Zümrüt Yeşili Kombin

14.05.2024
2.393
Zümrüt Yeşili Kombin

Zümrüt yeşili kombin denilince akla zümrüt yeşili abiye, zümrüt yeşili pantolon kombinleri gelmektedir. Ayrıca zümrüt yeşili elbise, zümrüt yeşili gömlek, zümrüt yeşili şal ve etek kombinleri gelmektedir. Zümrüt yeşili kombinleri arasında zümrüt yeşili kaban, mont, ceket,  gibi dış giyim parçalarını da sıklıkla görüyoruz. Moda dünyasında kendisine bu kadar geniş yer bulan zümrüt yeşili kombinler ile daha şık ve alımlı olmak için bazı detaylar paylaşacağız.

 • Zümrüt yeşili elbise kombinleri
 • Zümrüt yeşili şal kombinleri
 • Zümrüt yeşili abiye kombinleri tesettür
 • Zümrüt yeşili abiye kombinleri
 • Zümrüt yeşiline hangi renk yakışır gibi detaylara yer vereceğiz.

Zümrüt Yeşili Hangi Renkle Kombinlenir?

Zümrüt yeşili kombinin kendine has gösterişi, asaleti, lüksü ve cazibesi vardır. Bu da hemen hemen tüm kombinlerde zümrüt yeşilini kullanma imkanı sunmaktadır.

Zümrüt yeşili elbise kombinleri

İddialı bir renk olan zümrüt yeşili ile cool kombinler yapabilirsiniz. Ancak öncelikle zümrüt yeşili hangi renkle uyumlu sorusunun cevabını bilmek gerekmektedir. İşte zümrüt yeşiline yakışan renkler….

Zümrüt Yeşili İle Uyumlu Renkler

 • Siyah
 • Krem
 • Dore
 • Lame
 • Gri
 • Altın renk tonu
 • Pudra
 • Bej
 • Ekru
 • Beyaz
 • Toz pembe
 • Kahverengi
 • Tarçın renkleri
 • Bordo
 • Kırmızı ve tonları ile giyimde renk uyumu doğrultusunda zümrüt yeşili kombinler yapabilirsiniz.

  Zümrüt yeşiline hangi renk yakışır

Zümrüt Yeşili Elbise Kombinleri

Açık ve koyu zümrüt yeşili elbise özel gün ve gece kombinlerinden günlük elbise kombinlerine kadar kullanılmaktadır. Çünkü tüm ortamlarda üst düzey şıklık sunmaktadır.

Zümrüt yeşili elbise ten renginiz ile uyum sağladığı zaman mükemmel, ten rengi ve göz renginiz ile uyum sağladığı zaman ise büyüleyici olursunuz.

Sıfır kol zümrüt yeşili elbise kombini

Zümrüt Yeşili Elbiseye Ne Renk Ayakkabı?

Aslında zümrüt yeşili elbise kombinlerinde en önemli detaylardan biri de zümrüt elbise ayakkabı uyumudur. Zümrüt yeşili elbise ayakkabı kombinlerinde elbiseyi giyeceğiniz mekan son derece önemlidir.

Zümrüt yeşili abiye altına ayakkabı olarak en çok tercih edilen renkler altın rengi, gümüş rengi, ten rengi, siyah ve krem rengidir. Ancak zümrüt yeşili ile uyumlu diğer renkleri de kullanabilirsiniz. Tabi ten rengi uyumunu unutmadan.

Zümrüt yeşili elbise altına ayakkabı seçerken zümrüt yeşili siyah uyumu, zümrüt yeşili pudra uyumundan yararlanabilirsiniz. Ayrıca zümrüt yeşili gri uyumu, zümrüt yeşili dore uyumundan yararlanarak da mükemmel kombinler yapabilirsiniz.

Zümrüt Yeşili Kombin Tesettür

Aslında zümrüt yeşili tesettür kombinleri olarak da sıklıkla tercih edilmektedir. Zümrüt yeşili elbise üstüne hangi renk şal veya zümrüt yeşiline hangi renk şal yakışır? Zümrüt yeşiline uygun renkleri kullanarak cool kombinler yapabilirsiniz.

Koyu zümrüt yeşili elbiseye hangi renk şal

Zümrüt yeşili elbise şal kombinlerinde zümrüt yeşili hangi renkle uyumlu sorusunun cevabı doğrultusunda renk tercihlerinde bulunabilirsiniz.

Açık ve koyu zümrüt yeşili hangi renkle kombinlenir? Tam da bu noktada zümrüt yeşiline yakışan renkler sorusunun cevabı bilinmelidir. Zümrüt elbise şal uyumunda varsa elbise işlemesi veya güpürü ile uyumlu renklerde veya aynı renklerde şal kullanmalısınız. Böylece daha şık stiller oluşturabilirsiniz.

Açık ve koyu zümrüt yeşili abiye kombinleri tesettür stillerinde şal ve ten rengi uyumuna dikkat edilmelidir. Zümrüt yeşili abiye üstüne şal olarak dore, gümüş, bordo, siyah, fuşya, zümrüt yeşili şal kullanabilirsiniz. Böylece şık ve cool kombinler yapabilirsiniz.

Zümrüt Yeşili Şal Kombinleri

Zümrüt yeşil kombin dahilinde zümrüt yeşili şal da kullanılmaktadır. Mesela zümrüt yeşili pantolon, beyaz tunik üstüne veya beyaz gömlek üstüne zümrüt yeşil şal kullanabilirsiniz. Zümrüt yeşili abiye üstüne şal veya zümrüt yeşili elbise üstüne şal olarak da zümrüt yeşili şal kullanabilirsiniz. Ancak elbisenin üst veya alt tonlarında kullamak daha etkili sonuçlar verecektir.

İşlemeli koyu zümrüt yeşili elbiseye zümrüt yeşili şal

Zümrüt Yeşili Kimlere Yakışır?

Zümrüt yeşili renginin açık zümrüt yeşili, koyu zümrüt yeşili ve daha pek çok tonu vardır. Büyüleyici bir renk olan zümrüt yeşili rengi kimlere yakışır sorusunun cevabı da sevindiricidir.

Çünkü zümrüt yeşili beyaz tenliye, kumrala, sarışına ve esmere yakışan renkler arasında yer almaktadır. Siyah saçlılara yakışan renkler içinde de kumral saçlılara yakışan renkler içinde de zümrüt yeşilini görebilirsiniz.

Kahverengi ile kusursuz bir görünüm yakalayan zümrüt yeşilini günlük kombinlerden özel kombinlere kadar kullanabilirsiniz.

Aşağıda bu senenin zümrüt yeşili kombin hakkında derlediğimiz resim galerisini sunuyoruz. Görsellerde zümrüt yeşili nasıl kombinlenir sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

Resim Galerisi: Zümrüt Yeşili

Bir önceki makalemiz olan Mezuniyet Balo Elbiseleri başlıklı yazımızda Mezuniyet Balo Elbiseleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu