Kahverengi Pantolonun Altına Ne Renk Ayakkabı Gider Erkek

11.07.2020
2.675
Kahverengi Pantolonun Altına Ne Renk Ayakkabı Gider Erkek

Kahverengi pantolonun altına ne renk ayakkabı gider erkek başlıklı yazımızda erkeklerin en çok tercih ettiği kahverengi pantolon kombinleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Kahverengi pantolon gerek erkek gerekse kadın açısından önemli kombin parçasıdır. Hemen hemen her tarzda kullanılan kahverengi pantolon kombinlerinde tamamlayıcı kombin parçası olan ayakkabı renkleri nelermiş birlikte görelim.

Kahverengi Pantolonun Altına Ne Renk Ayakkabı Gider Erkek

Kıyafet kombinlerinde renk tercihleri yapılırken tercihler giyimde renk uyumu kuralları doğrultusunda yapılmalıdır. Bir kombini şıklıkta üst seviyelere taşıyan en önemli detay renk uyumu olarak karşımıza çıkmaktadır. Birbiriyle uyumlu renkler kullanılırken renk tonu farkına dikkat edilmelidir.

Örneğin, açık kahverengi pantolon altına ayakkabı ile koyu kahverengi pantolon altına ayakkabı rengi bir nebze de olsa farklılık göstermektedir. Pantolon kombinlerinde ayakkabı seçimi yaparken asla atlanmaması gereken ayakkabı kemer uyumu en mükemmel detaydır.

Örneğin, kahverengi pantolonun üstüne beyaz gömlek kullandıktan sonra bordo ayakkabı ve bordo kemer ile şıklığınızı üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Kullandığınız ayakkabı rengi ile kemer renginin aynı olması sizi şıklıkta bir adım öne taşıyacaktır.

Pantolon ayakkabı kombinleri için kahverengi ile uyumlu renkleri bilmek gerekir. Neden mi? Kahverengi ile uyumlu renkler doğrultusunda üst kombin parçası kullandıktan sonra her iki parça ile uyumlu ayakkabı ve kemer seçimi yapmalısınız.

Kahverengi pantolon altına ayakkabı olarak en çok tercih edilen renklerin başında yine kahverengi ayakkabı gelmektedir. Kullandığınız pantolonun 2 ton koyusu veya açığı ayakkabı kombinin yaparak tarz erkek giyim kombinleri yapabilirsiniz.

Özel gün ve gecelerde kullanacağınız kahverengi pantolon kombini erkek için siyah, lacivert, füme rengi gibi koyu renklerde ayakkabı seçiminiz daha şık bir görünüm sergilemenizi sağlayacaktır.

Açık Kahverengi Pantolonun Altına Ayakkabı

Günlük kahverengi pantolon kombini erkek için önerebileceğimiz ayakkabı renkleri ise yazlık kombinler çerçevesinde gri, taba rengi, kiremit rengi, bordo, siyah ve füme olarak karşımıza çıkmaktadır.

Günümüzde ayakkabı rengi ve taban rengi farklı olan ayakkabılar ön plandadır. Özellikle spor kombinler de bu tür ayakkabılar kullanmanız daha karizmatik görünmenizi sağlayacaktır.

Kahverengiyle Uyumlu Renkler

 • Siyah
 • Beyaz
 • Taba rengi
 • Lame
 • Bordo
 • Füme rengi
 • Vizon rengi
 • Nude renk
 • Bej rengi
 • Ekru renk
 • Haki yeşili
 • Ördek başı yeşili
 • Kiremit rengi kahveni
 • Gri ve tonlarını kahverengi pantolon kombin erkek için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kahverengi pantolon ile en sık tercih edilen renkler bahsettiğimiz renklerdir. Tabii yaratıcı ve tarz erkek kombinler yapmak için kırmızı, mavi, pudra, turuncu, hardal sarısı renklerde de ayakkabı kullanabilirsiniz.

  Kahverengi Keten Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir

Kahverengi Kot Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Kahverengi kot pantolon kombinleri spor kombinler denilince ilk akla gelen kombin parçasıdır. Kahverengi kot pantolon kombin erkek için spor ayakkabısı dışında kösele ve deri ayakkabı da kullanabilirsiniz. Kahverengi kot pantolon altına siyah, gri, beyaz, lacivert ve bordo spor ayakkabısı koş duracaktır.

Kahverengi Keten Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Yaz kombinleri bünyesinde tarz pantolon modelleri hiç şüphesiz keten pantolon modelleridir. Kahverengi keten pantolon altına spor tarz ayakkabılar kullanmanız daha doğru olacaktır. Örneğin, kahverengi keten pantolon ayakkabı kombini için convers, spor tarzda deri ayakkabı, makosen ayakkabı, sneakers ayakkabı, süet ayakkabı ve spor ayakkabılar kullanabilirsiniz.

Kahverengi Kumaş Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Kahverengi kumaş pantolon her türlü ortamda kullanılan kombin parçasıdır. Kahverengiye yakışan renkler doğrultusunda ayakkabı tercihinde bulunabilirsiniz. Resmi kombinlerde taba rengi, lacivert ve siyah ayakkabı ilk düşüneceğiniz renkler arasında olmalıdır.

Kahverengi pantolon altına ne renk ayakkabı giyilir erkek

Koyu Kahverengi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı?

Özellikle sonbahar kış dönemlerinde koyu kahverengi pantolon modelleri erkek daha çok kullanılmaktadır. Koyu kahverengi pantolonun altına camel renkler, haki yeşili, lacivert ve siyah ayakkabı tarz görünmenizi sağlayacaktır.

Açık Kahverengi Pantolonun Altına Ayakkabı

Açık kahverengi pantolon kombinlerinde tercih edeceğiniz renkler, gri, bej rengi, vizon rengi, nude renk, krem rengi ve füme rengi olmalıdır. Antrasit renklerde ayakkabının da açık kahverengi pantolon kombinleri erkek için kullanıldığını görmekteyiz.

Kahverengi pantolonun altına hangi renk ayakkabı giyilir sorusunun cevabını sizlerle paylaşmaya çalıştık. Daha fazla fikir için resim galerisini inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Kahverengi Pantolon Altına Hangi Ayakkabı

 

Bir önceki makalemiz olan Tarz Takım Elbise Modelleri Erkek 2024 başlıklı yazımızda 2021 Takım Elbise Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu