Yeşil Elbiseye Ne Renk Küpe

19.10.2020
3.543
Yeşil Elbiseye Ne Renk Küpe

Yeşil Elbiseye Ne Renk Küpeler olur? yeşil renk kombinleri bayanların en çok tercih kombin renkleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle yeşil elbise kombinleri hakkında merak ettiğiniz her şeyi başlığımız altına bulabilirsiniz.

Yeşil Elbiseye Ne Renk Küpe

Elbiseye göre aksesuar seçimi her zaman sanıldığı kadar kolay olmayabilir. Özellikle özel gün ve gecelerde giydiğiniz abiye elbise modeli aksesuarları dikkatli seçilmelidir.

Sadece bununla da bitmiyor, arkadaş buluşmalarından iş toplantılarına kadar hazırladığın kombine göre aksesuar seçimine özen göstermelisin. Bugün sizlere yeşil abiye küpe olarak neleri kullanabileceğiniz konusunda bilgiler vermek istedik.

Elbise aksesuarları-abiye elbise aksesuarları, gerekse günlük elbise aksesuarları kıyafet rengine modeline, gidilecek ortama ve saç modeline göre seçilmelidir. 

Yeşil abiye herkesten farklı bir şıklık ve zarafet yakalamak istiyorsanız Yeşil Abiyeler Nasıl Kullanılabilir? başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yeşil Abiye Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir? başlıklı içeriğimiz görülmeye değer fikirler içermektedir:)

Her kıyafetin uyumlu renk tonu olduğu için seçeceğiniz aksesuarda elbise modeli ve renkleri ile uygun olmalıdır.

Örneğin; ⇒ Elbise rengine, modeline, tarzına ve kullanılan işleme ve taşlarına göre küpe yani elbise aksesuarı seçmelisiniz.

Ne gibi dediğinizi duyar gibiyim:)

⇒ Yeşil abiye elbise modelinde işlemeler, taşlar veya inciler varsa küpe modeli de bu yönde seçilerek renk kontrastı sağlanmalıdır.

⇒ Yeşil günlük elbise modeli için aksesuar seçiyorsanız da bu detaylara dikkat etmelisiniz. Abartılı elbise modellerinde sade küpeler tercih edilmelidir.

Yeşil günlük elbiseye ne renk küpe-elbise aksesuarları nelerdir?

Yeşil Gömleğin Üstüne Hangi Renk Şal Gider? başlıklı yazımız inceleyerek şık ve gösterişli tesettür kombinleri yapabilirsiniz.

⇒ Parlak renkli elbise modelleri için ise mat renklerde taşları olan küpeler tercih etmelisiniz.

⇒ Desenli yeşil elbise modelleri için küpe seçiminiz ise elbise deseninde bulunan minimum renkten düz bir küpe şeklinde olmalıdır.

Yeşil elbiseye ne renk ayakkabı olur diyorsanız Yeşil Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir? başlıklı içeriğimizi inceleyerek detaylı fikir sahibi olabilirsiniz.

⇒ Sade tek renk yeşil elbise modellerinde ise parlak renklerde küpe kullanmanızı öneriyoruz.

⇒ Halter yaka elbise modelleri için ise kolye ve küpe yerine bileklik takmanızı öneriyoruz. bu detay gösterişli olan elbisenizde hiçbir değişiklik yapmadan kollarınızı öne çıkarmanız sağlayacaktır.

Tesettür kombinleri dahilinde Yeşil elbise tutkunları için Yeşil Elbisenin Üzerine Hangi Renk Şal Gider başlıklı içeriğimiz öneriyoruz.

Resim Galerisi Yeşil Elbise Kombinleri-Yeşil Elbise Aksesuarları

 

Bir önceki makalemiz olan Mezuniyet Balo Elbiseleri başlıklı yazımızda Mezuniyet Balo Elbiseleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Nadia dedi ki:

    Muhteşem elbiseler ?

    1. Emine dedi ki:

      Teşekkürler Nadia❤

Tarz Kadın Blogu