Siyah Pantolon Üzerine Ne Giyilir Bayan

30.04.2023
11.881
Siyah Pantolon Üzerine Ne Giyilir Bayan

Siyah pantolon üzerine ne giyilir bayan başlıklı yazımızda siyah pantolon kadın modelleri ile siyah pantolon kombinleri paylaşacağız. Kadın siyah pantolon modelleri arasında sayısız model seçeneği vardır. En çok kullanılan modeller siyah kot pantolon bayan ve siyah bol paça pantolon şeklindedir. Aslında bize göre siyah kumaş pantolon bayan modelleri en çok kullanılan bayan pantolon modelleridir.  Siyah pantolon kombinleri bayan stilleri ile çok daha tarz ve cool  olmak için siyah pantolonun üzerine ne giyilir diyelim.

Siyah pantolon üstüne ne giyilir bayan sorusunda pantolon kumaşının hiç önemi yoktur. İster siyah kot pantolon kombinleri olsun, ister siyah kumaş pantolon kombinleri olsun hiç önemli değildir. İşte detaylar…

Siyah Pantolon Üzerine Ne Giyilir Bayan

Siyah pantolon ile çabasız ve garanti şıklığın adresi siyah beyaz uyumundan geçmektedir. Beyaz gömlek siyah pantolon veya beyaz tişört siyah pantolon ile mükemmeli yakalayabilirsiniz. Bu dünde böyleydi, bugünde böyle, inanın yarında böyle olacaktır.

Siyah pantolon beyaz gömlek kombini ile istediğiniz her yerde şık olabilirsiniz. Bu kombinde kullanacağınız ayakkabı ve çanta ile uyumlu fular ile mükemmel sonuçlara imza atabilirsiniz.

siyah pantolon beyaz gömlek kombinleri bayan

siyah pantolon beyaz gömlek kombinleri bayan

Siyah Pantolon Kadın

Pantolon gömlek kombinleri düğün; Düğün için pantolon gömlek kombinleri yapılırken en çok kullanılan pantolon kumaş pantolonlardır. Çünkü kumaş pantolonları her türlü ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Siyah pantolon üstüne pul payet detaylı gömlek kombini ile şık düğün kombinleri yapabilirsiniz.

Siyah pantolon üstüne sim, transparan veya dekolte detaylı ve tabi ki pantolon ile aynı renkte abiye bluz kullanabilirsiniz.

Yüksek bel siyah pantolon üstüne dilediğiniz renkte gömlek veya bluz giyebilirsiniz. Ancak bu kombinde siyah pantolon altına ayakkabı olarak üst kıyafetiniz ile uyumu yakalamanız şart.

Kadın Siyah deri pantolon üstüne ne giyilir?

Siyah Pantolon Üzerine Hangi Renk Gömlek Giyilir?

Aslında siyah pantolon beyaz gömlek kombinleri bayan için asla vazgeçilemeyen kombinler arasında yer almaktadır. Tabi beyaz dışında siyah ile uyumlu renkler doğrultusunda üst kombin parçaları kullanılır. Aslında siyah pantolon üstüne mavi gömlek de en çok kullanılan seçenekler arasındadır. Bu renkleri seçerken en önemli detay ten renginiz ile uyum olmalıdır.

Siyah İle Uyumlu Renkler

 • Beyaz
 • Bej
 • Ekru
 • Somon rengi
 • Krem rengi
 • Vizon renk
 • Pudra
 • Toz pembe
 • Sarı
 • Yeşil ve tonları
 • Turuncu
 • Kahverengi
 • Gri
 • Gül kurusu
 • Bordo
 • Kiremit rengi
 • Bordo ve diğer renkleri siyah ile uyumlu şekilde kullanabilirsiniz.

Skinny siyah pantolon üstüne ne giyilir bayan- kadın siyah pantolon kombinleri

Siyah Pantolon Üzerine Ne Renk Ceket Giyilir?

Pantolon ceket kombinleri, resmi ve yarı resmi kombinlerin olmazsa olmazıdır. Siyah pantolon da resmi ve yarı resmi kombinlerin pantolonu olduğuna göre kusursuz eşleştirmelere geçebiliriz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Siyah Kumaş Pantolon Kombinleri Bayan

Siyah pantolon üstüne gömlek olarak dilediğiniz rengi seçebilirsiniz. Ancak ten renginiz ile uyumu yakalamanız şart. En çok kullanılan ve hemen hemen her ten rengi ile uyum sağlayan renkler toz pembe, pudra, kırmızı, gül kurusu, mavi ve yeşil olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu noktada kullanacağınız ceket modeli üst kombin parçası ile uyumlu olmalıdır. Çünkü siyah ile tüm renkler zaten kusursuz uyum yakalamaktadır.

Siyah pantolon üstüne beyaz gömlek kombininde siyah, kırmızı, mavi, gri, bordo veya kahverengi ceket kullanabilirsiniz. Aslında beyaz gömlek siyah pantolon üstüne tüm renklerde ceket kullanabilirsiniz. Çünkü her iki renk de renk kartelasındaki tüm renklerle mükemmel uyumu yakalamaktadır.

Siyah kumaş pantolon kombinleri bayan

Kadın pantolon modelleri çerçevesindeki siyah pantolon kırmızı gömlek kombininde siyah, beyaz veya ekru ceket kullanabilirsiniz. Kadın pantolonu denilince akla gelen siyah pantolonlar ile doğru ceket eşleştirmesi şarttır. Bu nedenle siyah kadın pantolon modelleri içinde bulunacağınız ortama göre şekillendirilmelidir.

Örneğin, yazlık siyah pantolon kombinlerinde açık renk üst ve ceketler kullanılmalıdır. Kışlık siyah pantolon kombinlerinde ise ceket olarak daha koyu renkler kullanılmalıdır.

Pantolon modeli doğrultusunda crop ceket, blazer ceket, uzun ceket, hırka ceket, deri ceket veya bomber ceket kullanılmalıdır.

Siyah kot pantolon bayan modelleri ile blazer ceket, bomber ceket veya deri ceket kullanabilirsiniz.

Siyah kumaş pantolon modeli tarzına uyumlu olarak ise tüm ceket modellerini seçenekler arasına alabilirsiniz. Böylece her türlü ortamda üst düzeyde beklenmedik şıklık sizinle olacaktır.

Siyah yırtık kot pantolon üstüne ne giyilir

Siyah yırtık kot pantolon üstüne ne giyilir-siyah pantolon kombin

Siyah Kotun Üstüne Ne Giyilir Bayan

Daha çok günlük pantolon kombinleri olarak tercih edilen siyah kot pantolon üstüne bol ve salaş gömlek modellerini kullanabilirsiniz. Bu kombinde ayakkabı olarak zarif görünüme sahip ince topuklu ayakkabı oldukça hoş durur.

Fiziğine güvenen bayanlar siyah pantolon üzerine slim fit üstler kullanarak büyüleyebilirler. (bluz, gömlek, kazak gibi)

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Siyah Pantolon Kombinleri Kadın

Siyah kot pantolon üstüne beyaz tişört, siyah spor ceket ve beyaz spor ayakkabı ile spor kombine imza atabilirsiniz.

Yırtık kot pantolon üstüne ne giyilir derseniz size önerimiz salaş kazak veya tişörtler şeklinde olacaktır.

Aşağıda sizler için derlediğimiz siyah pantolon kombinleri resim galerisini incelemeye ne dersiniz?

Resim Galerisi: Siyah Pantolon Kombinleri Bayan

Bir önceki makalemiz olan Birbiriyle Uyumlu Renkler | Renk Uyumu Tablosu başlıklı yazımızda Birbiriyle Uyumlu Renkler Hangileridir hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
Tarz Kadın Blogu