5 Dakikada Saç Modelleri: En Güzel Ve Pratik Seçenekler

13.11.2023
428
5 Dakikada Saç Modelleri: En Güzel Ve Pratik Seçenekler

5 dakikada saç modelleri başlasın yazımızda pratik saç modelleri ve evde kolay saç yapımı bilgileri vereceğiz. Evde yapılan kolay saç modelleri ile güzelliğinizi üst seviyelere taşıyacak hayat kurtarıcı bilgiler görebilirsiniz. Günlük yaşantımızda çoğu zaman acelemiz olmaktadır. Bu nedenle evden hızlıca çıkacağımız zamanlarda 5 dakikada hallet saç modeli aramaktayız. İşte tam da bu noktada işinizi kolaylaştıracak saç modelleri sizler için paylaşıyoruz.

5 Dakikada Saç Modelleri

5 dakikada saç modelleri arasında topuz modeli, at kuyruğu saçlar modeli, kabarık saç modeli, yapabilirsiniz. Ayrıca dağınık saç modelleri, örgülü saç modelleri, salık saç modelleri de yapabilirsiniz.

Evde 5 Dakikada Kolay Saç Yapımı - Örgülü Saç

Evde 5 Dakikada Kolay Saç Yapımı – Örgülü Saç

Evde Kolay Saç Yapma Modelleri Topuz

Özellikle uzun saçların en çok tercih ettikleri 5 dakikada hallet saç modeli arasında topuz ilk sıradadır. Çünkü saç topuzu, kıvırcık saçlarda, düz saçlarda ve dalgalı saçlarda da yapılmaktadır. Özellikle uzun saçlara sahip olanlar yüz şekline uygun topuz modelini 5 dakikada yapabilirler.

Evde 5 Dakikada Kolay Saç Yapımı: Örgülü Saç

5 dakikada saç modeli arasında örgülü saçlar da öne çıkmaktadır. Üstelik örgülü saçlar düğün saçlarından günlük saçlara kadar kullanabileceğiniz modellerdir. Balık sırtı saç örgü, ikili örgü, şelale örgü veya Hollanda örgüsü kullanabilirsiniz. Özellikle kır düğünleri için 5 dakikada örgülü saçlara sahip olabilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Salaş Örgülü Saç Modelleri 2024

Yarım örgülü salık saç modelleri veya tüm örgülü saç modelleri yapabilirsiniz. 5 dakikada yapılabilecek örgülü saç modelleri seçmeden önce yüz şeklini dikkate almayı unutmayın.

5 Dakikada Salık Saç Modelleri

Özellikle dalgalı saçlara sahipseniz saçlarınızı doğal haliyle bırakabilirsiniz. Ayrıca saç bandı, saç küpesi, saç tokası gibi minik aksesuarlarla farklı tasarımlar yapabilirsiniz.

5 Dakikada Salık Saç Modelleri

5 Dakikada Salık Saç Modeli

Akşam yemeği veya akşam gezmesi için öneri: saçlarınızı ince ince vurduktan sonra saç düzleştirici ile belirgin su dalgaları yapabilirsiniz. İşlem sonrasında jöle beyaz sabitleyici saç kremi ile dalgalı saçları daha uzun kullanabilirsiniz.

Evde Kolay Kısa Saç Yapma Modelleri

Aslında kısa saçlar, kolay ve pratik saç modelleridir. Bu nedenle yüz şekline uygun kısa saç modelleri kullanabilirsiniz. Böylece minik birkaç işlemle 5 dakikada kusursuz saçlara sahip olabilirsiniz.

Bunun için orta uzunlukta saç modelleri, küt saç kesimi, katlı saç kesimi yaptırabilirsiniz. Ayrıca bob saç kesimi ve çene hizasında saç kesimi düşünebilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Trend Kısa Saç Modelleri 2024: Yüz Şekline Göre Uyum İle

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin en çok beğenilen ve trend olan 5 dakikada hallet saç modeli görselleri paylaşılmıştır. Görselleri inceleyerek evde kolay saç yapımı tekniklerini görebilirsiniz.

Resim Galerisi: Evde Kolay Saç Yapımı

 

Bir önceki makalemiz olan Karamel Kumral Saç Rengi- Tüm Detaylarıyla başlıklı yazımızda karamel kumral ve Kumral karamel saç rengi hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu