Lacivert Pantolon Beyaz Gömlek Kombinleri Erkek

03.09.2023
2.525
Lacivert Pantolon Beyaz Gömlek Kombinleri Erkek

Lacivert pantolon beyaz gömlek kombinleri erkek için tüm ortamlarda kullanılan erkek pantolon gömlek kombinleridir. Lacivert kumaş pantolon modellerinden lacivert keten pantolon modellerine kadar pek çok seçeneği vardır. Aslında lacivertli veya lacivert pantolon modelleri erkek ve bayanların en çok kullandığı pratik ve şık pantolonlardır. Lacivert pantolon üstüne ne renk gömlek giyilir sorusu, lacivert pantolon severlerin en çok sorduğu sorudur.

Konu lacivert gibi asil bir renk olunca, laciverte en çok yakışan renkte en az lacivert kadar göz alıcı olmalıdır. İşte tam da bu noktada şeffaflığı ve duruluğu ile beyaz renk ortaya çıkmaktadır. Çünkü beyaz renk tüm renklerle mükemmel uyum yakalamaktadır. Ayrıca beyaz lacivert uyumu da tüm ten renklerinde kusursuzu sunmaktadır.

Lacivert Pantolon Beyaz Gömlek Kombinleri Erkek

Lacivert pantolon beyaz gömlek kombinleri yaparken pantolon tarzı ve modeli ile gömlek tarzı ve modeli eşleştirilmelidir. Aslında lacivert koyu bir renktir. Ancak resmi ve yarı resmi kombinler yanında günlük erkek kombinlerinin de olmazsa olmazıdır. Lacivert kombin erkek için en sık tercih edilen renklerden ilki beyaz olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü lacivert pantolonun üstüne hangi renk gömlek giyilir sorusu sorulduğunda hemen hemen herkesin söyleyeceği ilk renk beyazdır.

Lacivert keten pantolon beyaz gömlek kombin

Özenli ve güzel detaylara sahip mükemmel bir görüntü için lacivert pantolonun üzerine beyaz gömlek kullanabilirsiniz.

Beyaz tüm renklerle mükemmel bir uyum ve yakalamaktadır,. Ancak beyaz gömlek kullanırken de bazı minik detaylara da dikkat etmeniz gerekmektedir.

Lacivert pantolon kombinleri erkek için pantolon modeli ile uyumlu gömlek modeli seçmelisiniz. Örneğin slim fit pantolon kullanacaksanız, slim fit pantolon üstüne gömlek seçerken de dar slim fit gömlek modelleri tercih etmelisiniz. Bu sezon salaş gömlek erkek modelleri dikkat çekmektedir. Dilerseniz slim fit pantolon üstüne salaş gömlek de kullanabilirsiniz.

Lacivert Pantolon Beyaz Gömlek Ceket Kombinleri

Lacivert pantolon beyaz gömlek kombininde kullanılacak ceket modeli de şıklığı artıran etkenler arasında yer almaktadır. Burada tercih edeceğiniz ceket renkleri; gri ceket, mavi ceket, haki yeşili ceket, siyah ceket, bordo ceket ve mavi ceket kullanabilirsiniz. Ancak bu kadarla sınırlı değil tabi ki. Lacivert ve beyaz ile uyum sağlayan tüm renklerde ceket kullanabilirsiniz.

Lacivert pantolon, beyaz gömlek üstüne blazer ceket modelleri ise en çok kullanılan ceket modelleridir. Çünkü blazer ceketler tüm pantolon modelleri ve kumaşları ile uyum yakalamaktadır.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Erkek Blazer Ceket Nasıl Giyilir?

Slim fit gömlek modelleri, özel gün ve gecelerde lacivert pantolon ile sıklıkla tercih edilmektedir. Bu kombinde gömlek veya kravat rengi ile uyumlu cep mendili kullanarak şıklığınızı daha üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Günlük pantolon gömlek kombinlerinde modern ve spor bir görünüm yakalamak mı istiyorsunuz? O halde kendinden desenli beyaz gömlekler kullanarak erkek tarz giyim yapabilirsiniz. Ayrıca beyaz çizgili gömlek,, beyaz kareli gömlek de kullanabilirsiniz. Burada beyaz zemin üzerine lacivert çizgiler ve desenler en çok kullanılan modellerdir.

Koyu Lacivert pantolon altına ayakkabı erkek

Lacivert Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Öncelikle lacivert pantolon beyaz gömlek kombininde ayakkabı rengi ile kemer renginin aynı olmasına dikkat etmelsiniz. Lacivert pantolonla beyaz gömlekle en çok kullan ayakkabı rengi kahverengidir. Lacivert pantolonun altına lacivert, taba rengi, bordo, camel renkler, gri, beyaz ve siyah ayakkabı kullanabilirsiniz.

Özellikle lacivert keten pantolon kombinleri veya lacivert kot pantolon kombinlerinde beyaz spor ayakkabısı modelleri ile göz kamaştırıcı olacaksınız.

Lacivert Keten Pantolon, kumaş pantolon ve kanvas pantolonlarda pantolona uygun ayakkabı seçmelisiniz. Aslında pantolon içine kullandığınız gömlek modelini değiştirerek farklı ayakkabılar seçebilirsiniz. Örneğin, lacivert keten üstüne beyaz spor gömlekler ile spor ayakkabı veya sneakers kullanabilirsiniz.

Aslında içinde bulunduğunuz ortama göre ayakkabı seçmeniz daha doğrudur. Resmi ortamlarda deri, oxford ayakkabı tarzında ayakkabılar daha doğrudur. Ancak günümüzde spor ayakkabılar da uygun parçalarla pek çok ortamda kullanılmaktadır.

Aşağıda lacivert pantolon beyaz gömlek kombinleri, erkek tarz giyim seçeneklerinden derlediğimiz görselleri inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Lacivert Pantolon Üstüne Hangi Beyaz Gömlek

 

Bir önceki makalemiz olan Evde Saç Kesimi Erkek Resimli başlıklı yazımızda Evde Saç Kesimi Erkek Resimli hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu