Taş Rengi Pantolon Kombinleri Erkek

01.01.2022
1.168
Taş Rengi Pantolon Kombinleri Erkek

Taş rengi pantolon kombinleri erkek stilleri hakkında merak edilen taş rengi kumaş pantolon, taş rengi keten pantolon ve taş rengi kot pantolon erkek kombinleri hakkında bilgiler vereceğiz. Taş rengi pantolon üstüne ne renk giyilir? Taş rengi ne renk? Taş rengi pantolon altına nasıl ayakkabı giyilir gibi soruların cevaplarını birlikte inceleyelim.

Son dönemlerde  dekorasyondan giyim kombinlerine kadar nötr renkler öne çıkmaktadır. Taş rengi ile kombin tüm kombin parçalarında sıklıkla görülmektedir. Taş rengi pantolon dan taş rengi cekete kadar birçok giyim parçasında taş rengi tercih edilmektedir.

Taş rengi pantolon kombinleri detaylarına geçmeden önce taş rengi ne renk sorusunun cevabını görelim.

Taş Rengi Ne Renk

Taş rengi adından da anlaşılacağı gibi doğadaki taşların rengidir. Gri renk tonu seçenekleri arasında yer aldığı görülmüştür. Açık taş rengi krem rengine yakın seçenekler sunmaktadır. Koyu taş rengi ise füme rengine yakın bir renk olarak karşımıza çıkmaktadır.

Taş rengi kumaş pantolon

Taş rengi kumaş pantolon

Taş rengi bünyesinde birçok rengin harmanlandığını görüyoruz. Taş renk kartelası çerçevesinde griden krem rengine kadar birçok rengi kapsayıcı özelliği nedeniyle hemen hemen tüm renklerle rahatlıkla uyum yakaladığı gözlemlenmiştir.

Çakıl taşına uyan renkler başlıklı yazımızda taş rengine uygun renkler nelermiş inceleyebilirsiniz.

Taş Rengi Pantolon Kombinleri Erkek

Taş rengi pantolon erkek stilleri kumaş pantolondan kot pantolona kadar geniş bir model seçeneğine sahiptir.

Resmi ortamlarda resmi kıyafet kombinleri olarak tercih edildiği gibi sokak kombinlerinde de spor erkek giyim olarak tercih edildiğini görüyoruz.

Taş Rengi Pantolon Üstüne Ne Renk Giyilir Erkek

Taş rengi ile kombinler yapılırken taş rengine yakışan renkler ten rengine uyum çerçevesinde tercih edilmelidir.

Açık taş rengi pantolon kombinleri için koyu üst kombin parçaları tercih edilirken, koyu taş rengi pantolon ile kombin sırasında açık üst kombin parçaları tercihi daha doğrudur.

Taş rengi ile kombin

Taş rengi ile kombin

Taş rengi pantolon erkek stili çerçevesinde tonsürton kombinlerin yapıldığını da gör

üyoruz. Gri ve krem renk kullanılarak taş rengi ton sür ton kombine derinlik kazandırabilirsiniz.

Taş Rengi Pantolonun Üzerine Ne Giyilir?

Kullanacağınız pantolon modeline göre üst kombin parçası tercihi en önemli detaydır. Örneği taş rengi kargo pantolon üzerine tişört, sweetshirt, badi, kazak taş rengi keten pantolon üzerine tişört, gömlek kullanabilirsiniz.

Taş rengi kumaş pantolon üstüne ise pantolon modeli ve kesimi doğrultusunda gömlekten sweetshirt’e kadar tüm kombin parçaları tercih edilebilir.

Taş rengi pantolon üstüne kazak, tişört, gömlek, sweetshirt, badi, ceket, yelek, hırka ve mont tercihlerinde camel renk tonlarından mor renk tonlarına, sarı renk tonlarından siyah renk tonlarına kadar tüm renkleri kullanabilirsiniz.

Taş Rengi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Taş rengi pantolon ayakkabı kombinlerinde pantolon modeli doğrultusunda ayakkabı modeli seçimleri yapılmalıdır.

Taş rengi kumaş pantolon erkek

Taş rengi kumaş pantolon erkek

Taş rengi pantolonun altına  siyah, lacivert, bordo gibi koyu renk ayakkabılar tercih edebileceğiniz gibi beyaz, nude renk, vizon rengi, sütlü kahve gibi açık renklerde ayakkabı da tercih edebilirsiniz.

Bej Rengi Pantolon Üstüne Ne Giyilir Erkek

Taş rengi pantolon ile kombin yaparken doğayı gözlemleyerek renk uyumu konusunda daha etkili ve daha dikkat çekici kombinlere imza atabilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde taş rengi pantolon erkek modelleri arasından derlenen  en şık kombin görselleri paylaşılmıştır. Kombinleri inceleyerek düşüncelerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Resim Galerisi: Taş Rengi Erkek Pantolon Kombin

 

Bir önceki makalemiz olan Tarz Takım Elbise Modelleri Erkek 2024 başlıklı yazımızda 2021 Takım Elbise Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu