Tarz Kadın

Saçta Işıltı

31.12.2019
548
Saçta Işıltı

Saçta ışıltı son derece güzel ve havalı durmaktadır. Kahverengi saça ışıltı, siyah saça ışıltı, koyu saçlara ışıltı şeklinde yapılmaktadır. Bazı kadınlar ombre saç modellerinden daha güzel ve doğal olduğunu düşünerek saçlara ışıltı attırmaktadır. Konu hakkındaki incelemeleri birlikte görelim.

Saça ışıltı nasıl atılır

Saça ışıltı nasıl atılır?

Saçta Işıltı

Saçta ışıltı doğru yapıldığında güneş ile açılmış gibi durmaktadır. Doğal ışıltılı saçlar geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezon da tüm dikkatleri çekecek gibi duruyor.

Saçlarda ışıltı yüze aydınlık katarak daha genç görünmeyi sağlamaktadır. Bu da kadınlar arasında çok kullanılmasını sağlamaktadır.

Açık saçlara ışıltı

Hangi Saçlara Işıltı Atılır? Saça Işıltı Renkleri

Her saç rengine uygun ışıltı mutlaka vardır. Koyu renk saçlara açık renk ışıltılar, açık renk saçlara koyu renk ışıltılar daha şık durmaktadır. Saçlara tek renk ışıltı olabileceği gibi uygun koşullarda ve dengeli bire şekilde 2-3 farklı renklerde ışıltı bile atılabilir.

  • Karamel saça ışıltı
  • Açık kumral ışıltı
  • Tarçın-bakır ışıltı
  • Altın sarısı ışıltı
  • Bal köpüğü ışıltı
  • Dore kumral ışıltı
  • Platin sarısı ışıltı gibi tonlamalar bulunmaktadır.
Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Evde Saç Spreyi Yapımı İle Saçlarınızı Güzelleştirin

Evde Saça Işıltı Nasıl Yapılır?

Koyu renk saçlara ışıltı yapmadan önce ışıltı atılacak tutamlar saç açıcı kullanarak açılmalıdır.

Ardından açtığınız saçları yıkayıp kuruladıktan sonra açtığınız saç tutamlarına isteğiniz doğrultusunda saç renginize uygun ışıltı atarak 40 dakika bekledikten sonra yıkayın

Evde saça ışıltı nasıl yapılır

İşte evde saçlara ışıltı yapmak bu kadar kolay… Ancak yanınızda size yardımcı olacak birinin olması işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Koyu Kestane Saça Işıltı

Saçlarda çok daha naturel bir görünüm için kestane saç renklerini denemelisiniz. Saçlara ışıltı su dalgası ve saç modeli ile birleştirilince çok daha mükemmel durmaktadır.

Saçlara ışıltı atmadan önce ten renginizi ile uyumlu ton bulunmalıdır.

Koyu kestane saçların ucuna karamel veya altın tonları ile ışıltı atabilirsiniz.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   2020 Saç Modelleri Kadın

Siyah Saça Işıltı

Siyah saçlarda doğal ışıltı istiyorsanız sarı ışıltılar yerine daha koyu renklerde ışıltı yapmalısınız. Siyah saçların açılması evde zor olacağı için kuaförde yaptırmanız daha iyi sonuç almanızı sağlayacaktır.

Siyah saçta ışıltı

Siyah saçta ışıltı

Siyah saça kızıl ışıltı, siyah saça mor ışıltı, siyah saça mavi ışıltı, siyah saça karamel ışıltı, siyah saça altın rengi ışıltı en çok kullanılan renk tonlarıdır. Sizde saçlara ışıltı attırmak istiyorsanız derlediğimiz resim galerisini inceleyerek size uygun tonu bulabilirsiniz.

İlgili diğer yazılar:

2020 Küt Saç Modelleri İle Rahatlığı Ve Şıklığı Yakalayın

Evde Saç Boyama Teknikleri

Resim Galerisi: Saçlara Işıltı Nasıl Yapılır?

Bir önceki makalemiz olan Kahve Köpüğü Saç Rengi-Nasıl Elde Edilir-Kimlere Yakışır? başlıklı yazımızda kahve köpüğü, Kahve Köpüğü Saç Rengi? Nasıl Elde Edilir? Kimlere Yakışır? ve Saç Rengi hakkında bilgiler vermekteyiz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu