Tarz Kadın

Alnı Açık Erkekler İçin Saç Modelleri

31.12.2020
295
Alnı Açık Erkekler İçin Saç Modelleri

Alnı açık erkekler için saç modelleri başlıklı yazımızın detaylarında geniş alınlı erkek için saç modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. Söz konusu erkek saç stilleri, erkek saç tasarımları, erkek saç kesimleri ve erkek saç traşı olduğu zaman yüz tipine göre saç kesimi erkek önem kazanmaktadır.

Alnı açık olanlar için saç modelleri erkek tasarımları da daha karizmatik ve daha dikkat çekici olmak için saç traşı öncesi dikkat edilmesi gereken detaydır.

Alnı Açık Erkekler İçin Saç Modelleri

Alnı geniş erkek kendisine uygun saç modeli seçiminde doğru kararlar vermediği zaman çok da hoş olmayan bir görünüme kavuşacaktır. Alnı açık olanlar için saç modelleri erkek tasarımları arasından da yüz şekline uygun olanların tercih etmelidir.

Geniş alınlı erkekler için uzun saç modelleri

Geniş alınlı erkekler için uzun saç modelleri

Geniş alını örten saç modelleri daha çok beğenilmekte bu nedenle geniş alınlı erkekler saçların ön kısmını biraz daha uzun bırakmaktadır.

Moda dünyasında alnı açık olanlar için saç modelleri arasında uzun dalgalı saçları görüyoruz. Alnı açık erkek saç modelleri kısa saç stilleri için dağınık saç modelleri de doğal görünümü seven erkeklerin tarzı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Dağınık erkek saç modellerinde saçların ön kısmı dikilmektedir. Dikenli erkek saç modeli adı ile de bilinen erkek saç modelleri özellikle genç erkeklerin sıkça kullandığı saç modelidir.

Tarz sahibi alnı geniş erkek saç modeli olarak genelde kısadan uzuna saç modeli tercih etmektedir. Kısadan uzuna saç modelinde saçların tepe kısmı uzun arka ve yan kısımları ise arka ve yan kısımları ise tepe kısmına nispeten çok daha kısadır.

Alnı Geniş Erkek

Alnı Geniş Erkek

Alnı Açık Erkek Saç Kesimi Nasıl Olmalı?

Geniş alınlı erkekler için saç modelleri arasında uzun saçların yanı sıra orta boy saçlar da bulunmakta. Geniş alınlı erkeğin kullanabileceği uzun ve kısa saç modelleri incelemesi yaparken önü uzun arkası kısa saç modellerinin daha çok tercih edildiğini gördük.

Kısa saçlarda ise saçlar alana doğru taranarak dağınık tarzda kullanılmaktadır. Alnı açık saç modelleri erkek tasarımları arasında 3 numara saç gibi makine ile kısa saç kesimi çok fazla tercih edilmese de yuvarlak yüze sahip erkekler radikal kararlar vererek kullanabilirler.

Aşağıdaki resim galerisinde geniş alınlı erkeklerin kullanabileceği saç modelleri 2021-2022 trendlerini sizlerin istifadesine sunuyoruz. Daha fazla ayrıntı için göz atmanızda yarar var.

Resim Galerisi Alnı Geniş Olanlar İçin Saç Modelleri Erkek

 

Bir önceki makalemiz olan Pantolon Gömlek Kombinleri Erkek Trendleri başlıklı yazımızda gömlek pantolon kombinleri erkek ve Pantolon Gömlek Kombinleri Erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu