Tarz Kadın

Tesettür Sweatshirt Kombinleri 2023

10.10.2022
646
Tesettür Sweatshirt Kombinleri 2023

Yeni moda kombinler arasında sweatshirt kombinleri öne çıkmaktadır. Tesettür sweatshirt kombinleri 2023 ile sweet shirt pantolon kombinleri tesettür stilleri yapabilirsiniz. Ayrıca sweatshirt etek kombinleri tesettür ile sweatshirt tayt kombinleri tesettür kombin de yapabilirsiniz.

Rahat ve kolay kombin denilince akla sweatshirtler gelmektedir. Hemen hemen her yaşta kadının kurtarıcı kombin parçası olarak sweatshirtler önerilmektedir. Peki, sweatshirt kombinleri tesettür stillerinde dikkat edilmesi gerekenler neler?

Tesettür sweatshirt altına ne gider? gibi detayları birlikte görelim.

Tesettür Sweatshirt Kombinleri

Son dönemlerde giyim alışkanlıkları rahatlık adına değişti. Daha rahat kıyafetler kadın ve erkek gardrobunda önemli yer tutmaya başladı. Özellikle giyim parçası olarak öne çıkan kıyafetler arasında sweatshirtler ilk sıralarda yer almaktadır.

Tesettur-sweatshirt-kombinleri

Tesettür sweatshirt kombinleri

Eşofmandan eteğe birçok kombin parçası ile eşleştirilen sweatshirtler tesettür stillerinde de öne çıkmaktadır.

2023 spor giyim veya oversize ve rahat giyim denilince akla ilk gelen tesettür sweatshirtlerdir.

Tesettür Sweatshirt Altına Ne Gider?

Çok yönlü ve rahat kıyafetler arasında yer alan sweatshirtler, etek, pantolon ve taytlar ile kombin edilebilmektedir. Ayrıca elbise üzerine sweatshirt kullanarak tam buldukça tarz ve sweatshirt tesettür kombinleri yapabilirsiniz.

Sweatshirt ile tesettür kombin yaparken kullanılan renkler, desenler ve baskılar doğrultusunda alt giyim parçası tercih edilmelidir.

Yaşa uygun sweatshirt kullanarak aynı tarzda alt giyim parçası belirlenmelidir.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Sweatshirt Üstüne Ne Giyilir?

Tesettür Sweatshirt Pantolon Kombinleri

Tesettür sweatshirtün altına nasıl pantolon olur? Baskılı, sade veya batik desenli sweatshirt modelleri yanında pek çok farklı seçenek bulunmaktadır. Tesettür sweatshirt altına pantolon olarak jean pantolonlar ilk sıradadır.

Sweatshirt-pantolon-kombinleri-tesettur

Sweatshirt pantolon kombinleri tesettür

Kot pantolon sweatshirt tesettür kombinleri için boyfriend kot pantolon veya skinny kot pantolon kullanabilirsiniz. Ayrıca bol kesim kot pantolon ve bol paça kot pantolon modelleri de tesettür uzun sweat kombinleri için kullanılmaktadır.

Kot pantolon tişört kombinleri dışında spor kesim kumaş pantolon ile vde sweatshirt kombini yapılmaktadır. Özellikle uzun sweatshirt altına skinny  kumaş pantolon kullanarak tarz kombin yapabilirsiniz.

Sweatshirt Etek Kombinleri Tesettür

Etek kombinleri tesettür stillerinde olmazsa olmaz kıyafetler arasında yer almaktadır. Bu da hemen hemen birçok üst kombin parçası ile eşleştirilebilir özellikte olması demektir. Sweatshirt altına etek kullanarak şık tesettür kombinleri yapabilirsiniz.

Tesettür sweatshirt altına kalem etek kullanabileceğiniz gibi bol kesim etek modelleri de tercih edebilirsiniz. Çünkü sweatshirt modelleri günümüzde hem salaş hem de silip fit etek modelleri ile rahatlıkla kombin edilmektedir.

Özellikle salaş kombin parçalarının öne çıktığı şu günlerde salaş tarzın daha rahat v-moda olduğunu bilmelisiniz.

Sweatshirt-etek-kombinleri-tesettur

Sweatshirt etek kombinleri tesettür

Tesettür Sweatshirt Tayt Kombini

Tayt kombinleri tesettür stillerinde de kendisine yer bulmaktadır. Özellikle uzun sweatshirt altına tayt kullananlar şık kombinler yapabilirsiniz.

Bu senenin tesettür sweatshirt modelleri arasında bele kemer takılan uzun sweatshirt modelleri öne çıkmaktadır. İşte tam da bu noktada tesettür uzun sweatshirt altına tayt kullanımı yapabilirsiniz.

Tek renk sweatshirt modelleri ile desenli veya farklı renklerde alt giyim parçası kullanmak daha doğrudur. Alt ve üst kombin parçalarında karmaşık desenlerin bir arada kullanılması sıkıcı kombin nedenidir.

Tesettür Sweatshirt Altına Nasıl Ayakkabı Gider?

Alt kombin parçası doğrultusunda genelde spor ayakkabı ve sneakers ayakkabı tercih edilmektedir. Ayrıca makosen ayakkabı veya sandalet modellerini de görüyoruz. Hemen hemen tüm tesettür alt giyim parçaları ile sweatshirtleri eşleştirilebilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Sweatshirt Üstüne Ne Giyilir?

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin tesettür sweatshirt modelleri arasından derlenen görseller vardır. Öyleyse daha tarz kombinler için görselleri inceleyin?

Resim Galerisi: Sweatshirt Tesettür Kombin

 

 

Bir önceki makalemiz olan Aile Kombinleri Hakkında Merak Edilenler başlıklı yazımızda Aile kombin, Aile Kombinleri ve Aile Kombinleri yapımı hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu