Alnı Açık Erkekler İçin Saç Modelleri

08.12.2022
3.396
Alnı Açık Erkekler İçin Saç Modelleri

Alnı açık erkekler için saç modelleri başlıklı yazımızın detaylarında geniş alınlı erkek için saç modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. Söz konusu erkek saç stilleri, erkek saç tasarımları, erkek saç kesimleri ve erkek saç traşı mı? O halde ilk dikkat edilmesi gereken detay yüz tipine göre saç kesimi erkek stilleridir.

Alnı açık olanlar için saç modelleri erkek tasarımları ile de karizmatik ve daha dikkat çekici olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken doğru yüz şekli ile doğru saç traşı eşleştirmesidir.

Alnı Açık Erkekler İçin Saç Modelleri

Geniş alın saç modelleri erkek stilleri bu sezonda da fazlasıyla etkili tasarımlara sahip. Alnı geniş erkek kendisine uygun saç modeli seçiminde doğru kararlar vermelidir. Aksi halde hem yüz hatları hem de saç şekli kötü görünecektir. Yani yanlış saç modeli ile olduğunuzdan daha yaşlı bile görünebilirsiniz.

Alnı açık olanlar için saç modelleri erkek tasarımları arasından yüz şekline uygun olanların tercih etmelisiniz.

Geniş alınlı erkekler için uzun saç modelleri

Geniş alınlı erkekler için uzun saç modelleri

Geniş alını örten saç modelleri daha çok beğenilmektedir. Bu nedenle geniş alınlı erkekler saçların ön kısmını biraz daha uzun bırakmaktadır.

Moda dünyasında erkek alnı açık olanlar için saç modelleri arasında uzun dalgalı saçları görüyoruz. Alnı açık erkek saç modelleri kısa saç stilleri için ise dağınık saç modelleri öne çıkmaktadır. Özellikle doğal görünümü seven erkekler dağınık erkek saç stillerini tercih etmektedir.

Dağınık erkek saç modelleri nasıl olur?

Dağınık erkek saç modellerinde saçların ön kısmı dikilerek kullanılmaktadır. Bu dalgalı saçlarda da düz saçlarda da böyledir. Kıvırcık saçlar için ise özel bir çaba sarf etmeye gerek yok. Çok az rüzgarda bile kıvırcık saçlar anında dağınık:)

Dikenli erkek saç modeli adı ile de bilinen erkek saç modellerini özellikle genç erkekler kullanmaktadır.

Geniş alın erkek için önü kısa arkası uzun saçlar olur mu?

Tarz sahibi alnı geniş erkek saç modeli olarak genelde kısadan uzuna saç modeli tercih etmektedir. Kısadan uzuna saç modeli nasıl olur? Saçların tepe kısmı uzun, arka ve yan kısımları ise tepe kısmına nispeten çok daha kısadır.

Yani önü uzun arkası kısa saç modelleri alnı kapatarak kullanıldığı zaman geniş alınlılarda rahatlıkla kullanılmaktadır.

Alnı Geniş Erkek

Bu senenin Alnı Geniş Erkek saçları

Alnı Açık Erkek Saç Kesimi Nasıl Olmalı?

Alnı açık erkek saç kesim modelleri tüm saç tiplerinde farklı seçenekler sunmaktadır. Geniş alınlı erkekler için saç modelleri arasında uzun saçların yanı sıra orta boy saçlar da bulunmaktadır.

Aslında geniş alınlı erkek için uzun ve kısa saç modelleri incelemesinde önü uzun arkası kısa saç modellerinin öne çıkmaktadır.

Açık alın saç modelleri erkek stillerinde ortadan ayrılan saçları da görüyoruz. Ortadan ayrılan uzun perçemli saçlar, düz, dalgalı ve kıvırcık saçlarda da kullanılmaktadır.

Kısa saçlarda ise saçlar, alına doğru taranarak dağınık tarzda kullanılmaktadır. Orta uzunlukta dalgalı, düz ve kıvırcık saçlar ise kaküllü erkek saç modelleri ile kullanılmaktadır.

Alnı açık saç modelleri erkek tasarımları arasında 3 numara saç gibi makine ile kısa saç kesimi çok fazla tercih edilmez. Ancak yuvarlak yüze sahip erkekler radikal kararlar vererek kullanabilirler.

Alni aciklar icin sac modelleri erkek stilleri çerçevesinde alnı daha da öne çıkaracak sıkı topuzlar kullanılmaz. Bunun yerine kaküllü erkek topuzu ve dağınık erkek saç topuzu kullanılır.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Salaş Erkek Saç Modelleri Tüm Saçlarda

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin geniş alınlı erkek saçlarını görsellerle sunuyoruz. Daha fazla ayrıntı için göz atmanızda yarar var.

Resim Galerisi Alnı Geniş Olanlar İçin Saç Modelleri Erkek

 

Bir önceki makalemiz olan Kahverengi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Olur? başlıklı yazımızda Kahverengi Pantolonun Altına Ne Renk Ayakkabı Gider Erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu