Tarz Kadın

Kot Gömlek Kombinleri Erkek

12.12.2020
672
Kot Gömlek Kombinleri Erkek

Kot gömlek kombinleri erkek başlıklı yazımızda özellikle ilkbahar yaz ve son bahar dönemlerinde sıklıkla kullanılan kot gömlek kombinleri hakkında bilgiler vereceğiz. Jean gömlek kombinleri şıklığı ve rahatlığı ile gömlek tercihlerinde önemli bir yere sahiptir. Özel günlerde bile doğru parçaları ile kot gömlek kombini yaparak şıklığı yakalayabilirsiniz.

Kot Gömlek Kombinleri Erkek

Erkek kot gömlek modelleri arasında kısa kollu kot gömlek ve uzun kollu kot gömlek modelleriyle birlikte metal aksesuarlı kot gömlek modelleri de bulunmaktadır.

Kot Gömlek Nasıl Kombin Edilir Erkek

Kot Gömlek Nasıl Kombin Edilir Erkek

Jean gömlek kombinleri arasında en çok tercih edilen kot gömlek modeli metal aksesuarlı modeller olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kot gömlek ile kombinler yapılırken en çok tercih edilen kot gömlek renkleri siyah kot gömlek kombinleri, mavi kot gömlek kombinleri ve gri kot gömlek kombinleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizde bu renkler arasında ten renginiz ile uyumlu renk seçerek kot gömlek kombin yapabilirsiniz.

Erkek kot gömlek kombinlerinde kot gömlek ceket kombinleri, kot gömlek hırka kombinleri, kot gömlek tişört kombinleri kot gömlek kazak kombinleri erkek tasarımlarını görmekteyiz. Şıklığınızı üst düzeye taşımak ve her zamankinden daha yakışıklı görünmek için kot gömlek ile kombin yaparken bu tür detayları dikkate alabilirsiniz.

Kot Gömlek Altına Nasıl Pantolon Giyilir?

Spor kombin tarzı denilince akla gelen jean gömlek kombinleri ile en çok tercih edilen pantolon modelleri kot pantolon modelleridir. Kot gömlek kot pantolon kombinleri erkek tasarımları ile şıklığı yakalamak için renk uyumuna dikkat etmeniz gerekmektedir.

Kot gömleğin altına ne renk pantolon giyilir

Kot gömleğin altına ne renk pantolon giyilir

Kot ile uyumlu renkler farklılık göstermektedir. Zira siyah kot gömlek kombinleri için kullanacağınız uyumlu renkler ile gri kot gömlek kombini için kullanacağınız uyumlu renkler farklılık göstermektedir. Bu bağlamda tercih edeceğiniz pantolon rengi mutlaka kot gömlek uyumlu olmalıdır.

Siyah Kot Gömlek Kombinleri

Kot gömlek kombin erkek modelleri arasında en çok tercih edilen renklerden biri siyah kot gömlek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Siyah kot gömlek kombinleri

Siyah kot gömlek kombinleri

Siyah kot gömlek altına pantolon  kombin olarak mavi kot pantolon, siyah kot pantolon, lacivert kot pantolon, yeşil kot pantolon ve gri kot pantolon öneriyoruz.

Mavi Kot Gömlek Kombinleri

Mavi kot gömlek kombinleri erkek için en çok kullanılan renktir. Her türlü ortamda ve tarzda rahatlıkla mavi jean gömlek kombinleri yapabilirsiniz.

Erkek kot gömlek

Erkek kot gömlek

Mavi kot gömlek altına pantolon olarak ise bu senenin renklerini kullanabiliriz. Siyah, yeşil, kahverengi, bordo, gri, lacivert, taba rengi, krem rengi ve kemik rengi pantolon kullanarak etkili ve dikkat çekici kot gömlek ile kombin yapabilirsiniz.

Jean erkek gömlek kombini hakkında daha fazla ayrıntı ve detay için 2021 sezonu koleksiyonlarından derlediğimiz görselleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Kot Gömlek Nasıl Kombin Edilir Erkek

 

Bir önceki makalemiz olan Uzun Boylu Erkek Kombinleri başlıklı yazımızda uzun boylu erkek giyim ve Uzun Boylu Erkek Kombinleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu