Simli Elbisenin Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

25.01.2022
2.770
Simli Elbisenin Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Simli elbisenin altına nasıl ayakkabı giyilir? Başlıklı yazımızda simli elbise kombinleri ile daha şık ve göz alıcı olacaksınız. Simli elbise modelleri büyüleyici bir hava sunmaktadır. Işıltılı ve göz alıcı olmak istiyorsanız simli elbise modelleri arasından seçimler yapabilirsiniz.

Simli elbise modellerinde en önemli detay simli elbise altına ayakkabı seçimidir. Siyah simli elbise altına ayakkabı modellerinden lacivert simli elbise altına ayakkabı modellerine kadar detayları birlikte görelim.

Simli Elbisenin Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Tek parça elbise ile yıldız gibi parlayabileceğiniz elbise modellerinden olan simli elbise modelleri ile şık olmaz için çok fazla detaya ve abartıya gerek yoktur aslında.

Pembe simli elbise altına ne renk ayakkabı olur

Pembe simli elbise altına ne renk ayakkabı olur

Simli elbise modeli ile katılacağınız ortamı belirledikten sonra ayakkabı seçimine geçebilirsiniz. Bu doğrultuda stiletto, sivri burun babet modelleri, süet ayakkabı modelleri, rugan stiletto modelleri kullanabilirsiniz.

Simli elbise altına ayakkabı seçerken sivri burun düz taban babet ve ayakkabı modelleri kullanabileceğiniz gibi ince topuklu stletto, blok topuk ve bootie ayakkabı da kullanabilirsiniz.

Simli elbise altına ne renk ayakkabı olur? Simli elbisenin altına ayakkabı seçerken fazla abartıdan ve ışıltıdan kaçınmalısınız. Elbiseniz odak noktası ve dikkat çekici olsun istiyorsanız sade ve mat renklerde ayakkabı seçmelisiniz.

Bordo simli elbise altına ne renk ayakkabı olur

Bordo simli elbise altına ne renk ayakkabı olur

Simli elbise altına ayakkabı seçerken elbise rengi ile uyumlu ayakkabı seçebilirsiniz. Örneğin yukarıdaki görselde bordo simli elbise altına gri süet ayakkabı kullanılarak daha şık ve göz alıcı bir kombin yapılmış. Bu kombinde dilerseniz gri dilerseniz bordo çanta kullanabilirsiniz.

Simli elbise ayakkabı kombinlerinde ayakkabı rengi olarak en sık tercih edilen renk hiç şüphesiz siyah ve gridir.

Gri rugan ayakkabı, gri metalik ayakkabı, gri süet ayakkabı ve gri mat deri ayakkabı ile mükemmel simli elbise kombinleri yapabilirsiniz.

Tabi siyah ve gri dışında elbise rengi ile uyumlu kırmızı, pudra, yeşil ve lacivert gibi renklerde de ayakkabı simli elbise kombini yapıldığını görmekteyiz.

Simli Elbise Kombinleri Tesettür

Simli elbise tesettür kombinlerinde şal rengi olarak da en çok tercih edilen rengin gri olduğu dikkatimizden kaçmıyor. Gri şal kombinleri simli tesettür elbise modellerinin olmazsa olmazı diyebiliriz.

Simli elbise üstüne ne renk şal olur

Simli tesettür elbise altına ayakkabı seçerken şal rengi, aksesuar rengi veya çanta rengi ile uyumlu seçilmesi stil sahibi olduğunuzun göstergesi olacaktır.

Simli Elbiseye Ne Renk Şal Olur?

Simli elbise kombinleri; Simli elbise şal kombini yaparken de parlak renkler kullanılabileceği gibi mat renklerde de şal kullanılabilir. Elbise rengi ve ten renginiz ile uyumlu şal kullanımı ile yıldız gibi parlayabilirsiniz.

Aşağıda sizler için derlediğimiz sezonun trendlerinden oluşan simli elbise altına hangi ayakkabı olur resim galerisini inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Simli kısa elbisenin altına ayakkabı seçimi olarak stiletto en doğru tercih olarak karşımıza çıkmaktadır. Özel bir davette sonbahar kış simli elbise kombinleri için ise simli elbise diz üstü çizme kombini yapabilirsiniz.

Simli uzun elbisenin altına ayakkabı olarak da stiletto, topuklu sandalet veya ince topuklu bot kullanabilirsiniz.

Resim Galerisi: Simli Elbise Kombinleri

 

 

Bir önceki makalemiz olan Birbiriyle Uyumlu Renkler | Renk Uyumu Tablosu başlıklı yazımızda Birbiriyle Uyumlu Renkler Hangileridir hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu