Altın Rengi Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Gider?

26.02.2024
211
Altın Rengi Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Gider?

Altın rengi elbisenin altına ne renk ayakkabı gider başlıklı yazımızda özellikle özel günlerde kullanılan altın rengi elbise kombinleri bilgileri vereceğiz. Altın rengi elbise ile kombin yapılırken en önemli detay ayakkabı seçimidir. Böylece daha şık ve stil sahibi kombinler yapılmaktadır.

Altın Rengi Elbisenin Altına Ne Renk Ayakkabı Gider?

Aslında altın rengi elbiseye ayakkabı seçiminde en önemli detay içinde bulunacak mekanın teması, mevsim ve elbise modelidir.

altın rengi elbiseye ayakkabı

altın rengi elbiseye ayakkabı

Altın Rengi Elbiseye Siyah Ayakkabı

Siyah, hemen hemen tüm renklerle uyum yakalamaktadır. Yani koyu renklerle de açık renklerle de rahatlıkla eşleşmektedir. Ancak siyah ayakkabıyı altın rengi elbiseyle eşleştirirken elbisedeki detaylara dikkat edilmelidir. Çünkü siyah ayakkabıyla uyum sağlayacak danteli güpür, işleme, takı gibi detaylar olması gerekmektedir.

Örneğin, işlemeli ve parlak bir altın rengi elbise ile sade siyah ayakkabı kullanmalısınız.

Dantelli veya düz altın rengi elbiseyle ise ışıltılı siyah topuklu ayakkabı modelleri arasından seçim yapmalısınız.

Altın Rengi Elbiseye Nude Renk Ayakkabı

Ten rengi ayakkabı olarak da bilinen nude rengi ayakkabılar altın rengi elbiseler ile kusursuz uyum yakalamaktadır. Çünkü özellikle kısa altın rengi elbiseler ile eşleştirilen nude ayakkabılar daha uzun görünmenizi sağlayacaktır.

Ancak nude renk ayakkabı seçerken de dikkat edilmesi gereken detaylar vardır. Özellikle ten rengi ile uyumlu tonda seçmeye özen göstermelisiniz. Nude renk ayakkabıları uzun veya yırtmaçlı elbiseler yanında kısa elbiselerle de kullanabilirsiniz.

Altın Rengi Elbiseye Şeffaf Ayakkabı

Altın rengi elbiseyle minimal ve modern bir görünüm için şeffaf ayakkabıları kullanabilirsiniz. Elbisenin modelini odak noktası haline getiren ayakkabı renkleri arasında da şeffaf ayakkabılar vardır.

altın rengi abiye elbise modelleri

altın rengi abiye elbise modelleri

Altın Rengi Elbiseye Kırmızı Ayakkabı Olur Mu?

Cesur ve dikkat çekici altın rengi elbise kombinleri yapmak için kırmızı ayakkabıları kullanabilirsiniz. Canlı ve güçlü bir renk olan kırmızı, ayakkabılarda kullanıldığı zaman ekstra dikkat çekmektedir. Bu nedenle elbisenin tonuna uygun veya işlemesine uygun kırmızı tonda ayakkabı seçebilirsin. Açık veya koyu kırmızı ayakkabı modelleri arasından seçim yaparken diğer aksesuar eşleştirmesi ne yapmalısınız. Böylece daha tarz ve şık görünebilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı > Parlak Elbise Altına Ayakkabı

Altın rengi elbise modellerine uygun ayakkabılar elbise modeline ve hortumun konsepti de görebilirsiniz.

Ayrıca ayakkabı seçiniz aksesuar, çanta ve makyaj ile tamamlamalısınız. Ek olarak zevkinizi ve tarzınızı yansıtan elbise modelleri arasından seçim yapmayı unutmayın.

Aşağıdaki resimlere resimde bu senenin altın rengi abiye elbise modelleri görselleri sunulmuştur. Görselleri inceleyerek altın rengi uygun elbise modeli hakkında daha fazla detaya sahip olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Altın Rengi Elbise

Bir önceki makalemiz olan Yeşil Elbise Kombinleri En Şık Haliyle başlıklı yazımızda Yeşil Elbise Kombinleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu