Yeşil Pantolon Kombinleri Tesettür

05.09.2023
431
Yeşil Pantolon Kombinleri Tesettür

Yeşil pantolon kombinleri tesettür stilleri doğru renk ve desenlerle eşleştirildiği zaman kusursuzu sunmaktadır. Yeşil pantolonlarla birçok rengi eşleştirerek tesettür kombin yapabilirsiniz. Bunun için yeşil kumaş pantolon, keten pantolon, kot pantolon, kargo pantolon kullanabilirsiniz. Ek olarak kadife pantolon, triko pantolon ve bol kesim pantolon tesettür modelleri de kullanabilirsiniz. Peki, yeşil pantolonla tesettür kombinleri nasıl yapılmalıdır? İşte detaylar…

Yeşil Pantolon Kombinleri Tesettür

Yeşil renk nötr renklerle daha çok iyi yakalamaktadır. Ancak renk kartelesindeki hemen hemen tüm renklerle kullanabileceğiniz bir yeşil tonu bulabilirsiniz. Bu da yeşil rengin tüm ten renkleriyle uyumunu da kanıtlamaktadır.

yeşil pantolon kombinleri tesettür

yeşil pantolon kombinleri tesettür

Açık ve koyu yeşil tesettür pantolon modelleri ile doğru üst kombin parçasına eşleştirmek için yeşile uygun renkleri bilmelisiniz.

Okullarımız buna da baktı ⇒ Haki Yeşil Pantolon Kombinleri Tesettür

Tesettür Yeşil Pantolon Üstüne Ne Giymelidir?

Yeşil bol pantolon, en çok tercih edilen tesettür pantolon modelleri arasında yer almaktadır. Açık yeşil ve koyu yeşil tonlarının yanı sıra, zümrüt yeşili, haki yeşili, çağla yeşili, kına yeşili ve yosun yeşili öne çıkmaktadır.

Yeşilin çok fazla tonu olduğu için üst kombin parçası renk ve model seçimi önemlidir.

Tesettür yeşil bol kesimi pantolon üzerine kalça hizasında biten gömlek, tunik, bluz, kazak, badi kullanabilirsiniz. Bol kesim pantolonlar ile aşırı salaş olmayan üst kombin parçaları tercih edilmelidir. Tesettür yeşil bol pantolon altına ayakkabı olarak size stiletto kullanabilirsiniz. Ek olarak yarım topuk sandalet, kısa topuk sandalet bir parmak terlik tercih edebilirsiniz. Ayrıca platform ayakkabı modelleri de stil sahibi kombinlerde kullanılmaktadır.

Tesettür yeşil kot pantolon üstüne ise spor kombin parçaları tercih etmelisiniz. Örneğin gömlek, bluz ve tişörtleriniz spor modellerden oluşmalıdır. Ayakkabı seçimi ise üst kombin parçası ile eşleştirilerek spor ayakkabı modelleri arasından seçilmelidir.

mint yeşili tesettür pantolon kombinleri

mint yeşili tesettür pantolon kombinleri

Örneğin yeşil boru paça kot pantolon üzerine tunik, gömlek veya uzun tişört kullanabilirsiniz. Ayrıca sweatshirt, yeşil tesettür kot pantolon kombini ise sık tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Tesettür Stilleri Yeşil Keten Pantolon Kombinleri

Keten pantolon özellikle yaz dönemlerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Tesettür kombinlerinde de kendisine geniş yer bulan keten pantolonlar ara boy üstlerle kullanılmaktadır. Örneğin uzun tunik gömlek veya tunik modelleri ile eşleştirmektedir. Böylece her şık, hem de rahat kombinler elde edilmektedir.

Yeşil Pantolon Kombinleri Tesettür Stillerinde Ayakkabı

Eğer salaş pantolon modelleri tercih edilecekse yüksek topuklu stiletto, şık ve zarif görünümün adresidir. Ancak yüksek topuk ayakkabılar birçok kişi tarafından tercih edilmemektedir. Ancak yarım topuk stiletto ayakkabı modelleri de şıklarınızı üst seviyelere taşımaya yetecektir.

Pantolon modeline göre spor ayakkabısı, sneakers, leopar ayakkabı, platform topuk ayakkabı, stiletto kullanabilirsiniz.

Tesettür kombinlerinde ayakkabı rengi ile şal rengi eşleştirmesi yapabileceğiniz gibi şal pantolon rengi uyumu da yapabilirsiniz. Kullandığınız kombin parçaları en az iki objede kullanıldığı zaman daha şık görünüm sunmaktadır. Yani çanta şal, ayakkabı şal, aksesuar şal veya pantolon şal eşleştirmesi yapabilirsiniz.

Okullarımız buna da baktı ⇒ Yeşil Pantolon Üstüne Ne Giyilir Bayan

Aşağıdaki resimde kadınlar için tesettür pantolon kombinleri arasında yer alan yeşil pantolon tesettür kombinin görselleri  paylaşılmıştır. Görselleri inceleyerek daha fazla detaya sahip olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Tesettür Pantolon

 

Bir önceki makalemiz olan Boyu Uzun Gösteren Pantolon Modelleri Kombinleri başlıklı yazımızda Boyu uzun gösteren pantolon modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu