Tarz Kadın

Taba Rengi İle Kombin

13.12.2020
1.264
Taba Rengi İle Kombin

Taba rengi ile kombin yapımı sırasında taba rengine uyan renkler dikkate alınarak komiğin yapılmalıdır. Taba rengi bluz, taba rengi pantolon, taba rengi elbise ve taba rengi etek kombinleri en sık tercih edilen kombinler arasında yer almaktadır.

Taba rengi kombin erkek ve kadın için en önemli sonbahar kış renklerinin başında gelmektedir. Her sezon yenilenen moda renkler arasına her dönem girmeyi başaran kaba rengi ile en uyumlu renk olarak karşımıza gri ve taba uyumu çıkmaktadır.

Taba Rengi İle Kombin

Renk kartelasının en kadifemsi en yumuşak rengi taba rengi desek abartmış olmayız zannedersem. Ne zaman taba rengi bir kombin parçası temin edilirse akla ilk gelen soru taba rengine uyan renklerdir.

Gri ile taba kombin

Gri ile taba kombin

Taba rengi ile en sık kullanılan renk ise siyah ve gri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Gri Ve Taba Uyumu

Giyimden dekorasyona kadar her alanda kurtarıcı bir renk olarak karşımıza çıkan gri renk taba rengi ile de mükemmel bir uyum sağlamaktadır. Günümüzde taba rengi nin kullanımı siyah ve beyaz kadar klasikleşmiş bir şekilde karşımıza çıkmaktadır.

Sizde gri ve tabayı bir araya getirerek gri taba uyumu ile oluşturulan dikkat çekici ve göz alıcı kombinler yapabilirsiniz. Taba rengi etek kombinleri ile gri bluz, gömlek veya badi kullanabileceğiniz gibi gri ayakkabı veya aksesuar da kullanabilirsiniz.

Gri taba uyumu ile elbise kombinleri yaparak taba rengi elbisenin altına gri ayakkabı taba rengi elbisenin üstüne gri şal gene taba rengi elbiseye gri kemer ve ayakkabı kullanarak dikkat çekici kombinler yapabilirsiniz.

Taba ve gri kombinler

Taba ve gri kombinler

Taba ile uyumlu renkler arasında yer alan gri taba uyumu ile özel gün ve gece kombinlerin den sokak kombini ne kadar her alanda uyumlu kombinler yapabilirsiniz.

Gri ve taba uyumu tesettür kombinlerinde de en sık kullanılan combiner arasında yer almaktadır. Gri pantolon üzerine taba rengi tunik, veya taba rengi etek üstüne gri bluz, ya da taba rengi elbise üzerine gri renk şal ve ayakkabı kullanarak tarz kadın kombinleri yapabilirsiniz.

Taba rengi kombinler çerçevesinde en sık kullanılan gri ve taba uyumu nasıl sizler için detaylandırmaya çalıştık. Aşağıdaki görselleri inceleyerek gri ve taba renk kombinler hakkında daha fazla detay görebilirsiniz.

Resim Galerisi:  Gri Ve Taba Uyumu İle Nasıl Kombin Yapılır?

 

Bir önceki makalemiz olan Tesettür Etek Kombinleri-Tesettür Etek Üstüne Ne Giyilir? başlıklı yazımızda tesettür etek ve Tesettür Etek Kombin hakkında bilgiler vermekteyiz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu