5 Yaş Erkek Saç Modelleri

01.07.2023
706
5 Yaş Erkek Saç Modelleri

5 yaş erkek saç modelleri 2023 stilleri arasından en güzel çocuk traş modelleri  kesimlerini ve görsellerini sizler için derledik. Erkek çocuğu saç modelleri kısa ve uzun stilleri özellikle 5 yaş erkek çoçuk saç kesim modelleri dönemlerindedir. Çünkü ebeveynler özellikle 05 yaş arası çocukların saçlarında belirleyici rol oynamaktadır. Bu yaşlardan sonra erkek çocuk traşı genelde kendi seçimiyle olmaktadır.

5 Yaş Erkek Saç Modelleri 2023 Stilleri

Erkekcocuk saç modelleri  bu yaşlarda. küçük erkek saç modelleri olarak bilinmektedir. Bu yaşlarda saçlar genelde kısa saç modelleri veya orta uzunlukta saç modelleri şeklindedir.

Erkek çocuğu saç modelleri kısa

Erkek çocuğu saç modelleri kısa

Son dönemlerin en çok kullanılan küçük erkek çoçuklar için saç modelleri arasında ise man bun saç modeli vardır. Bu saç modelinde hem uzun saç hem kısa saç yer almaktadır. Hemen hemen her yaşta erkek çocuğuna yakışır. Ancak 5 yaş küçük erkeklerde ise mükemmeli sunmaktadır.

5 yaş çocuk traş modelleri arasında yanları sıfır saç modelleri, yan kesim, çocuk Amerikan saç kesimi yer almaktadır. Ayrıca kısa underkut saç kesimi ve fade saç kesimleri bulunmaktadır.

Man Bun  Saç Modeli 5 Yaş

Samuray saçı olarak da bilinen man bun saç stili en güzel ve en kolay saç toplama modelleri olarak da bilinmektedir. Yaklaşık 2015 yılından sonra moda olmuştur. Ancak o günden bugüne en çok kullanılan erkek çocuk saç modelleri arasındadır.

Çocuk traş modelleri

Çocuk traş modelleri

Man bun saçlarda saçların yan tarafı sıfır kesilmektedir. Bu saç modelinde saçların şakağın üst kısmından sonraki kısmı uzun bırakılma ve topuz noktasında bağlanmaktadır. Hemen hemen her yaşta erkeğe çocuğuna yakışır. Tüm vücut şekilleri için en ideal saç kesimleri arasındadır.

Man bun  saç modeli hakkında daha fazla detayı ve ayrıntıyı Man Bun Saç Erkek Nasıl Yapılır başlıklı yazımızda görebilirsiniz.

Fade saç

Küçük erkek saç modelleri ve büyük erkek saç modelleri olarak her yaştan erkek hitap eden saç modelidir. Yanları sıfır üst kısmı 12 numara ve üstü ile kesilmektedir. 5 yaş erkek çocuğu saç kesimi olarak saçların tepe kısmını dağınık formda  kullanılmaktadır. Kısa fade saç kesiminde ise saçların tepe kısmı dikilerek kullanılmaktadır.

Küçük erkek çocuk saç modelleri arasında olan fade saç kesiminde genelde saça çizik atılmaktadır. En farklı saça çizik atma bu yaşlarda yapılmaktadır.

Erkekcocuk saç modelleri

Erkekcocuk saç modelleri

Amerikan Saç Kesimi Çocuk

5 yaş erkek çocukların saçları seyrek ve ince telliyse özellikle kısa Amerikan önerilmektedir. Birkaç defa kısa amerikan saç kesiminden sonra saçların daha sık uzadığını fark edebilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde küçük çoçuk saç modeli erkek stilleri görselleri paylaşılmıştır.  5 yaş erkek çocuğu için saç görsellerini inceleyerek daha fazla detaya sahip olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Beş Yaş Saç Modelleri Erkek

 

Bir önceki makalemiz olan Kıyafette Kahverengi İle Uyumlu Renkler | Erkek Kombinleri başlıklı yazımızda Kahverengi İle Uyumlu Renkler Giyim Erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu