Kot Pantolon Altına Nasıl Ayakkabı Olur?

14.01.2022
5.002
Kot Pantolon Altına Nasıl Ayakkabı Olur?

Kot pantolon tutkunları Kot Pantolon Altına Nasıl Ayakkabı Olur? Sorusunu sıklıkla sormaktadır. Kotun altına giyilecek ayakkabı şıklığı artıran en önemli detaydır. Her sezon ve her türlü ortamda rahatlıkla kullanılan kot pantolon kombinleri giyimde renk uyumu kurallarına uyularak doğru ayakkabı ile kombin Stil sahibi kişilern kombinidir.

Tarzkadin olarak bugün sizlere;

 • Dar kot pantolon altına nasıl ayakkabı giyilir?
 • Bol paça kot pantolon altına hangi ayakkabı giyilir?
 • İspanyol paça kot pantolon altına nasıl ayakkabı giyilir?
 • Skinny jean altına ayakkabı giyilir? sorularının cevaplarını görelim.

Boyfriend kot altına nasıl ayakkabı olur kadın

Kot Pantolon Altına Nasıl Ayakkabı Olur?

Kot altına ayakkabı seçiminde dikkat edeceğiniz konuların başında giyim tarzı gelmektedir. Kot pantolon topuklu ayakkabı kombinleri, kot pantolon püsküllü ayakkabı kombinleri, kot pantolon spor ayakkabı kombinleri ve kot pantolon bot kombinleri  öne çıkanlardır.

Kotun altına ayakkabı rengi, kemer veya çanta rengi ile uyum yakaladığı zaman çok daha etkili bir görünüm yakalayacağınızı unutmayın.

Dar Paça Kot Altına Hangi Ayakkabı?

⇒ Dar paça pantolon altına nasıl ayakkabı giyilir? Tabi ki stilleto ayakkabı modelleri en şık dar pantolon kombinize imza atmanız sağlayan en önemli etkendir. Stiletto ayakkabılar gece ve gündüz kombinlerinde sade bir tişört ve ceketle bile olağanüstü şıklık sunar.

Pantolon topuklu ayakkabı kombinleri, özellikledar paça kot kadın kombinlerinde stilinizle sizi öne çıkaracaktır.

Yüksek bel dar paça kot kombinleri özellikle orta boy bayanlar tarafından çok kullanılmaktadır. Nedeni ise, yüksek bel pantolon modellerinin boyu uzun gösteren pantolon modelleri arasında yer almasıdır.

Yüksek bel kot altına topuklu ayakkabı kullanılırsa bacak boyunuzu sandığınızdan da uzun göstereceğiniz unutmayın!

Yeşil dar kot pantolonun altına nasıl ayakkabı olur kadın

Dar paca pantolon altina ayakkabi olarak (eğer uzun boylu iseniz)⇒ espadril, oxford ayakkabı, babet, filet ayakkabı, spor ayakkabı, püsküllü ayakkabı ve makosen ayakkabıları önereceğiz.

⇒ Skinny jeans modelleri ile en şık kombin için kotun altına ayakkabı olarak spor ayakkabı veya topuklu ayakkabı diyoruz. Skinny kot üstüne crop top bluz da cool görünüm demektir.

⇒ Maskülen tarz sevenler skinny kot üstüne salaş tunik, gömlek ve kazaklarla laofer ayakkabı kullanarak şıklığa imza atabilirler.

⇒ Sivri burun babet; Rahat kot pantolon kombinleri için sivri burun babet modellerini tercih edebilirsiniz.

⇒ Kalın topuk sandalet, bot, çizme ile de dar kot pantolon kombini yapabilirsiniz.

Yüksek bel Kot pantolon altına nasıl ayakkabı olur-dar paca pantolon altina ayakkabi

Bol Paça Kot Pantolon Altına Hangi Ayakkabı

Bol paça kot pantolon modelleri rahatlığı nedeni ile özellikle yaz aylarında sıklıkla tercih edilmektedir. Tesettür pantolon kombinleri arasında da sıklıkla kullanılan bol paça kot pantolon altına ayakkabı olarak;

 • Düz taban sandalet
 • Dolgu topuk sandalet (pantolon paçası ayakkabıyı kapatmalı)
 • Stiletto ayakkabı
 • Platform ayakkabı modelleri
 • Düz topuk babet
 • Starppy sandalet
 • Spor ayakkabı
 • Yarım sandalet modelleri arasında tercihler yaparak şık olabilirsiniz. Burada dikkat edeceğiniz tek nokta ayakkabı modeli ile üst kıyafet tarzı uyumudur.

kot pantolon altına spor ayakkabı

Kombin Önerisi;

 • Bol paça kot pantolon kombini için;
 • Askılı bluz veya crop top
 • Bol paça kot pantolon
 • Bol paça pantolon altına stiletto veya spor ayakkabı kullanarak şıklıkta bir adım önde olabilirsiniz.

İspanyol Paça Kot Pantolon Altına Hangi Ayakkabı

İspanyol kot kombinleri: Zamansız şıklığın en önemli parçalarından olan İspanyol paça pantolon kombinleri her mevsim beğeni toplamıştır.

Bacak boyunu uzun gösterme gibi bir illüzyona sahip olan ispanyol paça pantolon modelleri özellikle kısa boylu bayanlar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

İspanyol paça pantolon kombin için, İspanyol paça pantolon altına ayakkabı olarak en şık seçim dolgu topuk veya platform topuklu ayakkabı modellerinden geçmektedir.

Ancak günümüzde spor ayakkabı modelleri, dolgu topuk ayakkabı modelleri, stiletto ayakkabı modelleri, blok topuklu ayakkabı modelleri, topuklu sandalet modelleri, yazlık ve kışlık bootiler ile kombin edilerek şık bir görünüme imza atılabilir.

Yüksek bel ispanyol paça Kot pantolon altına nasıl ayakkabı olur?

Kot Pantolon Altına Topuklu Ayakkabı

Kot pantolonun altına topuklu ayakkabı seçerken pantolon modeline dikkat etmelisiniz. Dar paça kot pantolon paçalarını bir kez kıvırdıktan sonra silim fit üst kullanabilir, bu kombinde kot pantolon altına topuklu ayakkabı olarak küt burun veya yuvarlak burun ayakkabı modelleri kullanabilirsiniz.

Pantolon altına topuklu ayakkabı modelleri seçilirken kilolu olup olmadığınız önemlidir. Zayıf ve uzun boylu bayanlarda mükemmel duran kot pantolon topuklu ayakkabı kombini ile sizde şıklığı yakalayabilirsiniz.

Kot pantolonun altına topuklu ayakkabı

Birçok bayan kot pantolon altına ayakkabı seçimini ispanyol paçadan yana kullanmaktadır. Pantolon boyu uzun olacak şekilde (sadece topuk boyunun veya ayakkabı burnunun beş santimlik kısmı açık kalacak şekilde ayakkabı seçimi yapmalısınız.

NOT: İspanyol paça kot pantolon modeli kullanırken pantolon boyunun önemi büyüktür. Pantolon boyu ne yerleri süpürmeli, ne de ayak bileğini göstermelidir:)

Şık kombinler sizinle olsun…

“pantolon altına nasıl ayakkabı olur” sorusunun cevabında görsel incelemek isterseniz sizler için derlediğimiz galeriyi inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Kot Pantolon Kombinler-Kot Altına Ayakkabı

Bir önceki makalemiz olan 70 li Yılların Kıyafetleri | 70 ler Modası başlıklı yazımızda 70'li Yılların Kıyafetleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tarz Kadın Blogu