Tarz Kadın

7 Numara Saç-7 Numara Saç Boyası

22.01.2023
454
7 Numara Saç-7 Numara Saç Boyası

7 numara saç7 numara saç boyası kadınların en çok yakıştırılan ve kadınların en çok kullandığı saç renkleri arasında yer almaktadır. Aslında tüm ten renklerine göre saç boyası rengi de denilmektedir. Bu nedenle birçok yerde duyulan ve merak edilen  soruların arasından 7 numara saç boyası ve 7 numara saç boyası rengi hangisidir sorularıdır. İşte bu nedenle bugün sizlere 7 numara saç rengi hakkında detaylar paylaşacağız.

Kullanıcısına parlak, ışıltılı, genç ve daha aydınlık görünüm sunan saç rengi hangisidir sorusunun cevabında kumral saç renklerini görüyoruz.(7 numara saç ) Ülkemizde ve dünyada en çok kullanılan kumral saç rengi 7 numara saç boyası olarak karşımıza çıkmaktadır gelin şimdi hep birlikte 7 numara saç rengi detaylarını görelim…

7 Numara Saç, 7 Numara Saç Boyası Hangisidir?

Saç boyası 7 numara ise kumral saç rengi ile karşı karşıyasınız demektir. Hemen hemen her ten rengine yakışabilen 7 numara saç boyası tonları vardır. Beyaz tenlilerde ve açık tenlilerde kusursuz görüm sunmaktadır. Ancak esmer ve buğday tenliler buna üzülmesin.

7-numara-sac-7-numara-sac-boyasi

7 numara saç-7 numara saç boyası

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Kumral Saç Rengi Ve Tonları

Çünkü kumral tonlarını en klasik tonu olan 7 numara saç boyası çerçevesinde farklı tonlarda mevcuttur. Yani kumral saç rengi tonlarının tüm ten renkleriyle uyumlu seçenekleri vardır. Bu nedenle kumral saç rengi bana yakışır mı veya yakışmaz mı sorusuna hiç gerek yoktur. Çünkü hemen hemen herkese yakışacak bir kumral saç boyası tonu vardır.

  • Örneğin, 7.1 küllü kumral saç rengi
  • 3 kumral dore saç rengi (açık kumral)
  • 34 orta altın bakır kumral saç rengi gibi seçenekleri artırmak mümkün. Ten renginizi veya cilt alt tonu renginizi belirledikten sonra size uygun 7 numara saç boyası kullanabilirsiniz.

7 Numara Saç Kimlere Yakışır?

Aslında 7 numara saç boyası çerçevesinde açık kumral yani 7.1 (açık kumral) saç boyası vardır. Özellikle açık tenlilerde kusursuz görünüm sunmaktadır.

7-numara-sac

7 numara saç

Koyu kumral saç boyası, esmer ve buğday tenlilerde aydınlık ve daha fresh bir görünüm demektir. Bu nedenle cilt alt tonumuza göre 7 numara saç boyası tonunun belirlemelisiniz. Aslında kumral saçların size yakışıp yakışmayacağını kendiniz belirleyebilir veya kuaförden destek alabilirsiniz.

Loreal 7 numara saç boyası kullananlar neler diyor? Kullanıcılar kendilerinin kumral saç rengi ile daha çok fark edildiklerini ve daha çok beğenildiklerini belirtmektedir. Siz de etrafınızda fark edilmek ve etkili bir görünüm sunmak için 7 numara saç boyasını kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde 7 numara saç görselleri paylaşılmıştır. Görselleri inceleyerek daha fazla ayrıntıyı fark edebilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Kumral Saça Hangi Renk Balyaj Gider?

Resim Galerisi: 7 Numara Saç

Bir önceki makalemiz olan Evde Ombre Nasıl Yapılır ki başlıklı yazımızda Evde ombre nasıl yapılır, evde ombre yapımı ve ombre hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu