu veya ayakkabı kemer uyumu dikkate alınmalıdır.

Antrasit-pantolon-altina-ne-renk-ayakkabi-gider

Antrasit pantolon altına ne renk ayakkabı gider

Örneğin, antrasit pantolon, siyah gömlek kombinin de siyah ayakkabı siyah kemer kullanabilirsiniz.  Ek olarak bu kombinde kahverengi kemer ve kahverengi ayakkabı da üst düzeyde şıklık sunacaktır.

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin antrasit erkek pantolon modelleri ile yapılan kombin görselleri paylaşıyoruz. Görselleri inceleyerek  size daha çok yakışacak kombin detayları fark edebilirsiniz. Ayrıca düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşırsanız seviniriz.

Resim Galerisi: Antrasit Erkek Pantolon

 

Bir önceki makalemiz olan Tarz Takım Elbise Modelleri Erkek 2024 başlıklı yazımızda 2021 Takım Elbise Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu